Гороскоп на особливий день – 21 червня: прислуховуйтесь до порад і уникайте конфліктів

Овен

День зачепить сімейні або житлові інтереси Овнів, змусить інакше підійти до обговорення суперечливого питання в колі близьких. Можливе життя на два будинки. Не виключений повторний конфлікт з одним із батьків або з авторитетною особою (роботодавцем, шанованим членом сімейного клану, сусідом, мешканцем або власником орендованого приміщення). На результат бесіди вплине рівень вашої дипломатичності.

Телець

Тельцям сьогодні не загрожує самотність або відсутність теми для роздумів. Сама обстановка буде підкидати вам інформацію і зіштовхувати вас з людьми, здатними повідомити щось цікаве. Можлива зустріч зі старим знайомим, що не дивно: збіг обставин змусить вас пройти або проїхати забутим маршрутом, заглянути в гості до далеких родичів, давніх сусідів, до друга сім’ї чи дитинства.

Близнюки

Близнюкам день допоможе перебудуватися на інший тип поведінки або мислення. Зірки підказують, що радикальні зміни не будуть потрібні, важливі лише акценти. Наприклад, доведеться приділити трохи більше уваги фінансовим справам, сім’ї чи побуту. Може стати більш тісний зв’язок вашого особистого благополуччя та самопочуття з звичками в харчуванні. Можливі коливання, повернення або дублі при покупках, платежах.

Рак

Перший день сонячно-місячного циклу закликає Раків спрямувати погляд всередину себе і поставити собі деякі питання. Пора переглянути свою манеру спілкування і поведінки, стиль інформаційних пошуків. Одночасно, вимагає корекції звичне вам коло контактів або сфера особистих інтересів, знайомий маршрут поїздки або режим навчання. Опинившись перед вибором, важливо не поспішати і дати собі час подумати.

Лев

Левів цей день запрошує до важливих відокремлених роздумів. Якщо вам потрібна альтернативна думка або чужа порада, краще запитати близьку людину, якій можна довіритися. Предметом роздумів можуть стати минулі та майбутні шляхи, пов’язані з іншими країнами, освітою, місцем проживання. Бажано не поспішати з вибором маршруту подорожі, режиму навчання, виду транспорту, мови спілкування.

Діва

Атмосфера цієї доби збігається з поточним настроєм Дів, підкидає їм зворотний зв’язок, потрібні відомості та образи. Якщо ви шукаєте підказку або новий ракурс, допоможе друг або родич. Варто пам’ятати, що ви отримуєте лише початкові тези, від яких вам і доведеться відштовхуватися у своїх умовиводах найближчим часом. Причина проста: плани на майбутнє вимагають переосмислення минулого.

Терези

День допомагає Терезам усвідомити свої особисті цілі, вжитися в запропоновану роль або обстановку. Питань буде більше, ніж зазвичай, а подекуди ви опинитеся перед затяжною дилемою — наприклад, вибором між двома людьми або рівноцінними стратегіями. Можлива особиста бесіда, перехресний або паралельний діалог. Важлива присутність або думка начальника, батьків, партнера, авторитетної у вузьких колах особи.

Скорпіон

Скорпіонам не варто зволікати з переговорами і візитами. Особливо, якщо потрібно нагадати про себе, попросити допомоги, запропонувати свої послуги або озвучити умови, продовжити подорож, навчання, суд, відновити диплом, отримати візу чи знайти компаньйона для подорожі. День підходить для особистих зустрічей з носіями авторитету і традицій, земляками, представниками науки, культури, освіти і права.

Стрілець

Зірки пропонують Стрільцям поговорити про наболіле — найкраще, тет-а-тет в інтимній емоційній атмосфері. Це відповідний момент для розмови з членом сім’ї, національного клану або іншої близької вам по духу спільноти, а також з людиною, яка посвячена в ваше приватне життя і критичні тонкощі ваших справ: психологом, лікарем, адвокатом, поручителем, відповідальним за охорону.

Козеріг

Козерогам важлива думка іншої особи (або сам факт її присутності, існування). Варто прислухатися до слів партнера, клієнта, консультанта, родича, мешканця, контрагента. Можливо, вам запропонують повернутися до діалогу або переглянути договір. Чужі жарти можуть зачепити вас за живе, а заяви поставити в глухий кут. Якщо вам запропонували вибір, краще взяти тайм-аут не менше двох тижнів.

Водолій

Для Водоліїв сьогодні отримає значення слово колеги, лікаря, підлеглого, помічника по господарству, представника якої-небудь служби. Можливий тісний інформаційний обмін з ріднею. Привід для розмови дасть незавершена справа. Особливу увагу приверне недогляд, «ляп», смішна помилка або витівка. Буде нелегко говорити на делікатні теми, так як саме вони часто будуть обговорюватися в жартівливому тоні.

Риби

Риб може знову привернути нестандартна ідея, цикл переговорів або літературної творчості. Можна повернутися до перерваної торік розмови з дитиною, до розмови з батьком, пасією, другом, партнером, персональним помічником. Добре обговорювати найінтимніші тонкощі, духовні та психологічні реалії, а також підґрунтя житлової ситуації та сімейних відносин, права на дітей або нерухомість.