fbpx

Гороскоп на грудень 2021 року: цей місяць принесе комусь поповнення в сім’ї, комусь моментальне грошове багатство, комусь нове щасливе життя, комусь зустрічі з колишніми коханими

Овен

Висока активність у грудні спостерігатиметься у сфері особистих та ділових взаємин. Зараз прямота і вміння проявити ініціативу будуть цінуватися досить високо, але варто приготуватися до того, що ваш партнер також поводитиметься пряміше і відкрито. У першій половині місяця можливий вдалий збіг обставин у питаннях, пов’язаних із кар’єрою. Використовуйте цей час для того, щоб послідовно досягати успіху. У другій половині грудня варто переглянути свої цілі, а також знову проаналізувати ті завдання, які були для вас актуальними в минулому. Не виключено, що використовуючи накопичений життєвий досвід, ви зможете легко досягти того, що раніше здавалося недосяжним.

Телець

Більше активності обіцяє становище планет Тельцям у професійній діяльності. Намагайтеся уникати поспіху, особливо наприкінці місяця, оскільки він може стати джерелом дуже серйозних помилок та прорахунків. Не забувайте також про дотримання техніки безпеки на своєму робочому місці. Перша половина грудня виявиться гарним часом для подорожей, зокрема за кордон. Подорож зараз може стати і способом розширення свого кругозору, і чудовим відпочинком. У другій половині місяця вам можуть знадобитися знання або навички, якими ви чудово володіли якийсь час тому.

Близнюки

У першій половині грудня вам вдасться успішно вирішити питання, пов’язані з боргами, кредитами, інвестиціями та податками. Постарайтеся розібратися з усім за перші два тижні, оскільки у другій половині місяця зросте ризик чимось заплутатися, щось випустити з поля зору. У цей час можна спробувати повністю погасити кредити, повернути вкладені гроші. Для отримання нових кредитів це не вдалий час. Висока активність у грудні очікується і в особистому житті. У Близнюків можливі побачення, нові знайомства, романтичні пригоди. У передноворічні дні в розвагах зірки радять виявити поміркованість.

Рак

Високу активність Раки виявлять у грудні у сімейних справах, а також у питаннях, пов’язаних із нерухомим майном, безпекою. Це непоганий час для активної роботи вдома, проведення невеликого ремонту (тільки постарайтеся всі дизайнерські рішення обговорити в першій половині місяця, а ремонт завершити до початку останньої декади грудня). Перша половина місяця може принести важливі знайомства особистого характеру, не виключено початок серйозних та тривалих взаємин. У союзах, що склалися, настає період гармонії та взаєморозуміння. У другій половині місяця не виключені зустрічі з колишніми коханими, поновлення минулих стосунків.

Лев

Усі важливі справи, пов’язані із професійною діяльністю, намагайтеся планувати на першу половину грудня. Нині вони можуть бути вирішені значно простіше та легше. Друга половина місяця може внести плутанину до поточних справ. Починати нові проекти небажано, а от доопрацювати щось старе чи виправити свої помилки варто. Це також гарний час для того, щоб проаналізувати ситуацію, що склалася на роботі, підбити деякі підсумки, зробити висновки, але поки не приймати кардинальних рішень. Для них час ще не настав. Грудень також принесе більше коротких поїздок, які будуть складатись досить вдало. Винятком стануть передноворічні дні, коли в невеликих подорожах варто дотримуватися максимальної обережності.

Діва

У грудні Діви зможуть досить успішно вирішувати фінансові питання. Це можливо період активного заробітку, початку сміливих комерційних проектів. Проте встигнути варто до початку останньої декади місяця, тому що в передноворічні дні ваша схильність до фінансових авантюр помітно збільшиться, а ризики втрат значно зростуть. Не виключені й непередбачені вимушені витрати. Перша половина грудня також буде вдалим часом у особистому житті. Вона принесе більше побачень, успіх у стосунках із протилежною статтю. У другій половині місяця не виключені зустрічі з колишніми коханими, флірт із тими людьми, які вам раніше подобалися. Можливо і початок романтичних відносин з кимось із вашого минулого, причому неважливо, були у вас раніше близькі стосунки чи ні.

Терези

Останній місяць року принесе Терезам більше активності, сміливості та рішучості. Однак активність може настільки сильно зрости до кінця місяця, що призведе до необдуманих, надмірно ризикованих вчинків та небезпечних ситуацій. Незважаючи на зростання сміливості, наприкінці грудня постарайтеся зберігати розсудливість і не забувати про обережність. Перша половина місяця – вдалий час для того, щоб зробити свій будинок більш затишним, комфортним. Прикрашати житло до свята краще трохи заздалегідь, тому що в другій половині місяця у ваших естетичних проявах ви можете стати менш послідовними, тому знайти потрібний варіант дизайну буде дуже складно.

Скорпіон

Перша половина місяця обіцяє Скорпіонам невеликі приємні поїздки. Під час таких поїздок можливі нові знайомства з цікавими людьми, флірт, поява легкої симпатії. У першій половині місяця вдало буде складатися спілкування, тому це непоганий час для того, щоб налагодити взаємини з людьми, з якими ви часто спілкуєтеся: сусідами, братами та сестрами, колегами по роботі чи одногрупниками. Друга половина місяця може принести зустрічі зі старими знайомими. Не виключена подорож, яку ви постійно відкладали раніше. Варто врахувати, що друга половина місяця не надто сприятлива для подорожей, тому готуватися до них потрібно ретельніше. Підвищення активності в грудні ви частіше помічатимете в моменти самотності, в інших ситуаціях виявляти наполегливість буде складніше.

Стрілець

Розташування планет у грудні обіцяє Стрільцям більше активності у спілкуванні з друзями та однодумцями. Наразі можлива як активна підтримка з боку соратників, так і суперництво з ними. Наприкінці місяця остерігайтесь участі у сміливих та авантюрних проектах, які можуть пропонувати ваші друзі. Подібні проекти, найімовірніше, виявляться дуже ризикованими. Також варто трохи скоротити час, який ви витрачаєте на друзів, інакше в передноворічній метушні ви забудете приділити увагу іншим, часом значно важливішим сферам свого життя. Перша половина місяця обіцяє Стрільцям отримання вищих доходів, подарунків. У другій половині місяця можна підбити підсумки року, спробувати зрозуміти причини своїх успіхів та провалів у фінансових питаннях.

Козеріг

Активний підхід до досягнення своєї мети буде властивий Козерогам протягом місяця. Однак якщо в перші дві декади підвищена активність та рішучість допомагатимуть здійснювати задумане, то наприкінці місяця наполегливість може призвести до неприємностей та конфлікту інтересів. Перша половина місяця буде вдалим часом для того, щоб змінити щось у своїй зовнішності, змінити імідж. Однак у другій половині грудня може виникнути прагнення повернути усе назад. Подібні експерименти допоможуть вам краще зрозуміти свою привабливість.

Водолій

Розташування планет у грудні принесе сильне прагнення нових знань і розширення свого кругозору. Ви захочете знайти потрібну інформацію чи навіть отримати нові знання та враження під час власних експериментів. Не можна сказати, що ви не будете нікому вірити на слово, але будь-яку інформацію, яка вас зацікавила, обов’язково захочете перевірити на практиці. Зірки попереджають: зі сміливими експериментами наприкінці місяця варто бути дуже обережними, нерозсудливість та жага до пригод можуть призвести до негативних наслідків. У особистих відносинах місяць не обіцяє активності. Важливу роль відіграватиме довіра. У грудні не виключена можливість таємного любовного роману.

Риби

Перша половина місяця стане сприятливою для розширення кола свого спілкування. У вас можуть з’явитися нові інтереси, які приваблять нових однодумців. Не виключено покращення взаємин із друзями. У відносинах зі знайомими протилежної статі може виникнути щось більше, ніж просто дружня симпатія. Друга половина місяця принесе приємні зустрічі із близькими людьми, з якими ви тривалий час не бачилися. У будь-яких справах не забувайте про обережність, ця порада особливо актуальна у передноворічний період.

You cannot copy content of this page