Гороскоп на 9 січня: проведіть день в тиші і роздумах аби отримати відповідь на важливі питання

Овен

У першій половині дня Овни будуть схильні лінуватися або бути обережними. Можлива підвищена емоційність і чуттєвість. Друга половина дня додасть енергії, товариськості і цікавості, дозволить розширити область пошуків і порівнянь. Це вдалий час для поїздок, для контактів з іноземцями і розширення зв’язків за кордоном, для початку тривалого навчання або системної дослідницької роботи.

Телець

Для Тельців інформативна друга половина дня. Не варто втрачати час, якщо потрібно швидше освоїтися в нових реаліях. Це вдалий час для спілкування з новопризначеним босом, наставником, партнером або підлеглим, а також з владою. Контакт актуальний подвійно, якщо це іноземці або ви працюєте за кордоном. Ви можете спокійно обговорювати хвилюючі вас гарячі теми: сварок і санкцій не передбачається.

Близнюки

Близнюкам варто почати день з нескладних рутинних занять. Друга половина дня створить прекрасні умови для розширення кругозору і для спілкування, у тому числі, з іноземцями, попутниками і друзями по навчанню. Відповідні співрозмовники будуть не проти вийти на вас самі. Можете сміливо засипати їх питаннями: вони охоче вгамують вашу невичерпну допитливість. Відмінний момент для цільової практики в мовах.

Рак

Першу половину цього дня Ракам краще використовувати для пасивного відпочинку. Зірки радять нікуди не поспішати і перенести всі клопоти на другу частину доби. З наближенням вечора навколо вас активізується життя, з’являться нові турботи, надійдуть новини, зав’яжуться розмови. Можуть зажадати уваги вихованці. Можливі новини від колег або друзів, які опинилися в смішній або складній нештатній ситуації.

Лев

На початку дня багато Левів будуть розсіяними, вразливими і пасивними. В цей час краще залишатися вдома або там, куди закинули обставини. Друга половина дня пробудить товариськість і тягу до знань. Зросте здатність до навчання дітей, учнів, вихованців. Настане відповідний момент для інсталяційного уроку або переговорів, для сеансу зв’язку. Стане простіше знайти партнера, посередника, перекладача.

Діва

Діви потребують інформації, але навряд чи отримають її вранці. У першій половині доби багатьом Дівам доведеться задовольнятися грою уяви, здогадкою або спогадом. Друга половина дня створить відповідний настрій для навчання і розширення кругозору (особливо, в потрібних вам зараз прикладних сферах, наприклад, програмуванні). Добре вивчати в цей час нові мануали, рецепти та інструкції.

Терези

Терези не помиляться, якщо не стануть нікуди поспішати вранці і відкладуть всі свої справи до другої половини дня. Сьогодні це найкращий час для поїздок, контактів, навчання, переговорів, наукової роботи, спілкування з іноземцями та іногородніми, а також (трохи менше) для будь-якої іншої цільової діяльності. Якщо зараз ви прив’язані до будинку або офісу, в цей час вам буде легше організувати собі заміну або допомогу.

Скорпіон

Ранок Скорпіони можуть присвятити своїм поточним потребам і провести відповідно до особистих звичок. Попутно, зірки радять їм розвантажити розум від зайвої, застарілої і неточної інформації — тоді до вечора краще засвоюються свіжі актуальні дані. Всі наради, консультації, дружні та сімейні бесіди, необхідні по ситуації онлайн-платежі і програмні тести рекомендується перенести на другу половину дня.

Стрілець

Стрільцям варто почати цей день з пари зайвих годин спокою. Можна дозволити собі додатковий сон або відпочинок. Друга половина дня поверне вам інтелектуальну форму, налаштує на листування, інтенсивне навчання, контакт з новою аудиторією, на роботу з документом, кодом або текстом. Настане час нарад, консультацій, досліджень, вивчення новин, набору первинних даних, порівняння варіантів.

Козоріг

У першій половині дня Козороги можуть розслабитися, коритися інтуїції або настрою — але в другій їм краще зібратися з думками і зайнятися вивченням актуальних даних. Залежно від цілей, вашу увагу може привернути професійна, фінансова, медична або інша інформація. Можливий підвищений інтерес до прогнозів, котирувань, програм навчання та розвитку, міжнародних новин.

Водолій

Для Водоліїв сьогодні безпечна і продуктивна друга половина дня. Це найкращий час для нарад, співбесід, моніторингу новин, для планування, програмування, Тестування, редактури та публікації текстів, виступу в ролі педагога, лектора, коментатора, перекладача. Якщо ви вчитеся, зросте здатність до навчання і готовність до розширення кругозору, будуть легше пригадуватися старі знання.

Риби

У першій половині дня Риби можуть плисти за течією. Це час, коли їм не слід ні про що турбуватися, але не варто і чекати нічого особливого. Малоймовірні знахідки і відкриття. Оновлення даних очікується в другій половині дня, при цьому найбільш корисними стануть колективні джерела. Щось цікаве вам вдасться почерпнути зі ЗМІ, з місцевих новин або з порядку корпоративних зборів.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива