Гороскоп на 9 лютого: день буде сповнений почуттів, сурпризів і випробувань

Овен

Цей день дозволяє Овнам підтримувати на належному рівні фізичні сили, дає енергію для розваг і творчості. Він підходить для захоплених занять спортом, інтенсивній взаємодії з дітьми. Активний спосіб життя допоможе вам знайти привід для демонстрації своєї привабливості або виступити в новому образі. Добре випробувати обновку, надіти в перший раз яскравий спортивний або святковий одяг. Джерело

Телець

Тельців ця доба закликає до активності, сміливої гри, а в психологічному плані — до відкритості, чесності та легкого «божевілля». Вас проігнорують, якщо ви будете надмірно скромні, розумні та обережні. Якщо ви хочете, щоб вас помітили, не бійтеся яскраво виглядати, бурхливо і швидко висловлювати свої емоції. У центр уваги може потрапити подія, пов’язана з будинком, сім’єю, дітьми або близькою дружбою.

Близнюки

Близнюків зірки запрошують провести день у веселій компанії, або знайти собі справу на пару з заповзятливим партнером. Зараз це кращий спосіб зарядитися позитивом (особливо, якщо вам його не вистачає і доля мучить неясністю). Варто ловити будь-який шанс для подібного проведення часу, оскільки незабаром розклад сил у чомусь зміниться. Наприклад, стане менш активним ваш напарник по грі або подорожі.

Рак

Ракам важливо провести цю добу «на позитиві», для чого може бути мало одного лише веселого настрою. Для створення потрібної атмосфери можуть вимагатися вкладення — наприклад, вклад в спортивне спорядження, подарунки, екіпіровку для подорожей. На одне з перших місць можуть вийти витрати на дітей. Також, день може підказати новий формат фахових заробітків або оригінальний шлях монетизації талантів.

Лев

День підкреслить розстановку сил у відносинах Левів з людьми і висвітить їх актуальний образ в чужих очах: ​​істинний особистий рейтинг, міру любові або інтересу, масштаб популярності. Це прекрасна доба для спільної гри або іншої цікавої динамічної діяльності. Вітається соціальна активність, акції, спрямовані на загальне благо. Можливий інтерес до спортивних і політичних заходів.

Діва

Сьогодні Дівам не варто нічого загадувати наперед: життя буде винахідливішим найсміливіших планів. Зірки підказують, що в цю добу багато чого зав’язано на зовнішній ефект, радять уникати надмірної скромності і сором’язливості. Одночасно, це не найкращий момент для спроби поговорити з кимось відверто. Звернути на себе чужий погляд простіше богемною зовнішністю, сонячним настроєм або наявністю таланту.

Терези

Терезам не варто упускати вдалий момент, якщо їм хочеться ефектно заявити про себе. Також, це хороший день для того, щоб викликати та зміцнити взаємну симпатію. Запалити вогонь уваги і інтересу буде легше, якщо ви і партнер чимось активно пов’язані: ведете спільний бізнес або проєкт, разом подорожуєте, маєте однакове хобі або спільних друзів, є напарниками або суперниками в якійсь грі.

Скорпіон

Скорпіонам зірки нагадують, що ключовою умовою перемоги сьогодні залишається енергія. Якщо ви сповнені сил — значить, ви здатні творити і відповідати на виклики, подобаєтеся собі і цікаві оточуючим. Також, багато чого буде залежати від вашої зацікавленості в грі і бажання отримати приз. Краще віддати перевагу активному відпочинку. Відповідний момент для фізичної розминки, наприклад, у формі екскурсії або турпоходу.

Стрілець

Сьогодні зірки прихильні до Стрільців, заохочують їх азарт і підприємливість. Аж до ночі є шанс досягти успіху там, де ви вже якийсь час тренувалися або вели пошук. Варто користуватися ситуацією, динаміка і маневровість незабаром підуть на спад. Це прекрасна доба для подорожей, занять спортом і фітнесом, участі в соціальних і дитячих заходах, дресування тварин або контакту з ними.

Козоріг

Козорогам сьогодні хочеться «жити повним життям», наприклад, дати більше волі почуттям. Швидше за все, ви будете енергійнішими, веселішими і більш підприємливими, ніж зазвичай. До підвищеної активності може схиляти оточення: друзі, діти, кохані люди. Варто узгодити навантаження з моральними і фізичними можливостями: зайвий азарт може привести до раптового вигоряння в кінці дня або до матеріальних втрат.

Читайте також: Любовний гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого: Венера з Місяцем влаштують нам найскладнішу тиждень лютого. Найсильніше штормити буде ділову та особисту сфери

Водолій

Сьогодні Водоліям важлива власна популярність, не виключені таємні ревнощі до чужої слави. Важливо тримати баланс інтересів і не намагатися виграти за рахунок інших, в тому числі, друзів. На щастя, обставини цього дня допомагають автоматично врівноважити шальки терезів. Це відповідна доба для командної або парної гри, в якій ви претендуєте на роль заводили, центру уваги, тим-лідера, прикладу.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам проявляти у всьому помірний ентузіазм. Не рекомендуються зневіра, рутина і повна пасивність. Одночасно, вам будуть шкідливі перевантаження, бажано враховувати стан здоров’я та інші нюанси, що впливають на самопочуття. Організовуючи активний відпочинок, побачення або свято, варто пам’ятати, що задоволення неминуче виявляться пов’язані для вас з нудними обов’язками.