Гороскоп на новорічну ніч 2021: дізнайтеся, що на вас чекає в цей чарівний час

Овен

Овнам в новорічну ніч в голову будуть приходити дивні ідеї. Їх творча енергія буде дуже потужною. Це означає, що всі важливі думки краще запам’ятовувати або записувати, щоб знайти їм застосування в роботі.

Телець

Тельці стануть дуже щасливими в любовній сфері. На них чекають приємні знайомства або цікаве проведення часу з коханою людиною. Астрологи радять залишатися рішучими й ініціативними.

Близнюки

Близнюкам варто бути обережнішими з висловлюваннями. У цю новорічну ніч можна випадково образити словом когось із близьких. Астрологи радять не перекладати на інших людей відповідальність.

Рак

Новорічна ніч буде багата емоціями для представників цього Знака. Раки зможуть дізнатися багато нового і цікавого. Астрологи радять не приймати бажане за дійсне.

Лев

Левам краще користуватися талісманами на удачу, тому що в новорічну ніч все може піти шкереберть. Деякі проблеми чекатимуть тих, хто сяде за кермо. Потужний позитивний імпульс подарує Левам спілкування з новими людьми.

Діва

Дівам можна чекати приємних сюрпризів в кінці ночі. Можливо, що хтось зізнається їм у коханні або вони отримають гарну звістку. Дуже корисно вночі 1 січня міркувати про перспективи.

Терези

Терезам можна чекати дива в любовній сфері. Друга половинка може зізнатися в любові, зробити цікаву пропозицію. Експерти в галузі біоенергетики радять Терезам надягати одяг в колір очей. Це підвищить їх удачу.

Скорпіон

Скорпіонів зірки і планети в цю ніч зроблять вкрай успішними у протилежної статі. Можна направити енергію в русло любові, а можна побути на самоті, зайнятися домашніми справами. Головне – не сумувати і нікому не заздрити.

Стрілець

Непоступливі Стрільці можуть зустрітися з агресією з боку оточуючих. Потрібно бути гранично добрими і позитивними, щоб люди були милі у відповідь. У новорічну ніч у Стрільців буде загострена інтуїція.

Козеріг

Чарівність Козерогів вийде на новий рівень. У цю новорічну ніч їм посміхнеться удача в коханні. Можна заводити розмову про роботу, але тільки не варто говорити про справи весь час. Потрібно розслабитися.

Водолій

Водоліям корисні будуть поїздки і пригоди. У новорічну ніч астрологи радять відвідувати нові цікаві місця. Якщо щось піде не так, краще не шукати винних у своїх проколи.

Риби

Рибам після бою курантів краще не думати і не говорити про роботу ні слова. Це прекрасний час для відпочинку і релаксації. Якщо представники цього Знака не дозволять собі відпустити думки про справи, розслабитися у них точно не вийде.

Фото спеціально для Особлива