Гороскоп на 9 січня для всіх знаків Зодіаку. День буде спокійним і розміреним

Гороскоп на 9 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку. Довідайтеся, що Вас чекає цього дня.За матеріалами:Сlutch

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овнам в цей день потрібно почати щось нове у своєму житті. Можете сміливо погоджуватися на те, що ви раніше вважали для себе неприродним. Ви отримаєте новий досвід, і зможете розвинути себе в новому напрямку та отримаєте заряд позитивної енергії.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Читайте також:Найкращі привітання з днем Ангела Степана! Хай Ангел на іменини, здійснить всі бажання, несе щастя щохвилини, успіх й процвітання

Тельці сьогодні будуть особливо вразливі, особливо від споглядання природи та її краси. Можна цим скористатися і відправитися на прогулянку по мальовничому парку. Також можете відвідати музей чи виставку картин. В мистецьких колах не виключено нове знайомство з цікавою людиною.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки 9 січня будуть своєю харизмою засліплювати всіх навколо. Великі шанси зачарувати будь-яку людину протилежної статі, яку ви захочете. Ви сьогодні просто світитесь магнетизмом. Сміливо знайомтеся і не бійтеся відмови. У грошових питаннях краще не ризикувати.

Рак (22 червня-22 липня)

Зірки кажуть, що Ракам в цей день потрібно проявляти завидний спокій. Може виникнути деяке непорозуміння з домочадцями. Краще не провокувати конфлікт. Будьте м’якими і поблажливими. Не ображайте близьких, адже скоро вам знадобиться їх підтримка.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви цього дня будуть особливо чутливі до несправедливості людей. У вас виникнуть честолюбні ідеї. Велика ймовірність, що вам захочеться піти в політику, щоб змінити суспільство і його порядки. Цей порив має всі шанси на успіх.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви 9 січня будуть зосереджено вирішувати фінансові питання. Для вас актуальна проблема додаткового заробітку. Запитайте своїх друзів, вони дадуть слушну пораду.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези в цей день схильні до філософствування і прогулянок. Вам хочеться йти на край світу, як подорожній з героїчних романів. Але краще заглибитися в книги і фільми про пригоди. Ви можете почерпнути цікаву ідею для самореалізації.

Читайте також:Кар’єрний гороскоп 2020: кому найбільше пощастить в роботі, бізнесі і кар’єрному зростанні

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Зірки попереджають Скорпіонів, що 9 січня доля не обіцяє вам ніяких сюрпризів. День буде спокійним і розміреним. Увечері можлива прогулянка. Відносини увійшли в стабільне русло. Самотнім представникам знака поки потрібно дочекатися свого щастя.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці 9 січня можуть зі спокійною душею покладатися на свою інтуїцію. Вона сьогодні працює чудово. Тому можете вирішувати будь-які спірні справи, яким притаманний брак інформації. У любовних справах вас може накрити хвилею пpиcтрасті.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Козероги 9 січня повинні довести керівництву, що гідні похвали і нагороди. Включіть свою чарівність, будьте впевнені в собі і блисніть вміннями та знаннями. Ви дійсно професіонал. І незабаром вас чекає підвищення в посаді.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії в цей день можуть трохи сумувати. Можливо, вам здається, що ви самотні останнім часом. Не впадайте у відчай. Вас люблять і чекають. Скоро з’явиться час і для любовних зустрічей, ви наверстаєте все втрачене.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам потрібно провести ревізію у своєму житті. Подумайте, що ви вже переросли і від чого варто позбутися. Відпускайте людей, які тягнуть вас назад. Заводьте зв’язки з людьми, з якими ви ростете і розвиваєтеся.