fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 9 квітня: день буде вражаючим, а посприяє цьому особливий червоний Супермісяць

Овен

Зірки радять Овнам не боятися рутинної роботи: важливо почати або продовжити справу, а захопленість прийде в процесі. Не варто ухилятися і від інших обов’язкових процедур, особливо, медичних і бюрократичних. Якщо вам здається, що ви ось-ось потонете в морі загадок і протиріч, має сенс звернутися до авторитетної особи або «вищої інстанції»: начальника, куратора, головного лікаря.

Телець

Тельцям цей день допоможе вирішити інформаційну проблему. Знайдеться відповідь і на практичні, і на філософські питання. Проясняться непорозуміння. Можна розраховувати на відгук від впливових осіб і установ, у тому числі зарубіжних. День вдалий для викладачів, вихователів, письменників, лікарів, репетиторів. Може принести користь ознайомлення з педагогічною літературою або навчальною програмою.

Близнюки

Для Близнюків це не надто вдалий день, якщо метою є формальні досягнення. Але він може стати вельми інформативним і принести певний профіт, якщо ви потребуєте корисних практичних знань. Можна отримати цінні відомості про нерухомість, медицину, оподаткування, ведення господарства. Успішно вирішиться критичне питання, пов’язане з будинком, фінансами чи професією.

Рак

Раки можуть сподіватися на успіх у поїздках і поневіряннях, а також у навчанні, переговорах, інформаційних пошуках, спілкуванні з іноземцями. Яким би довгим не був шлях, в результаті ви знайдете те, що шукали. Вам допоможе вдалий збіг обставин, вчитель, впливовий партнер або добросердечний чоловік. Може проявити щедрість начальство. Якщо ви зверталися до вищих сил, вони теж почують вас.

Лев

Добробут Левів залежить від їх фінансових та інформаційних резервів, а також від готовності зняти «рожеві окуляри» в практичних справах. День дозволяє прояснити грошове непорозуміння, залагодити податкове питання, оплатити лікування або дорогу послугу, збути з рук непотрібне. Можна зробити цінне придбання, оптом купити дрібниці, отримати матеріальну допомогу, відшкодувати виправдані витрати.

Діва

Доля йде назустріч Дівам і чарівним чином залагоджує за них проблеми, які здаються не вирішувальними. Багато Дів отримають такий подарунок від фортуни в переговорах: якщо логічні аргументи вичерпані і чесний діалог став неможливий, прийти до угоди допоможуть схожі ідеали і цінності. Вам буде нескладно домогтися взаємних поступок у справах, пов’язаних з давнім спільним проєктом або спільними дітьми.

Терези

Терезам краще відкласти до завтра всі ініціативи. Цей день краще присвятити проясненню деталей, а також пошуку додаткових відомостей та потрібних дрібниць, наприклад, ліків, підручників або інформаційних матеріалів. Якщо ви зібралися в далеку подорож або вам належить спілкуватися з представниками іншої країни, не завадить розширити свої пізнання в сфері чужої культури або повправлятися в іноземній мові.

Скорпіон

Обставини на боці Скорпіонів і (або) їх старої команди. Багато Скорпіонів зможуть скористатися напрацьованим авторитетом, який завоювали як прекрасні професіонали, вірні друзі або віддані служителі якоїсь ідеї. Це явно день удачі — особливо, якщо ви зумієте помножити власні досягнення на можливості своєї групи. Також, ви можете отримати родинну підтримку.

Стрілець

Фортуна хоче допомогти Стрільцям-прагматикам, які цінують надійність і стабільність. Саме їх вона буде опікати і забезпечувати всім необхідним. Якщо ви досвідчений керівник, відмінний професіонал чи незамінний підлеглий, ваше становище стане ще міцнішим. Можливо, вас не захочуть відпускати або спробують переманити солідними матеріальними преференціями: зарплатою, підвищенням на посаді.

Козоріг

Успіху Козорогів не завадять ніякі непорозуміння, чутки і плітки. Заслужений авторитет дасть вам доступ в «святая святих» області, що цікавить, ваша думка врахується при обговоренні питань моралі та етики. Вдалий момент для спілкування з юристом, лікарем, вчителем, для закріплення зв’язків з впливовими людьми вдома і за кордоном. Добре ділитися закритою професійною та науковою інформацією.

Водолій

Водоліям варто набратися терпіння: везіння можливе в останній момент. Чим скрупульозніше ви підійшли до справи, тим більше порадує кінцевий результат. Успіх може прийти у формі корисної знахідки, порятунку від небезпеки, лікування хвороби, променя істини, знаходження «протиотрути» від давньої проблеми. Знайдуться приховані фінансові або моральні резерви. Досягнення та джерела допомоги краще тримати у таємниці.

Риби

Рибам краще не брати на себе ініціативу в розмові і покластися на долю. Вона допоможе усунути непорозуміння і зам’яти неприємні деталі. Якщо ви заплуталися і не справляєтеся, на допомогу прийде впливовий посередник, моральний закон або професійний авторитет. Можна сподіватися на благополучний результат переговорів, на прояснення потрібної вам частини правди і на приховування зайвих подробиць.

You cannot copy content of this page