fbpx

Гороскоп на липень

Овен

Людям даного Знаку в липні доведеться бути трохи уважнішими до своїх слів і вчинків, оскільки вони можуть багатьом не сподобатися. Наприкінці місяця на них чекає багато успіху і великий успіх у справах, роботі.

Найголовніше зараз – це правильно формулювати бажання, щоб вони набагато частіше збувалися. Зірки та планети дуже хочуть, щоб Овни чітко розуміли свої цілі у житті.

Це дуже важливо для формування приємних подій у липні. Не виключено, що вороги та недоброзичливці Овнів захочуть викинути білий прапор. На це варто відреагувати з позитивом і бажанням у відповідь знайти компроміс.

Телець

Тельцям у липні варто проявляти активність. З 23 числа через слабкість Венери може настати невелика апатія та знизитися енергетика із загальним тонусом.

У цьому плані будуть усі кошти хороші – можна відпочити незвичайним для себе чином наприкінці місяця, або змінити обстановку, спробувати взяти міні-відпустку.

В цілому липень не можна назвати ідеальним місяцем, але Тельці точно будуть на коні. Їхні шанси на успіх виявляться високими, тому сидіти на місці і чекати біля моря погоди точно не варто.

Близнюки

Близнюкам на початку місяця, поки Меркурій не стане сильнішим у Леві 11 числа, буде складно фокусувати увагу на роботі та справах. Не виключено, що у першій декаді місяця доведеться попросити когось про допомогу.

Нічого соромного в цьому немає. Також астрологи вважають, що більшість липневих негараздів у коханні. Справи та роботи досить швидко себе вичерпають. Вони не стануть настільки серйозними, як могли б стати.

Через переживання на радарі можуть виникнути нові проблеми. Краще бути спокійнішим.

Рак

Ракам варто скористатися моментом, коли і Венера, і Меркурій будуть сильні, щоб покращити стосунки з друзями, з другою половинкою і загалом здобути впевненість у собі.

Йдеться про період із 11 по 23 липня. Це золотий час, коли Раки будуть максимально щасливими у всіх сферах. Всесвіт благоволіє людям-одинакам, але ще більше удачі він подарує саме тим, хто готовий працювати в команді.

Кінець місяця добре підходитиме для подорожей, відряджень, пошуків нової роботи. Думка раків для багатьох людей, на жаль, перестане бути авторитетною.

Лев

Левів очікує дуже динамічний і не найпростіший місяць, особливо на самому його початку. Астрологи вважають, що в цей час може підвищитися рівень тривожності.

Деякі випробування, які приготував Всесвіт цим людям, будуть платою за минулі помилки та гріхи. Липень — час відплати, але не варто думати, що все буде погано, адже добрі вчинки Левів також не залишаться поза увагою. Це той час, коли важливо навчитися бачити у всьому позитивні моменти.

Діва

Дівам зірки та планети допоможуть перетворити негативні емоції на позитивну енергію. У хорошому настрої простіше досягатиме цілей, ставити перед собою правильні завдання.

На початку місяця можливі дуже сильні внутрішні протиріччя, але до середини липня вони різко почнуть стихати, що допоможе Дівам стати щасливішим, успішнішим, привабливішим для протилежної статі.

Представникам цього Знака важливо проаналізувати свої цілі та переконатися, що рішення приймають саме вони самі, а не хтось робить це за них. Друга половина місяця ідеально підходить для спілкування та початку нових справ.

Терези

Терезам у липні везтиме у плані пошуків кохання та нових ділових знайомств, особливо після 10 числа. Це ідеальний час для того, щоб навчитися правильно розташовувати до себе співрозмовників.

Настав час пошуку нових захоплень, підвищення навичок, отриманих раніше. Незважаючи на вроджену скромність, Терези цього місяця можуть перестати бути такими.

Зірки і планети не будуть проти спроб Терезів змінити свій підхід до побудови ділових та любовних відносин. За бажання люди цього Знаку можуть істотно змінити своє життя.

Скорпіон

Скорпіонам у липні суворо протипоказано виявляти ревнощі та власництво. Це може призвести до втрати довіри другої половинки.

Сильна Венера до 23 числа змусить серця закоханих людей битися в унісон. Скорпіони та їхні другі половинки – не виняток. Настає час романтики, спілкування, доброти. Успіх виявиться на боці тих людей цього Знака, які знають, чого хочуть від життя.

Це чудовий місяць для отримання нових знань та нових починань будь-якого масштабу. Все найскладніше краще встигнути зробити до 23 числа.

Стрілець

Стрільцям астрологи пророкують успішний та стабільний місяць. Усім, хто буде позбавлений стабільного настрою.

Дуже важливо почати застосовувати практично поради, отримані раніше від мудрих людей. Стрільцям не можна ігнорувати рекомендації тих, кому вони цілком і безроздільно довіряють.

Проекти, на які вони покладають великі надії, окупляться сповна. Це буде вдалий час для вирішального та потужного ривка вперед.

Козеріг

Козерогам потрібно бути обережнішими у спілкуванні з людьми.

Всім Козерогам на початку місяця можна і навіть потрібно переключити увагу з любові до роботи, а наприкінці місяця — навпаки. Загалом це буде час нових перемог та нових можливостей.

Інтуїція Козерогів стане для них ідеальним провідником, який допоможе знайти істину у будь-якому питанні. Головне – не забувати прислухатися до внутрішнього голосу.

Водолій

Водоліям астрологи наполегливо радять вести справи, будувати довірчі стосунки та дружити переважно з представниками найвідповідальніших та найнадійніших Знаків Зодіаку.

Також бажано прислухатися до шостого почуття. Це допоможе налаштуватися на одну хвилю із силами Всесвіту, а також заздалегідь розуміти, в якому напрямку треба рухатися далі життям.

Липень — час, коли потрібно проявляти чуйність по відношенню до своїх друзів, родичів та другої половинки. Це дуже важливо, оскільки доброта повертатиметься сторицею.

Риби

Рибам у липні значно простіше поліпшити відносини з родичами. Цей місяць подарує їм можливість налагодити спілкування з батьками, стати ближчими зі своїми дітьми, а також пережити будь-які проблеми у спілкуванні з другою половинкою.

Щодо роботи, то тут важливо виявляти гнучкість і не йти напролом. Якщо здасться, що якась мета недосяжна, треба змінити план дій, а чи не саму мету.

Можливо, настав час подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Це найкращий час для того, щоб приймати чужу допомогу та відповідати взаємністю.

You cannot copy content of this page