fbpx

Гороскоп на 9 серпня: ловіть приємні новини і сюрпризи

Овен

Для Овнів день пов’язаний з потужним викидом фізичної або емоційної енергії, ризиком стресу і травми. Руйнівний мотив може взяти верх над конструктивним. Небезпечний мікс авантюризму, гонорару і впертості. Граничні навантаження подвійно критичні для Овнів, народжених в середині квітня. Підсумок чергового раунду гри визначить сума колишніх вчинків. Потрібно поважати правила і вміти вчасно зупинитися.

Телець

Бути в гущі подій сьогодні не в інтересах Тельців. Це не допоможе вирішити важливу проблему, зате збільшить ризик опинитися “без вини винуватим” і прийняти удар на себе. Ви можете поплатитися за те, що робили інші, або за те, у що були залучені обманом. Суперечливі переживання здатні привести до загострення хронічних нездужань, травм, головних болів і стрибків артеріального тиску.

Близнюки

Інтересам Близнюків ніщо не загрожує, поки вони спираються на себе і свої можливості. Рівень занепокоєння і ризик збитку зростуть, якщо ви перевищили свої персональні ліміти, берете активну участь в колективних справах або не знаєте міри, користуючись допомогою друзів: в цьому випадку, вам «перепаде» частина чужих проблем. На щастя, пригоди цієї доби повчальні і дають зайвий урок на майбутнє.

Рак

Зірки не радять Ракам починати індивідуальні справи і вставати на чиюсь сторону в колективному конфлікті. Мирна ініціатива в цю добу безглузда. Якщо ви вже наламали дров, краще вчасно змиритися і здати назад, інакше збиток зросте. Ризикувати до кінця варто лише в тому разі, якщо вам нічого втрачати: енергія відчаю дасть вам сили для короткої акції, наприклад, спалаху протесту.

Лев

У Левів вистачить запалу, щоб йти до кінця. Багато левів будуть налаштовані по-бойовому і захочуть за всяку ціну дістатися до фінішної межі. Витік ресурсів і клопоти їм заповнить моральне задоволення. Настрій на перемогу хороший, якщо ви невразливі. Варто розраховувати сили і передбачити наслідки, якщо ви хворієте, обмежені в правах (особливо, на чужій території) або погано оснащені технічно.

Діва

Виграш дається Дівам непросто, але він все ж можливий. Якщо в поточній фазі гри відступ не передбачений, зірки радять не шукати підтримки ззовні, а вдатися до своїх персональних внутрішніх резервів. Вас виручить власна таємна особиста сила, полум’яна віра або колись заритий в землю, але не забутий талант. Магічний ефект здатне здійснити ваше слово або надіта вами маска.

Терези

Терезам нелегко витримати протиборство. Момент для дипломатії упущений, а сили навряд чи рівні. Небезпечно віддзеркалювати і копіювати чужу поведінку, дражнити противника: зараз куди безпечніше грати з вогнем. На піку давньої ворожнечі краще думати не про те, як перемогти, а про те, як мінімізувати збиток на майбутнє. Якщо не минути відкритої сутички, замість лобової атаки варто віддати перевагу методу айкідо.

Скорпіон

Зірки рекомендують Скорпіонам уникати зайвого трюкацтва, дотримуватися правил безпеки, врівноважувати поспіх холодним розрахунком. Це травматичний день, можливий збиток людям, речам, здоров’ю. Легко ламається техніка, можуть стати підвищено агресивними тварини. Не завадить подвоїти акуратність при ремонті, лікуванні, в ході потенційно небезпечних робіт і напружених тренінгів.

Стрілець

Азарт більшості Стрільців не знає кордонів (особливо, якщо мета зачепила їх емоційно). Багато Стрільців будуть до останньої хвилини битися за приз, попри перешкоди або перевищення лімітів. Однак протягом дня з’явиться “останній бар’єр”, який охолодить їх запал і змусить перервати гонку. Вагомим аргументом може стати порожній бензобак або банківський рахунок, очевидне розчарування.

Козоріг

Козорогам варто бути гранично обережними: критичний будь-який конфлікт, включаючи домашній. Легко набере обертів стрес, гнів, біль, ревнощі, страх, стара образа. Можлива травма. Але шкідлива і пасивність: пригнічена напруга виллється в агресію. Бажано зосередитися на відбитті атаки або на посиленні охорони (свого майна, будинку, честі і гідності), але не переходити в наступ.

Водолій

Водоліям стануть очевидні всі вигоди і промахи зробленого дійства. Може зайти в глухий кут лихий експеримент або нестандартний захід, підійти до кінця поїздка або ризикована вилазка. Щоб об’єктивно оцінити підсумки, буде мало поверхневого погляду. Не завадить зазирнути “за лаштунки” і в затишні місця: не виключено, що саме там буде знайдений корінь всіх зол або неприємний сюрприз.

Риб

Рибам варто скасувати або перервати будь-які операції, процедури і угоди. Виняток — процеси, що увійшли в критичну фазу: тут нічого не залишається, крім спроби мінімізувати збиток. Рибам, які розсудливо згорнули активність, буде досить не піддаватися паніці, азарту і хвилинним поривам. У цю добу ризикована будь-яка гра, всі дрібні ставки легко можуть перетворитися на великі.

You cannot copy content of this page