Гороскоп на лютий: Згідно з прогнозами, цей час буде досить спокійним і сприятливим для більшості з нас

Над усе зараз гарний настрій і впевненість в собі. Лютий стане для багатьох з нас часом задоволень і любові.

Овен

Для представників цього Знака Зодіаку лютий може стати часом неймовірних фінансових успіхів. Астрологи рекомендують якомога більше працювати і не забувати про свої обов’язки. Чим більше самовідданими будуть Овни на роботі і в бізнесі, тим вище їхні шанси на успіх. Сильні змови на гроші зайвими в такий час точно не будуть. Те ж саме, але в меншій мірі стосується сфери любові. Також можна вирушати в подорожі, відрядження, знайомитися з людьми. Джерело

Телець

Другий місяць року для Тельців буде чудовим в плані енергетики, оскільки планети і зірки дуже добре себе почувають. Їх енергетика гармонійна і творча, особливо для пошуку нової роботи, початку нового бізнесу і здобуття нової мотивації. Дотримання десяти правил успіху допоможе стати багатшими і успішнішими. На початку місяця варто сфокусуватися на домашніх справах і допомогі родичам. Ближче до кінця зими краще призупинити фізичну активність і бути обережніше.

Близнюки

Третій і останній місяць зими для цих людей виявиться часом здійснення мрій. Точніше, вони зможуть зрозуміти, чого їм хочеться найбільше, і почати рухатися в правильному напрямку. Ефективний ритуал на виконання бажання допоможе сконцентрувати навколо себе позитивну енергетику нічних світил. На роботі астрологи радять Близнюкам не упускати деталей, а в любові першими робити важливі кроки, не чекаючи біля моря погоди.

Рак

Кінець зими для Раків буде хороший, але тільки в тому випадку, якщо вони стануть обережнішими у прийнятті важливих рішень. Також цим людям доведеться остерігатися недоброзичливців. Змови від злих людей допоможуть подолати перешкоди на своєму шляху і уникнути зустрічей з ворогами. В цілому Ракам варто бути трохи більш дружелюбним або трошки прикинутися такими, щоб не накликати на себе неприємності. Всі найважливіші справи краще встигнути зробити в період з 12 по 25 число.

Лев

Левам в лютому необхідно позбутися від шкідливих звичок, що призводять до бідності. Лютий – один з найбільш “грошових” місяців 2020 року. Він таїть в собі масу можливостей, тому Левам вдасться знайти нові джерела доходу, нові захоплення, які в майбутньому зможуть теж приносити гроші. Що стосується любові і взаємин з людьми, то в лютому вони будуть зрозумілими і відкритими, так як зірки гармонійні і творчі. Вони на боці Левів.

Діва

Для Дів лютий стане чимось на зразок універсального часу, який можна присвятити будь-яким справам. Залучити любов, достаток і удачу представникам цього Знака допоможуть поради фен-шуй на кожен день. Найголовніше зараз – не сумувати і не дозволяти собі сумніватися в своїх силах. У лютому Дівам по плечу будь-які справи. Астрологи радять бути сміливішими в любові, активніше в справах і не забувати аналізувати свої вчинки, щоб виявляти свої слабкі і сильні сторони.

Терези

У Терезів очікується дуже позитивний місяць. Зробити його ще краще і продуктивніше Терезам допоможе створення сприятливої атмосфери в будинку. Варто утримувати своє житло в чистоті і порядку, щоб не накликати біду. Успіх здасться на горизонті зовсім скоро – потрібно лише трохи почекати. Астрологи радять Терезам не квапити події, а спокійно займатися вирішенням своїх насущних проблем. Ближче до кінця зими їх чекає великий успіх в любовній сфері.

Скорпіон

Скорпіонам пощастить в сфері грошей і роботи, а ось в амурних справах може початися період застою. Любовні талісмани допоможуть представникам цього Знака завершити зимовий сезон успіхом або стабільністю. У тривалих відносинах Скорпіони зможуть налагодити взаєморозуміння, а тим, хто поки знаходиться в пошуках, можливо, посміхнеться удача. Однак поспішати не варто, щоб не наламати дров. Приймати рішення краще на холодну голову.

Стрілець

Стрільцям лютий подарує низку можливостей у сфері роботи і грошей. Зірки і планети вельми гармонійні і творчі, тому можна з головою іти в справи, але тільки не забувати про відпочинок. Грошові прикмети будуть корисними, як і найпотужніша інтуїція людей цього Знака. Все це дозволить їм домогтися перемог. У любові їм теж посміхнеться успіх, тому часу на бездіяльність не залишиться.

Козеріг

В середині місяця зірки і планети можуть стати вимогливими до Козерогів, забравши частину їх енергетики собі. Також цілком імовірно, що в житті цих людей з’являться деякі неприємні люди, або активізуються старі вороги. Їм знадобиться енергетична чистка. Три незвичайних способу зміцнення біополя допоможуть зберегти удачу і домогтися рішення найважливіших проблем в любові і на роботі. Щоб все було добре, варто пам’ятати лише два слова: спокій і розміреність.

Читайте також: Не розпочинайте нових справ і придивіться до підказок Всесвіту: гороскоп на 21 січня

Водолій

Водоліям в лютому доведеться звикнути до того, що зірки і планети постійно будуть змінювати своє положення і настрій. Через це фортуна може то відвідувати їх, то залишати. П’ять кращих талісманів на удачу допоможуть представникам цього Знака заповнити прогалини в позитивному впливі нічних світил. У лютому цим людям варто придивлятися і прислухатися до дрібниць, звертати увагу на те, що приховано від очей. Астрологи радять уникати спалахів ревнощів і не обмежувати свободу близьких людей.

Риби

Рибам варто поставити на себе енергетичний захист, тому що в лютому можуть активізуватися вороги і недоброзичливці. На горизонті можуть виникнути нові конфлікти з різними людьми. В любовній сфері варто уникати фальші, обману і зради. Також корисно буде навчитися прощати. У фінансовій сфері каменем спотикання може стати зайва скупість: не треба шкодувати свого часу і гроші для близьких.