fbpx

Гороскоп на 9 жовтня: день не надто сприятливий з погляду зірок, але може стати цілком спокійним

Овен

Овни сьогодні будуть відчувати себе не в своїй тарілці, як то кажуть. Варто бути уважними у вирішенні грошових і ділових питань. Можуть чекати підступи від недоброзичливців.

Телець

Тельцям день додасть турбот. Щоб зберегти рівновагу і всюди встигнути, важливо структурувати час і завдання за ступенем складності. Запасатися позитивом краще з ранку, в цей час вас може порадувати будь-яка неординарна дрібниця. Створити і зберегти гарний настрій допоможе приємна косметична процедура, новий аромат або модний аксесуар.

Близнюки

Щоб встигнути отримати черговий подарунок долі, вставайте з ліжка якомога раніше. Ранок сьогодні є найбільш сприятливим періодом для більшості Близнюків. Тим з них, хто народжений в середині червня, він може принести грандіозний особистий успіх. Вдень налаштовуйтеся на ретельну планомірну роботу, вам навряд чи вдасться її уникнути.

Рак

У цей день Раки можуть зіштовхнутися з несподіваною проблемою. Не виключено, що нештатну ситуацію створять друзі або нові партнери по бізнесу. Не варто ухилятися від незвичних завдань: якщо ви хочете прогресу, а не застою, без ломки стереотипів все одно не обійтися.

Лев

Пік вашої активності і везіння падає на першу половину доби. В цей час вам будуть вдаватися найбільш незвичайні справи. Друзі підтримають ваше сміливе починання. Або, навпаки, ви приймете активну участь в чужих авантюрах. У такій ситуації більшості Левів нескладно проявити свої виграшні якості. В кінці дня поступово переходьте від енергійних дій до спілкування.

Діва

Можуть поволі набирати силу сумніви з приводу особистих можливостей і здібностей. Незважаючи на потребу в спілкуванні, не варто поспішати з важливими рішеннями і плануванням справ, розкидатися обіцянками, дарувати кому-небудь своє особисте розташування, приступати до циклу навчання або переговорів. Зараз важливіше збирати відомості, збирати ескізи і чернетки.

Терези

Терези отримують шанс відточити свої ділові та господарські якості. Небажано планувати на цей день веселий відпочинок, вільну творчість, розважальні та романтичні заходи, так як всі розмови будуть крутитися навколо прагматичних тем і нагальних справ. Зірки радять стежити за новинами, а також тримати напоготові засоби зв’язку.

Скорпіон

Скорпіонам краще зайнятися рутиною в першій половині дня: це будуть не найскладніші, і навіть в чомусь приємні заняття. У більш пізній час події приймуть новий оборот. Можливий несподіваний хід з боку партнера, що спричинить необхідність заново узгодити умови договору. Не виключена і поява нової людини, інтереси і образ дій якої далеко не у всьому вас влаштують.

Стрілець

Додатковим джерелом радості і надії може стати перспектива прибуткової справи або перемоги над складними обставинами, «потепління» на любовному або сімейному фронті. Деякі причини для занепокоєння можуть зникнути самі собою. Вдалий збіг подій бажано доповнити свідомою турботою про практичні нюанси. Актуальні господарські дрібниці, корисні придбання, теми харчування, постачання, оплати послуг.

Козеріг

Козероги належать до нечисленних людей, здатних швидко розібратися в суті нових тенденцій і точно вловити оптимальний для себе напрямок. Зірки радять менше орієнтуватися на зовнішні гасла і обіцянки, більше довіряти собі і своєму досвіду. Найдосвідченішим Козерогам інтуїція підкаже, що зараз їх головний ворог — суєта, а друг — витримка.

Водолій

Водоліїв можуть чекати інформаційні неполадки або вісті, що насторожують. Можливо, підведуть дороги або засоби зв’язку, назріє оптимізація сайту. З критичним моментом можуть зіткнутися програмісти, водії, викладачі, а також ті, хто працює з людьми на офіційних або неформальних засадах. Не варто відправляти ділові листи, встановлювати постійні паролі до ключових даних, купувати телефон, комп’ютер.

Риби

Денні години добре присвятити завершенню чергової серії справ або нескладним рядовим заняттям. Не варто піддаватися помилковому ентузіазму і братися за новий проект, так як пориву сьогодні вистачить ненадовго. Має сенс додатково закріпити корисні навички, ще раз перевірити технічну частину.

You cannot copy content of this page