Гороскоп на 9 лютого: не варто планувати починання. Малоймовірний прорив у значущих планах

Овен

В Овнів на першому місці професійний обов’язок або якась сувора необхідність. Але зробити їм вдасться трохи, навіть якщо вони сповнені сил і благих намірів. Важливою справою краще зайнятися вранці, так як ентузіазм і концентрація з кожною годиною будуть падати. Можлива дратівливість. Може бути не в дусі начальник, замовник або колега. Нові перспективні проєкти краще відкласти до завтра.

Телець

Цей день Тельцям краще використовувати для відновлення душевної рівноваги. Настрій цієї доби не можна назвати надмірно райдужним, але він дає вам перепочинок в сферах, які вам не підвладні, і дозволяє вжити розумних заходів там, де це можливо. Зірки радять не спокушатися спокоєм або паузою в нових справах: швидше за все, це ілюзія. Бажано не втрачати моральну і фізичну форму.

Близнюки

На цей день Близнюкам не варто планувати починання. Малоймовірний прорив у значущих планах. Але і такий стан справ можна використовувати з толком. Замість розширення горизонтів і підкорення нових вершин, можна звернути увагу на приховані підступи ситуації. Зірки натякають, що це не завжди реальні небезпеки: часом ви самі шукаєте в хороших подіях поганий підтекст або уявну аналогію з минулим.

Рак

Ракам доведеться стати проникливішими в спілкуванні з оточенням, бо прямі способи комунікацій можуть бути утруднені. У нових відносинах буде позначатися влада старих упереджень. Вгадати мотиви знайомої людини допоможе досвід. Це не найкращий момент для спроб зблизитися, “зламати лід”, направити діалог в інше русло. Небажано проводити знайомства, переговори, співбесіди.

Лев

Левам не варто рватися на передній план, публічно озвучувати свою думку або викликати когось на словесну дуель. Аж до ночі краще бути скромнішими, займатися рутиною або працювати над своїми недоліками. Уваги може вимагати здоров’я, побут, неприємна частина повсякденних справ. Бажано поетапно закривати проблеми минулого: вони впливають на вашу репутацію зараз і на сценарії майбутнього.

Діва

На користь Дів працює їх природна практичність, а також досвід, освоєний в минулому навик або реалізований талант. Можна підтвердити свою майстерність в складній ситуації, в якій важко зорієнтуватися представникам молодших поколінь або новим співробітникам. Це відповідний день для того, щоб зміцнити позиції і повернути собі частину авторитету, наприклад, батьківського або професійного.

Терези

Терезів аж до ночі може супроводжувати смуток або погане самопочуття. Можливі неприємності в будинку, побуті, напружена психологічна атмосфера у родині або робочому колективі. Це не найвдаліший момент для починань: буде мало свободи, загрожує зникнути натхнення, не виключений побутовий дискомфорт або моральний пресинг. Небажано приступати до нових проєктів, вибору та облаштування житла.

Скорпіон

У Скорпіонів аж до ночі збережеться важіль впливу на ситуацію. Багатьом Скорпіонам допоможе їх професійний досвід або природне чуття. Але їм також важливо правильно вибрати сферу докладання зусиль — інакше їх праця може бути марною, а результати не оцінені і не затребувані. Успіх найімовірніший там, куди не дійшли нові віяння, немає альтернатив традиційним підходам і можна діяти по-старому.

Стрілець

Завдання Стрільців — ефективно використовувати в нових справах старі ресурси. Не варто бездумно оновлювати арсенал, якщо “є ще порох в порохівницях” (наприклад, купувати новий інструмент, коли придатний колишній). Актуальною темою може стати ремонт техніки, перенавчання персоналу, часткове переоснащення виробництва. Саме час пустити в хід давній господарський або фінансовий резерв.

Козоріг

У цю добу Козороги схильні до впливу минулого (особливо, його неприємної частини), а також своїх поганих звичок. Можлива депресія, підозрілість, скепсис. Чим менше поганих асоціацій і деструктивних нахилів, тим краще пройде день, буде простіше продовжити корисні заняття. Захищати свої інтереси і просувати таланти сьогодні можна старими, лише трохи модернізованими методами.

Водолій

Водоліям краще зануритися в корисну роботу. Наприклад, в домашні справи або виробничі процеси. Інакше є ризик опинитися на самоті, ув’язненні, небезпеці або депресії, наодинці з поганими думками, хворобами або недружніми людьми. День сприятливий для облаштування будинку, перевірки володінь, будівництва та ремонту, в напруженій ситуації — для посилення охорони, «риття окопів».

Риби

Риб є час для того, щоб впоратися з неординарним завданням або довести до кінця важку справу. Проявлена завзятість дасть хороші плоди, але швидше на знайомих шляхах і на вже обробленому ґрунті. Спроби застосувати старі методи в новому напрямку дадуть лише уявний успіх. Варто прораховувати ходи наперед, щоб не витратити даремно час, гроші або інші ресурси (у тому числі, чужі).