fbpx

Гороскоп на липень: Венера все ще має гарний настрій, а ось Марс і Меркурій 5 липня одночасно займуть вкрай несприятливе положення

Овен

Овнам у липні важливо звернути увагу на власні досягнення. Чекати на похвалу з боку оточуючих не варто, бо дочекатися її, швидше за все, не вдасться. У цей період буде дуже багато заздрісників, які ні в якому разі не зроблять Овнам компліменту і не скажуть доброго слова.

Астрологи рекомендують представникам цього знаку хвалити себе самостійно, адже це дуже сприятливо позначається на енергетиці. Починається час, коли потрібно максимально оперативно реагувати на будь-які негаразди, що зустрічаються на шляху.

Телець

У першій половині липня, на жаль, зірки з планетами сприяють загостренню найгірших рис характеру Тельців. 19 липня Меркурій знову стане сприятливо впливати на всіх нас, що допоможе Тельцям довести собі та всім оточуючим, що їм можна довіряти. У другій половині липня можна спробувати зробити щось важливе. Чого точно варто побоюватися, то це бездіяльність. Якщо помилку вже допущено, це не привід переживати. У такому разі важливо якнайшвидше винести важливі уроки і продовжити рухатися далі.

Близнюки

Близнюки – це головні зодіакальні сангвініки. У липні їм буде набагато складніше спілкуватися з людьми, але не тому, що вони розгублять усі свої комунікаційні навички, а тому, що серед людей набагато менше буде привітних та добрих особистостей через Нептун. Перша половина місяця через негативно налаштований Меркурій може стати часом метань і тривог. Це не виправити. Потрібно просто пережити цей період. Близнюкам треба пам’ятати, що вони самі обирають свій шлях і не залежать від інших людей.

Рак

Ракам терміново треба згадати про всі діри, через які може витікати їхня життєва енергія і сили. Потрібно заощаджувати свою енергетику, не витрачаючи її на всякі непотрібні справи. Якщо раптом щось піде не так, не варто гнівити долю. Якщо лаяти її за те, що відбувається зараз, це може поставити хрест на майбутніх перемогах Раків. Тим не менш, нічні світила допоможуть цим людям відокремити важливе від напускного, правильно розставити пріоритети в житті. Друга половина липня – ідеальний час для отримання нових знань та навичок.

Лев

Лев має місяць роботи над собою, формування правильних рис характеру, що залучають щастя. Потрібно змінюватись, підлаштовуватися під сформовану реальність. Корисним буде романтичний відпочинок, відпустка на морі, природі. У липні краще не втомлюватись на роботі. Навіть якщо багато справ і завдань, краще не затримуватися на робочому місці. Ні до чого хорошого це точно не призведе, натомість Леви можуть перегоріти. Деякі успіхи чекатимуть на одиноких Левів у коханні, але тут важливо пам’ятати, що успіх не посміхається двічі.

Діва

Дівам у липні астрологи радять рідше контактувати з неприємними людьми. Якщо хтось все ж таки заразиться негативною енергетикою, то потрібно якнайшвидше скористатися ефективними техніками очищення від негативу. Експерти зазначають, що на тлі негативного настрою Меркурія та Марса Діви можуть раптово втратити інтерес до улюбленої справи, захоплення чи роботи. Це буде тимчасово, тому варто просто перетерпіти цей період. Те саме можливо і в коханні. На думку Дівам може спасти помилкове відчуття того, що вони хочуть закінчити стосунки.

Терези

Не варто у липні говорити про свої плани оточуючим людям. Розмірковуючи про них на всі почуття, Терези ризикують поставити під удар досягнення цілей і набуття мрії. Висока ймовірність того, що на початку місяця цих людей здолає внутрішній занепокоєння. Воно буде безпідставним, тому його можна проігнорувати. Не потрібно переживати через дрібниці.

Скорпіон

Скорпіонів чекає маса дрібних неприємностей цього місяця, проте вони завжди можуть навчитися протистояти їм. Астрологи повідомляють, що у липні Скорпіонам варто спробувати знайти баланс між роботою та відпочинком. Перевтоми будуть дуже негативно позначатися на настрої та удачі, тому необхідно частіше релаксувати, менше затримуватися на роботі і частіше приділяти час улюбленим захопленням. У нових починаннях потрібна ініціатива, адже під лежачий камінь вода точно не потече.

Стрілець

Стрільці зможуть дуже легко подолати різного роду перешкоди, які їм уготовані в липні. Можливо, що ці люди опиняться в середині літа на роздоріжжі, їм доведеться обирати подальший шлях розвитку в житті. Вони можуть мати справу з дилемами. Якщо вони продовжать беззастережно слухати інтуїцію, програють. Сьогодні важливо звертатися частіше за допомогою до свого досвіду. Також астрологи радять якомога рідше ділитися планами зі сторонніми. Це може стати для них критичною помилкою.

Козеріг

Козерогам треба почати взаємодіяти з людьми — зіркам це сподобається. Настав час подолати страх перед спілкуванням та новими знайомствами. Можливо, потрібно делегувати якісь важливі обов’язки, щоб звільнити більше часу для інших справ та турбот, а також досягти мети швидше. У липні виконати бажання вийде ближче до кінця місяця. Ще представникам цього Знаку варто боротися зі слабкістю, не піддаючись спокусам.

Водолій

Водоліям слід пам’ятати про те, що слова – це головна рушійна сила щастя, або її головний ворог. Щоб цілі досягалися швидше, а успіх був завжди поруч, необхідно вимовляти спеціальні магічні фрази. Не буде зайвою і наполегливість. Якщо Водолії щось почнуть робити, краще не відмовлятися від цього. Будь-які сумніви та безпідставний скептицизм — це найсильніший психологічний якір, який тягтиме їх униз і не даватиме розвиватися звичними темпами. Проте краще триматися знайомих берегів. Ризики та авантюри зараз точно будуть зайвими.

Риби

Нічні світила допоможуть Рибам подолати їх найголовніші вразливі точки. Це буде не найсприятливіший місяць на рік, але в порівнянні з іншими знаками Риб точно можна вважати щасливими людьми. Це час, коли важливо діяти і не зменшувати обертів. Астрологи відзначають, що багато людей цього Знаку зможуть побачити картину, що склалася в їхньому житті, цілком. Рибам більше не потрібно буде ставити запитання, тому що вони отримають відповіді на багато з них. Це їх заспокоїть, надасть мотивацію, зміцнить силу волі.

You cannot copy content of this page