Гороскоп на 9 серпня: ніколи не втрачайте віри в себе і в краще майбутнє

Овен

Овни можуть бути схильні до ідеалізму. Можлива тенденція ідеалізувати кохану людину, чоловіка. Ситуація, що змінилася вимагає підстроювання під обставини, вміння досягати згоди з життєво важливих питань. Не виключені зміни в умовах роботи, лікування, обслуговування, взаємодії з діловими партнерами. Зірки нагадують, що поступки необхідні лише в рамках договору і здорового глузду, не слід плутати дипломатичність з втратою свого обличчя або законних прав.

Телець

Для Вас важливо зрозуміти емоції і настрої близьких людей. Постарайтеся уникнути непотрібних ревнощів в романтичних відносинах. Проявіть співпрацю і чесність в бізнесі, — все повернеться до вас сторицею.

Близнюки

Близнюкам не варто сподіватися на повну ясність, зокрема, на прозорість і однозначність чужої поведінки. Навіть близькі схильні поводитися двоїсто, що вже говорити про малознайомих людей. На вашому горизонті може знову з’явитися загадкова персона або виникнути інтригуючий сюжет. Важливо уникати сумнівної ролі і негідної тактики: це не кращим чином позначиться на відносинах і репутації.

Рак

У другій половині дня деякі події зажадають від Раків особистої участі. Для багатьох представників знаку це буде ситуація, пов’язана з будинком, сім’єю або бізнесом, кар’єрою. Не виключено, що доведеться тимчасово відкласти відпочинок і засукати рукава. Займаючись справами, не загострюйте відносин з людьми, проявіть більше такту і дипломатичності. Якщо треба, продемонструйте жорсткість, але намагайтеся не перевищувати свої повноваження. Перед сном знайдіть спосіб відволіктися і розслабитися, інакше ймовірне безсоння.

Лев

Леви потребують розуміння, довіри, емоційного підживлення. Не виключена тяга до усамітнення, занурення в світ мистецтва, фантазій, спогадів. Можливо, щось утримає вдома, змусить бути з близькими. Любовні відносини можуть будуватися на пристрастях і інтригах, але також вимагати делікатності, особливо в частині особистих нюансів і особистих кордонів. У будь-яких ситуаціях, включаючи романтичні, важлива безпека. Не варто перебувати в людному місці або там, де вам щось нагадує про неприємності.

Діва

Зірки прихильні до Дів і охоче виправляють допущені ними помилки. Події дня підтвердять, що вам нема про що хвилюватися, крім свого душевного стану. Якщо сталося щось важливе, вам може бути важко заспокоїтися, не виключені хвилювання “постфактум”. Від потурання власним хвилинним імпульсам в цю добу бажано утриматися. Якщо немає термінового приводу, не варто продовжувати розмову, активно налагоджувати відносини, відправлятися в дорогу, робити покупки, кардинально змінювати плани.

Терези

Терезам день дозволяє відволіктися від головної мети або нав’язаної ззовні ролі. День не підходить для інтенсивної взаємодії із зовнішнім середовищем, виступів, публічних заяв, небажаний для особистих зустрічей. Добре зайнятися приватними справами, загальнозміцнюючими оздоровчими процедурами. Відповідний момент для обміну взаємовигідними приватними послугами. Скинути накопичене емоційне напруження може тісний контакт з домашніми тваринами, особливо кішкою. Варто приділити увагу лікувальному харчуванню.

Скорпіон

Скорпіонам краще провести день “на малих обертах”. Спроба взятися за новий фронт робіт або завести розмову на непросту тему сьогодні навряд чи дасть очікуваний результат, можливо, на вашому гарячому бажанні зрушити справу з мертвої точки все і закінчиться. Також, в цю добу рекомендується відмовитися від цільових поїздок і відповідальних візитів, якщо тільки вони не є частиною давно розробленого вами плану. Бажано пересуватися знайомими маршрутами і мати справу з людьми, яких ви добре знаєте.

Стрілець

Вас не треба підштовхувати, ви самі здатні розворушити кого завгодно. Достатньо однієї іскри, щоб запалити вас творчою ідеєю. Головною рушійною силою може стати спортивний азарт. Якщо вас як слід роздражнити, ви здатні взяти нову висоту, поставити рекорд і здолати всіх суперників. Стрільці, які живуть інтенсивним особистим життям, не упустять випадку провести в ньому черговий експеримент (наприклад, кардинально змінити любовну стратегію). Занепокоєння, пов’язані з дітьми, будуть недовгими.

Козоріг

Легко перейти всі межі під впливом почуттів і бажань. Великі апетити можуть змусити вас на час відмовитися від розсудливої політики і зробити щось неординарне, наприклад, піти на зайві витрати або зважитися на любовну авантюру. Типові Козороги вчасно втримаються від ризикованого кроку, за рахунок своєї природної передбачливості і обережності. Якщо ви до них не ставитеся, вам варто подвоїти пильність, щоб не перейти меж дозволеного і не почати діяти собі на шкоду.

Водолій

Водоліям зірки радять витратити день на знайомство з обстановкою, вивчення деталей, коригування планів, порівняння варіантів. В основних заняттях краще зробити паузу, так як ця доба не обіцяє високої результативності і може поставити питань більше, ніж вирішити. Можливі труднощі при спробі концентрувати увагу, контролювати емоції, дотримуватися одного плану. Деякі ситуації можуть зажадати застосування альтернативного сценарію, з використанням відстрочки, повернення, обміну.

Риби

Риби можуть впевнено втілювати ідеї, які пройшли перевірку часом або здоровим глуздом. День робить більш інтенсивними почуття і допомагає трансформувати бурю емоцій в енергію дій. Ситуація може вимагати не прямої або досить складної за формою ініціативи. Це не знизить її ефективності, просто ефект буде відстрочений. Варто виключити чисто інтелектуальні заняття.