fbpx

Гороскоп на 9 вересня: У Терезів день може початися невдало,а всім іншим день підходить для великих покупок і інвестицій, сприятливий, причому в усіх відношеннях

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий день, причому в усіх відношеннях. Ви також прагнете видимих ​​успіхів у роботі, відмінно ладите з оточуючими, займаєтеся справами, які дійсно викликають інтерес. Можливі грошові надходження, день підходить для великих покупок і інвестицій.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вранці вам випаде чудова можливість реалізувати якийсь сміливий задум. Не втрачайте часу на пошуки союзників, дійте самостійно, так буде набагато легше домогтися успіху. Середина дня, навпаки, підходить для спільної діяльності, обговорення умов співпраці, ділових та особистих зустрічей. Тельцям, які вважатимуть за краще провести цей час на самоті, буде важко втриматися від похмурих думок.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сприятливий день для поїздок, зміни обстановки, розширення кругозору та спілкування з новими людьми. Чим більше цікавої інформації ви отримаєте, тим краще – їй незабаром знайдеться застосування. Сприятливий день для відмови від шкідливих звичок: навіть якщо ви просто приймете рішення, але не зробите якихось конкретних кроків, зміни на краще не забаряться.

РАК (23.06 – 23.07)

Ймовірний прогрес у важливій для вас справі – отримання інформації, яка допоможе швидше досягти мети. Можлива і зустріч з людиною, яка візьме на себе вирішення якоїсь серйозної проблеми. Сприятливий день з фінансової точки зору, можливі грошові надходження.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Спокійний день, значна частина якого буде присвячена важливій справі. Якщо раніше ви працювали самостійно, то зараз можете отримати допомогу, але про неї потрібно попросити, причому не виключено, що звернутися доведеться до людини, не дуже вам приємної. Але емоції краще залишити в стороні – по суті, якщо справа стосується грошей і роботи.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Все складається вдало, і багато в чому це ваша заслуга. Ви приймаєте правильні рішення, покладаєтеся саме на тих, хто заслуговує на довіру. Можливі дрібні розбіжності на роботі, але ви зможете відстояти свою точку зору, нікого не образивши. Деякі Діви отримають цікаві ділові пропозиції, пов’язані зі зміною професії або сфери діяльності.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

День може початися невдало, але ви не повинні впадати у відчай – далі буде краще і цікавіше. Варто придивитися до людей, які вас оточують: можливо, ви когось недооцінювали або розуміли неправильно. Зараз є шанс змінити ставлення на краще.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Не всі труднощі буде подолано відразу, але ви не втрачаєте оптимізму, і він цілком обґрунтований, зміни на краще не за горами. Ви наближаєтеся до досягнення якоїсь важливої ​​мети, зараз не можна відволікатися на дрібниці, нікому не дозволяйте збити вас зі шляху.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Все йде непогано. Не відмовляйтеся від своїх планів, рухайтеся в обраному напрямку – ви на вірному шляху, навіть якщо оточуючі говорять зворотне. Успіхи в роботі будуть скромними, зате якщо ви захочете присвятити цей день відпочинку або своєму хобі, то напевно не пошкодуєте. Можна купувати верхній одяг, причому варто віддати перевагу оригінальним, екстравагантним речам – вони довго будуть вас радувати.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Одноманітні та нудні справи, від яких ви воліли б ухилитися, займають більшу частину дня. І якщо спочатку Козероги ставляться до них з усією серйозністю, то пізніше починають відволікатися – і, як наслідок, допускають одну помилку за іншою. До того ж багатьом представникам знаку просто нудно, і прагнення до змін штовхає їх на необачні вчинки.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День цікавих ідей, реалізація яких стане можливою в найближчому майбутньому. Поки ж обміркуйте все, як слід, вдаючись в деталі, враховуючи навіть незначні фактори. Серйозні питання, що стосуються роботи, краще обговорювати в другій половині дня, в цей час вам буде легше переконати в своїй правоті людей, які дотримуються іншої точки зору.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Завдання, над якою ви давно ламали голову, знову не вдається вирішити, з’ясовується, що ви йшли невірним шляхом. Але не втрачайте надії на успіх – ви отримаєте допомогу, на яку і розраховувати не могли, і саме завдяки їй впораєтеся з усім на «відмінно».

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page