Гороскоп на 9 жовтня: не накручуйте себе і не програмуйте на негатив – тоді життя усміхнеться у кожному дні

Овен

Для Овнів стає важливим спілкування з домочадцями і членами родини, а також з найближчим колом осіб: колегами і наставниками, старими сусідами, друзями вдома. Чим ближче вечір, тим частіше мирна і приємна взаємодія буде змінюватися негативно «зарядженою», не виключено загострення взаємних претензій. Важливо не підкинути дров в багаття, додавши своїми діями передумов для сварки.

Телець

Зірки радять Тельцям взятися за нагальні справи раніше. Вранці будуть більш мирними бесіди і конструктивними поїздки, можливі приємні новини, несподівані вдалі зустрічі. У міру розвитку подій почнуть виникати вогнища роздратування і спрацьовувати тригери старих конфліктів. Не мине цієї долі ваше близьке оточення, хвиля негативу зачепить вашу рідню, колег, попутників або сусідів.

Близнюки

Близнюків чекають корисні покупки і угоди. Можна вдало придбати ліки, продукти, речі для дому. На жаль, приємними моментами справа не обмежиться. Зірки попереджають про ризик збитку і втрати, або супутню подіям суєту і нервозність. Платою за корисне придбання може стати високий податок. Купленій речі може вимагатися ремонт, переробка, або виявиться обмежений її функціонал.

Рак

У Раків є важелі впливу на ситуацію, але користуватися ними слід обережно. Свою чарівність, красномовство, проникливість і дипломатичність вам краще пускати в хід з ранку. Вдень вдалий старт можуть закреслити необережність і агресивність. Вас може позбавити рівноваги неможливість розрубати вузол, чужа подвійність, відсутність захистів, вимушене топтання на місці або відкат назад.

Лев

Свободу Левів обмежує той чи інший комплекс обставин. Багатьом Левам доведеться принести свої персональні інтереси в жертву домашнім справам і сімейним планам. Якщо мова зайде про власні потреби і особистий вибір, то на першому місці виявиться здоров’я, службовий обов’язок, виробнича необхідність або інший нюанс, який накаже вам певний розпорядок дня та інші умови.

Діва

У будь-якій хвилині цього дня Діви знайдуть для себе щось приємне. Багато Дів зможуть залишитися осторонь від бур (або хоча б не потрапити в епіцентр конфлікту). Найбільш спокійною і вдалою стане перша половина дня. Це найкращий час для дружнього, родинного і любовного спілкування. Ділової суєти і термінових технічних робіт сьогодні краще уникати: з ними буде пов’язано забагато ризиків і пристрастей.

Терези

Складнощі цього дня переважать для Терезів його приємні сторони. Можлива закономірна передбачувана криза мети, кар’єри, партнерства, сімейних опор або колишніх моральних цінностей. Небезпечні ініціативи. Варто уникати початку співпраці та ескалації протистояння. Краща політика — використовувати дрібні шанси і задовольнятися невеликими успіхами. Можлива таємна допомога від друзів, родини, земляків.

Скорпіон

Скорпіони отримають вигоду, приз або хороші вісті від далеких друзів. Багато Скорпіонів будуть заздалегідь передбачати свою перемогу. Незважаючи на підступи ворогів і власні помилки, за минулі заслуги вас чекатиме нагорода. Якщо скромна матеріальна віддача, вас порадує моральний бонус: підтвердження вашого авторитету, професіоналізму, розуму, прав або причетності до шанованої впливової традиції.

Стрілець

Стрільцям не варто ухилятися від бесід з членами родини, старими друзями і довіреними особами. Важлива тема дня — безпека. Поряд із загальним підведенням риски, якої вимагає ситуація, заслуговує на увагу будь-який залишковий комплекс конкретних завдань, пов’язаних зі спільним майном, податками, кредитами і взаєморозрахунками. Саме час обговорити долю спадщини або довгострокового вкладу.

Козоріг

Козорогам бажано стати однаково розбірливими в спілкуванні з “чужими” і “своїми”. Це допоможе їм смикати лише за найбезпечніші нитки управління подіями і не торкатися без потреби до «смертельної зброї» — сили, влади, гніву або помсти. Якщо неможливий нейтралітет, то всі м’які важелі впливу (мирні переговори, переконання, симпатія, аргумент вигоди) рекомендується задіяти вранці.

Водолій

Водоліям день нагадає про старі борги або обов’язки, що йдуть до завершення. Багатьом Водоліям доведеться піклуватися про своє здоров’я, про будинок, службу, рідню або вихованців. Можливі інтенсивні переговори з близькими, колегами, сервісами, представниками медицини. Добре обговорювати сьогодні питання про ліки, дієти, обслуговування, рутинні процедури, патронажі, про документи, перевезення і доставки.

Риби

Риби сьогодні інстинктивно знаходять потрібні їм слова і канали знань, можуть сподіватися на успіх в переговорах, навчанні, інформаційних пошуках, науковому і любовному листуванні. Але не варто чекати на додачу ще й комфортних зовнішніх умов: чим ближче вечір, тим більш грозова буде «погода», зросте число технічних і емоційних ускладнень, перешкод в ефірі. Найважливіші контакти краще перенести на ранок.