Гороскоп на 9 травня: комусь пощастить, а от комусь не дуже

Овен

День запрошує Овнів до пошуку і романтики, посилює потяг до далеких країн і чужих культур. Можливий ідеалізм, підвищений інтерес до географії, соціології, політики, філософії, різних форм наукового пізнання і духовного зростання. Краще виключити на сьогодні будь-яку рутину, не займатися впритул побутом і практичними питаннями. Добре побути на природі, організувати похід, пікнік, велопрогулянку.

Телець

Тельцям краще аж до ночі залишатися відкритими зовнішнім впливам, збирати враження. Включений «периферичний зір» розширить ваш кругозір, дасть поживу для розуму і матеріал для порівнянь, підкаже нестандартний маневр. Добре опинитися у трохи легковажній екзотичній обстановці. Варто прийняти запрошення на пікнік або іншу тусовку. Можливі хвилини неуважності і ілюзій у фінансових питаннях.

Близнюки

Близнюкам важливо подобатися оточуючим, у тому числі, підживлювати до себе романтичний інтерес. Це дозволить вам гармонійно вписатися в обстановку, нову компанію або запропоновані обставини, адаптуватися до тонкощів чужої культури чи менталітету. Підтримуючи активний зворотний зв’язок у любові, шлюбі, справах або творчості, намагайтеся не впадати в давні ілюзії з приводу себе й інших.

Рак

Багатьма Раками рухають добрі почуття. Небажана роль пасивного спостерігача, благі наміри важливо підкріпити ділом. Добре взяти участь у волонтерській програмі або неформальній акції, надати комусь делікатну послугу. День сприятливий для занять, пов’язаних з освітою, цілительством, природою, тваринами. Він розмиває формальні рамки і допомагає взаємодії без кордонів.

Лев

Левів підтримує віра, любов, надія, красива мрія, творче натхнення. Позитивні переживання можуть схилити вас до ідеалізму, не надто доречному у вашій ситуації. Не варто нікого в цьому звинувачувати: швидше за все, ви самі раді обманюватися і ненадовго піти у світ приємних вам мрій, і в дану добу ви можете собі це дозволити. Добре дивитися мотивуючі фільми, слухати музику.

Діва

В атмосфері цього дня Дівам важко залишатися раціоналістами. Велика ймовірність поступитися почуттю, піддатися мрії, спокусі або самообману. Якщо ви безнадійний прагматик, проявить слабкість хтось із вашого оточення. Хороший день для творчості і романтики: тоді ви можете без особливих втрат орієнтуватися на попутний вітер своїх або чужих бажань. Краще уникати важливих рішень і великих витрат.

Терези

Терези можуть сміливо розвивати починання, до яких відчули сильний інтерес напередодні. Якщо у вас немає чітких планів, зірки радять довіритися моменту або покластися на смаки оточуючих: у цьому разі, ви також опинитесь на хорошій хвилі. День вдалий для активного відпочинку, любові і романтики, а також для участі у неформальних заходах, зустрічі з друзями по хобі чи світогляду.

Скорпіон

В цей день Скорпіони схильні тонкому і часом непомітному впливу навколишнього середовища. Можливі випадкові симпатії, необов’язкові витрати, ілюзії в фінансових, творчих, любовних, культурних або політичних питаннях. Ймовірна неуважність, схильність закривати очі на небезпеки і пастки. Неясно, як розцінювати успіх: одномоментні поблажки і бонуси можуть обернутися проблемою надалі.

Стрілець

Стрільці вразливі, романтичні, бажають подобатися, схильні проявляти слабкість стосовно всіх симпатичних їм людям. Мінливість почуттів дасть свої переваги: буде простіше підлаштуватися під чужі примхи і тримати інтригу. Психологічну гнучкість важливо поєднувати з твердістю дій. Якщо є сумніви в істинності почуттів, краще не квапити події і поки залишитися друзями.

Козоріг

У багатьох Козорогів прокинеться прихований романтик-ідеаліст. Може зрости довірливість, легковажність. Зірки нагадують, що такий настрій робить вас більш вразливими, і радять розкриватися з цієї сторони лише в безпечній обстановці. Вам не варто займатися в цей день серйозними питаннями, відповідальною роботою. Не найкращий момент для зізнання у коханні або важливої розмови з близькою людиною.

Водолій

Водоліям зірки радять частіше довіряти своєму чуттю в питаннях любові і дружби. Нерозумно втрачати вдалий шанс, але будь-який крок краще здійснювати з розрахунком на віддалене майбутнє. Обставини дня дозволяють зупинитися на тій фазі розвитку справ і відносин, яка здається вам найбільш логічною. Є ймовірність помилки у фінансових справах, не варто вибирати подарунки, робити ставки, внески.

Риби

Риби схильні бігти від реальності у свої мрії. Що особливо ймовірно, якщо не зроблений вибір і тривають коливання. До втечі в ілюзії можуть спонукати незавершені гештальти у коханні або в такій тонкій сфері, як віра. Також, до ескапізму може штовхати фінансова або побутова невизначеність. У цей день краще уникати покупок і угод, важливих рішень. Оманливі комфорт, щирість, інтимність.