fbpx

Гороскоп на березень 2021 для Водолія: Сприятливий день − п’ятниця, несприятливий − субота

У перший місяць літа Водолію не варто квапити події і брати ініціативу у свої руки. Вам доведеться добряче спітніти. Чим би ви не займалися, ця діяльність зажадає величезної  самовіддачі.

Ви будете сповнені сил і енергії, і вам дуже захочеться у всьому бути першим. Охолоньте і дозвольте собі бути егоїстом в березні. Вам потрібно накопичити сил, оскільки вас чекає кар’єрний стрибок.

У березні ви будете своїм найкращим другом і порадником. Ніхто не зможе вирішити ваші проблеми за вас. Поради рідних і близьких вам мало допоможуть, хоча і зовсім відкидати їх не варто. А ось самі Водолії будуть хорошими порадниками і опорою для близьких.

Сприятливий день − п’ятниця, несприятливий − субота.

Сприятливі дні березня 2021 року для Водоліїв:

7, 8, 17, 22, 26.

Несприятливі дні в березні 2021 року для Водолія:

5, 6, 12, 12, 15, 21, 25.

Прогноз для Водоліїв в кар’єрі і грошах

Багато чого доведеться починати спочатку, з чистого аркуша. Але краще розраховувати тільки на свої сили і можливості.

Це дуже вдалий місяць для вашої кар’єри. Ви будете сповнені енергії і працездатності.

Якщо ви сповнені сил, то часто чините нерозважливо. Не потрібно надмірно ризикувати і лізти в авантюри.

Фінансові справи Водоліїв складуться вдало в березні. Ви зможете вдало вкласти гроші і отримати хороший прибуток. Грошові надходження будуть радувати не тільки вас, але і ваших близьких.

У березні вам потрібно приділяти максимум уваги найближчому оточенню. Ви зможете не тільки підтримати близьких, але і знайти натхнення і сили в спілкуванні з ними. Сімейні цінності в березні повинні бути для вас вище за все. Особливо важливо добре спілкуватися з батьками.

Водолії, які не мають відносин, в цьому місяці зможуть насолодитися своєю самотністю. Не поспішайте шукати свою половинку – наодинці зараз ви досягнете набагато більшого.

Фото з pixabay.com

You cannot copy content of this page