Гороскоп на лютий: експерти вважають, що лютий у 2021 році – найсприятливіший місяць

Багато експертів вважають, що лютий у 2021 році – найсприятливіший місяць. Підтвердженням цього можна вважати той факт, що 21 числа почнеться період, коли всі планети позбудуться ретроградності. Також слід зазначити, що протягом усього місяця дуже сильною буде Венера. Енергетика даної планети буде позитивно впливати на людей і події.

Овен

Єдине, чого варто побоюватися Овнам в цей яскравий і позитивний період, – це вплив недоброзичливців. В цілому лютого можна назвати часом великих змін. Якраз з 21 числа життя Овнів почне перетворюватися в кращий бік. Подякувати за це варто Меркурій, який позбудеться від ретроградності. Перша половина місяця може бути трохи млявою.

Телець

Тельцям в цьому місяці буде дуже щастити, бо Венера наповнить їх тіло і душу найпотужнішою енергією. Лютий для людей цього Знака стане часом змін. Тельці зможуть позбутися від негативних установок, які гальмують розвиток і заважають реалізувати весь їхній величезний потенціал. Енергетичні запаси Тельців будуть рости вже з перших днів місяця. Їм вистачить сил на все. Головне – не пасувати перед труднощами.

Близнюки

Близнюкам буде складно лише 13, 14 і 15 лютого. В інші дні їх чекає або стабільна обстановка, або час великої удачі і розквіту сил. Астрологи радять більше часу присвячувати сфері любові. Варто остерігатися сварок на людях. Не потрібно занурюватися в ті справи, які не приносять ніякого задоволення. У деяких життєвих аспектах краще тимчасово взяти паузу.

Рак

Лютий – ідеальний час для творчої діяльності. Зірки і планети в лютому істотно посилять пам’ять і спостережливість Раків. Це допоможе їм стати найкращою версією себе. Настає час, коли потрібно змінюватися зсередини, змінювати ставлення до світу, до всього того, що відбувається. Немає нічого неможливого в лютому. Це час чарівний, великих успіхів у всіх сферах.

Лев

Левам варто побоюватися людей, які позбавляють нас удачі. Всі найважливіші життєві кроки краще здійснювати самим, без будь-чиєї допомоги. Потрібно бути обережніше в спілкуванні і не розповідати нікому про свої плани. Якщо дотримуватися цих порад, лютий стане для Левів часом перемог. Представники цього Знака зможуть закрити всі свої уразливості і стати сильніше ментально. Зірки допоможуть їм в зміцненні сімейних уз, в пошуках свіжого погляду на життя. Левам зараз не можна пасувати перед труднощами. Це дуже важливий час, коли страх – головний ворог успіху.

Діва

Дівам необхідно слідувати законам процвітання, які допоможуть змінити своє життя за тиждень. Це означає, що лютий буде більш ніж достатньо для того, щоб побороти нудьгу і тривогу і стати дуже успішними в будь-якій життєвій сфері. Лютневі зірки хочуть, щоб Діви вийшли із зони комфорту. Астрологи зазначають, що якщо представники цього Знака здадуться і все кинуть, в подальшому досягти успіху буде набагато складніше. У лютому не може бути ніяких відмовок. Венера дасть сил і енергії.

Терези

Терезам варто позбутися від ліні і апатії. Перша половина місяця буде млявою, але 21 числа всі кардинально зміниться. Людям цього Знака можна буде братися за все і відразу. Їм потрібно більше сміливості і рішучості. Одна з найважливіших порад астрологів стосується стосунків з оточуючими людьми. Терезам варто частіше відгукуватися на прохання про допомогу з боку близьких і колег. Лютий – відмінний час для зміни обстановки: поїздок, ремонту, покупок. В кінці місяця цих людей можуть очікувати приємні зустрічі.

Скорпіон

Лютий – складний, але сприятливий час. Скорпіонам вдасться багато чого навчитися. Стати краще їм допоможе не тільки життєвий досвід, але і корисні поради по роботі над собою. Це буде час, коли можуть відбутися справжні дива. Багато негараздів і проблем вирішаться самі собою. Можна з головою зануритися в роботу, любов, справи по дому. Корисними стануть нові знання. Також Скорпіони можуть знайти новий приклад для наслідування, зустріти людину, яка буде їх надихати, штовхати до саморозвитку.

Стрілець

Практично весь місяць зірки і планети будуть перебувати в дуже сприятливому становищі. Небезпечними днями для Стрільців можна назвати лише 3, 8 і 13 лютого. Астрологи вважають, що зараз Стрільцям варто пильно стежити за своїм здоров’ям. Астрологи радять людям даного Знака бути обережними і не намагатися всидіти на двох стільцях. Краще обрати якийсь один важливий напрямок в житті.

Козеріг

У Козерогів починається час великих любовних перемог. Людей цього Знака часто відносять до наймудріших, тому будь-які негаразди вони зможуть з легкістю обернути собі на користь. Найголовніше – не поспішати з висновками. Лютий прекрасно підходить для вивчення мов, початку навчання чомусь новому. Це дуже перспективний час для товариських представників Знака. Успіх чекає всіх, хто прагне змін, тому не потрібно прагнути до стабільності. Необхідно сміливо рухатися вперед, будь-що-будь.

Водолій

У перші кілька тижнів Водолії можуть концентрувати навколо себе багато негативної енергії. Це означає, що їм доведеться стикатися з неприємними людьми, боротися зі страхами і апатією. З 15 лютого розпочнеться дуже сприятливий час, в яке Водолії зможуть реалізувати свої мрії. Для максимально швидкої реалізації планів цим людям варто перестати приймати бажане за дійсне. Настає час змін, позитиву і здійснення мрій.

Риби

Перший тиждень буде сприятливою, потім настане час застою, який триватиме до 21 лютого. Кінець місяця буде дуже продуктивним і дуже сприятливим часом. Зірки і планети дадуть Рибам потужний позитивний імпульс, який допоможе також налагодити особисте життя – вирішити конфлікти і суперечки, досягти гармонії в родині, знайти другу половинку.