Гороскоп на літо: чим будуть особливі наступні три місяці для кожного зі знаків Зодіаку

Астрологи рекомендують бути більш відкритими і товариськими, якщо ви хочете, щоб ці три місяці стали для вас яскравим і незабутнім часом. Зірки допоможуть вам побудувати своє щастя. Головне – не лінуватися і продовжувати вірити в себе.

Овен

У Овнів в червні буде багато неприємностей на різних фронтах, тому що на них дуже негативно вплинуть червневі затемнення. Липень і серпень, навпаки, пройдуть під егідою творчої енергії зірок і планет, Місяця і Сонця. Відкриються нові можливості в бізнесі і на роботі. Не виключено, що з’являться нові ідеї та корисні думки.

Найважливіша порада астрологів полягає в тому, що Овнам слід шукати джерело натхнення, енергії і сил. В кінці літа Овнам варто змінити обстановку, вирушити в поїздку або відпустку. Серпень відмінно підійде для ремонту, дорогих придбань.

Телець

Енергетика зірок і планет буде постійно змінюватися цього літа, причому не тільки в масштабах тижнів або місяців, але часом і кожен день. Літо 2020 року навчить Тельців чомусь новому.

Зміни настрою нічних світил будуть неминуче позначатися на всіх сферах життя Тельців. Найбільше людям цього Знака варто остерігатися необдуманих вчинків у справах і роботі. В любовній сфері буде дуже щастити тим, хто вміє відсувати на другий план особисті інтереси і прагнення до вигоди заради оточуючих.

Близнюки

Цього літа астрологи радять Близнюкам частіше звертатися за допомогою до своєї інтуїції. Це буде ідеальний час для того, щоб визначитися з подальшою долею безлічі розпочатих раніше проектів і справ. Можливо, настав момент щось переробити, змінити. Варто частіше слухати своє серце, особливо в червні.

У другій половині літа зірки зроблять Близнюків більш чутливими та емоційними. Це допоможе їм у досягненні взаєморозуміння з близькими і друзями. Енергія планет допоможе Близнюкам змінити їхнє життя в цілому, їх принципи і погляди. Безліч побутових проблем вдасться подолати неусвідомлено.

Рак

Початок літа астрологи радять Ракам присвятити спробам стати краще і сильніше як особистість. Настав час внутрішніх перетворень, після яких можна буде почати змінювати і світ навколо себе. У липні можна задуматися про зміну роботи, про початок навчання.

Також в липні і серпні Ракам корисно буде витрачати гроші на щось важливе. Це можуть бути дуже дорогі покупки типу автомобіля або квартири. Особливу увагу варто приділити створенню сприятливої ​​атмосфери в будинку – прибирання, ремонту, перестановці меблів. У любові і роботі бажано якомога менше домагатися свого хитрістю і шантажем.

Лев

Для Левів вже з перших днів червня буде саме на часі закон тяжіння. Зірки і планети з перших днів місяця будуть всіляко допомагати їм. Необхідно думати про щось хороше, щоб не злякати цю велику удачу. Обійти перешкоди допоможе віра в себе.

Влітку 2020 року корисно буде заводити нові знайомства. Велика ймовірність знайти другу половинку, хорошого друга або людини, яка підкине дуже цікаву ідею. Також цього літа Левам потрібно пам’ятати про творчу колективну енергію. Варто якомога частіше перебувати серед близьких людей і не боятися вирішувати проблеми спільно. У цьому Левам допоможуть лідерські навички.

Діва

Цього літа настає чарівний для Дів час, за який їм вдасться виконати безліч своїх заповітних бажань. Астрологи радять максимально відповідально підходити до тих справ, які зможуть наблизити Дів до здійснення тієї чи іншої мрії.

Вже з перших тижнів літа Дівам варто знайти бажання боротися, волю до перемоги, впевненість в собі. На початку серпня і в кінці липня можливі проблеми, так що на цей період краще не планувати нічого грандіозного. В кінці літа вірогідні неполадки в стосунках – потрібно буде проявляти більше гнучкості, щоб не наламати дров.

Терези

У Терезів влітку 2020 року очікується багато цікавого. Зірки і планети будуть перебувати майже весь час в досить незвичному положенні. Перший місяць стане для Терезів найскладнішим через затемнення.

У спілкуванні з людьми Терезам варто бути відкритими, добрими і готовими прийти на допомогу в скрутну хвилину. Така поведінка обов’язково обернеться чимось позитивним. В кінці літа можливі різкі повороти долі. У серпні корисно буде міняти стиль, зачіску, оновлювати гардероб. Творчий настрій зірок допоможе Терезам в будь-яких нових справах.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується досить насичене літо. Особливо результативним воно може стати в сфері фінансів і роботи. Також не буде зайвим заздалегідь спланувати справи, але нікому про ці плани не розповідати.

У липні можлива ціла маса випадків – комусь пощастить більше, комусь менше, але шанс зробити революцію в котрійсь із сфер буде у кожного. Літо 2020 року позитивним часом для творчості, прийняття нестандартних рішень. Зірки допоможуть Скорпіонам позбутися зайвих переживань, а також допоможуть у всебічному розвитку.

Стрілець

Стрільцям в червні варто довіряти тільки самим собі. Потрібно проявляти максимум самостійності і самодостатності в справах, не слухати чужих порад і критики. Необхідно бути обережніше в спілкуванні з енергетичними вампірами і токсичними людьми. Якщо хтось вирішить перейти дорогу, Стрільцям краще не відповідати негативом на негатив.

Починаючи з липня справи підуть в гору, а труднощі будуть повільно відступати. Підуть переживання, створяться найкращі умови для розвитку особистості, отримання нових знань і навичок. Стрільці стануть більш чутливими, їх пам’ять посилиться. Якщо почнуться проблеми в стосунках, краще якомога швидше спробувати знайти компроміс.

Козеріг

У Козерогів очікується дуже продуктивне літо. Зірки і планети допоможуть представникам даного Знака отримати те, про що вони мріють. Це буде ідеальний час для пошуку нових друзів, другої половинки і спілкування в цілому. З людьми варто бути більш відкритими.

Можливо, Козероги зможуть знайти додаткове джерело доходу або підвищити заробіток на поточному місці роботи. В кінці літа корисно буде їхати у відрядження і братися за нові справи, підвищувати свій статус в очах начальства і партнерів по бізнесу.

Водолій

Фінансова сфера життя в першій половині літа стане для Водоліїв основною. Важливою буде і банальна впевненість в собі. Потрібно займатися тільки тим, у що хочеться вірити. Червень – ідеальний час для творчої роботи. У липні корисно буде займатися роздачею боргів.

У серпні настає час любові. Одиноким Водоліям необхідно буде проявляти більше активності. Тим, хто перебуває у відносинах, потрібно поставити на друге місце роботу і домашні клопоти, а також своє хобі. Головним захопленням має стати кохана людина. Закінчиться літо на позитивній ноті, як і почнеться.

Риби

Початок літа буде вкрай складним і насиченим неприємними випадковостями, через які можуть зіпсуватися настрій і порушитися сон. Влітку 2020 року краще не відкладати справи на потім, а вирішувати їх якомога швидше. Це допоможе насолоджуватися відпочинком і отримувати більше задоволення від життя.

В цілому літо має видатися для Риб вкрай продуктивним. Люди цього Знака зможуть відчути удачу як у фінансовій, так і в любовній сферах. Зірки підвищать харизму і чарівність Риб, що допоможе залучити більше уваги протилежної статі. Також в ці три місяці астрологи радять частіше покладатися на інтуїцію.