fbpx

Гороскоп на 9 травня: хороші події неодноразово будуть супроводжуватися тими чи іншими неприємними побічними ефектами

Овен

Багато Овнів схильні до поганих звичок і схильні все бачити в похмурих фарбах. Причиною їх зневіри і дратівливості може стати сімейна атмосфера, побут, нездужання, житлова проблема. Рівний настрій і хороше самопочуття — відмінні знаки, які свідчать про те, що у вас все в порядку. Але навіть в цьому випадку небажано братися за нові справи: дрімаючий негатив нагадає про себе.

Телець

Обставини складаються для Тельців не надто вдало. Хороші зміни можуть бачитися їм в поганому світлі. Можливі нездужання, моменти зневіри, асоціальні прояви, дисидентські настрої. Зірки радять звести до мінімуму навантаження і не звинувачувати себе, якщо все валиться з рук. Щоб компенсувати заминки у важливих справах, можна балувати себе дрібницями, якщо вони не шкідливі для здоров’я.

Близнюки

У життя Близнюків додається позитиву і комфорту, але сьогодні це їм ще не зовсім очевидно. У першу чергу, це стосується мега-товариських Близнюків, бо на них буде негативно впливати атмосфера в їх сім’ї або групі (в дану добу вона несприятлива). Небажано шукати в цей день нових друзів, активно відновлювати колишні приятельські зв’язки і напрошуватися в чужу компанію.

Рак

Раків переслідують фатальні невдачі, руйнівна сила яких пропорційна їх цілеспрямованості. Багато Раків зіткнуться з проявом чужої недоброзичливості і злопам’ятності, а часом їх самих будуть підводити ті ж погані почуття. Шкідливі образливість і імпульсивність. Є ризик сварок і травм. Не найкращий день для соціалізації, налагодження відносин, об’єктивної оцінки своїх дій.

Лев

Цей день Леви не зможуть назвати невдалим, але його хороші події неодноразово будуть супроводжуватися тими чи іншими неприємними побічними ефектами. Можливе посилення хронічних нездужань. Нагадають про себе недоробки, професійні прорахунки та інші проблеми минулого. Може встановитися не дуже доброзичлива психологічна атмосфера (особливо, на тлі різниці культур або переконань).

Діва

Дівам нелегко позбутися від емоційного негативу, аж до ночі їх будуть переслідувати неприємні відчуття. Причиною можуть стати любовні і сімейні негаразди, тривоги про гроші або проблеми особистого характеру. Посилиться занепокоєння про дітей. Можлива професійна або творча криза, страх невдачі. Стрес загрожує нездужанням. Краще уникати починань і робити лише необхідне.

Терези

Терезам не варто нескінченно продовжувати розмову, розширювати порядок денний в нарадах, виходити за рамки етикету і регламенту. У цей день легко зачепити чужі почуття. Може бути не в дусі партнер. Можливий психологічний тиск з боку конкурентів і невдоволення близьких. Потрібна терпимість у вимушеному тісному спілкуванні (з домочадцями, батьками, начальством, з клієнтами і пацієнтами).

Скорпіон

Скорпіони будуть частіше стикатися з неприємними гранями життя. Можливі засмучення і помилки в ході лікування хвороби, в процесі роботи і побутових турбот. Підсумком зусиль може стати невдача, а побічним ефектом — бруд, збиток, хаос, інфекція. Користь зведе нанівець шкода. Доставити проблеми здатні домашні тварини, помічники, родичі, недобросовісні сервіси. Не варто купувати ліки.

Стрілець

Стрільці можуть розраховувати на певні успіхи, але не всі удачі і перемоги будуть їх щиро радувати. Можливий виграш сумнівною ціною, не виключені маніпуляції, підтасовки, спекуляції. Може спливти обман, факт нечесної гри. Прибуток загрожує на ділі обернутися збитком. Не варто шукати поручителів, кредиторів і спонсорів. Бажано оберігати від неприємних і небезпечних ситуацій дітей.

Козоріг

Козорогів аж до ночі може супроводжувати занепокоєння, пов’язане з їх будинком, ресурсом або володінням. Настрій може псувати невлаштований побут або недружня атмосфера у родині. Не найкращий момент для вибору житла, офісу або стоянки. Не час з’ясовувати стосунки з батьками, клієнтами, орендарями. Негативний фон цього дня провокує рецидиви поганих звичок і впливає на здоров’я.

Водолій

Грамотні плани і розрахунки Водоліїв допомагають їм протистояти року, але кільце неприємностей звужується. Навіть в міцній броні знайдуться уразливості, якщо не технічні, то психологічні. Можуть нагадати про себе недоробки минулого, таємні страхи і забуті сварки. Зірки радять уникати контактів з недоброзичливцями і людьми, які компрометують ситуацію, бо вони створять вам проблеми в майбутньому.

Риби

Рибам не варто забувати, що сьогодні велика ймовірність збитків. У деяких випадках, матеріальний збиток може замінюватися моральним. Не рекомендуються покупки: є ризик придбати зіпсоване, крадене, неліквід або контрафакт. Малоймовірна велика вигода від продажу, рекламації, обміну, посередництва. Краще виключити починання, націлені на отримання прибутку (особливо, на регулярній основі).

You cannot copy content of this page