Гороскоп на кожен місяць 2021 року: чим здивує і порадує рік прийдешній, а коли потрібно бути обережними

2021 рік – час динаміки і серйозних змін. Намагайтеся позбуватися від неспокою і боротися зі шкідливими установками. Негативні думки будуть дуже сильно гальмувати досягнення успіху.

Січень

Перший місяць ідеально підійде для розміреної роботи і відпочинку. У цей час потрібно слідувати за внутрішнім голосом і покладатися на відчуття. При занепаді сил спочатку краще відновитися, а вже потім попрямувати за зірками до своєї мрії.

Лютий

Перша половина місяця буде складною і непередбачуваною, особливо для Знаків стихії Води: Риб, Раків і Скорпіонів. Що стосується другої половини лютого, то в цей час почнеться період спокою планет і прямого руху всіх нічних світил. Найбільш благополучний період настане з 21 лютого.

Березень

Вдалим обіцяє бути і весь березень. Всім Знакам Зодіаку без винятку буде частіше щастити, причому навіть в справах, які не можна назвати основними. Можна починати нові проекти, братися за щось незвичайне, міняти роботу або обстановку. Також астрологи радять починати ремонт, переїжджати, робити покупки.

Квітень

В кінці квітня закінчується найяскравіший і позитивний час 2021 року. 27 квітня ретроградним стане Плутон. У зв’язку з цим настане період так званого колективного дисонансу, коли люди почнуть повільно віддалятися одне від одного.

Травень

Травень буде спокійним часом, хоч і не найпростішим. В кінці весни сприятливо займатися домашніми справами, прагнути до пошуку компромісів з близькими. 26 числа настане повне місячне затемнення, яке може змінити хід життя.

Червень

У червні очікуються великі зміни, причому багато з них виявляться непередбачуваними. Літо почнеться з постійної метушні, негараздів вдома і на роботі. Астрологи радять остерігатися сварок і конфліктів. Будьте спокійні і розважливі, особливо в затемнення 10 числа.

Липень

Другий і найбільш спекотний місяць літа вкаже нам шлях до багатства. Потрібно прислухатися до інтуїції і частіше займатися самоаналізом. Астрологи радять в липні доводити всі справи до завершення і не боятися труднощів.

Серпень

Серпень – переломний момент 2021 року. Для багатьох людей в цей час визначиться основний вектор подальшого розвитку. Світ увійде в суперечливий момент, коли все, що відбувається навколо не можна вважати відображенням реальності. Всім щасливчикам краще бути обережніше, а невдачливим людям бажано чекати позитивних змін.

Вересень

У вересні найважче доведеться фіксованим і кардинальним Знакам Зодіаку. В цілому час виявиться несприятливим в сфері відносин. Можливі любовні трикутники.

Жовтень

Бійтеся в жовтні трьох речей: ризиків, спокус і скептицизму. З цієї трійці найнебезпечнішими стануть сумніви. Люди, які не вірять в себе і сумніваються у своєму успіху, стануть аутсайдерами. У жовтні не потрібно занадто гостро реагувати на критику на свою адресу.

Листопад

Листопад – дуже вдалий час для всіх закоханих. У цьому місяці можна сміливо займатися спільними справами, вирушати в подорожі, укладати шлюб, переводити стосунки на новий рівень.

Грудень

Грудень – найсприятливіший період для фінансової активності, роботи, початку нових справ і завершення старих. Особливо важливо сфокусуватися на поточному моменті, позбувшись від думок про минуле чи майбутнє. Велика удача чекає впевнених в собі людей, які знають, чого хочуть.