fbpx

Гороскоп на останні два тижні квітня, Овнів чекає неприємний сюрприз, Водоліів чекають перші кроки у новому напрямку

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку до кінця весни. Дізнайтеся, що чекає на вас.

Овен

Останні дні квітня пройдуть дуже спокійно та розмірено, у вас не буде підстав кудись поспішати, ви нарешті можете видихнути, не бути нікому нічого винні і можете присвятити час власним справам, а не вирішувати чужі проблеми.

Але на вас очікує неприємний сюрприз.

Телець

Попереду намічаються важливі події, і вам потрібно буде до них як слід підготуватися, принаймні, провести попереднє дослідження та планування своїх подальших дій. І від того, наскільки ви ретельно підготуєтеся, буде залежати ваш майбутній успіх.

Близнюки

Люди висловлюють свою прихильність, виявиться, що вас підтримує дуже велика кількість людей, і це може стати початком одного цікавого спільного проекту, який би об’єднав багато людей навколо вас і спільної мети.

Рак

Ви потрапляєте у нові місця, які вас зацікавлять та надихнуть на якісь оригінальні ідеї. Зрештою, там же на вас чекають знайомства, які покладуть початок і новим стосункам, і новим ідеям, і новим проєктам.

Лев

Рідні потребують коштів та вашої підтримки, тож маєте взяти на себе відповідальність і допомогти тому, хто цього потребує. Чи, принаймні, зробити все, що від вас залежить, мобілізувати усю родину задля вирішення цих питань.

Діва

Зараз потрібно буде показати всі свої професійні навички, досвід та компетенції, щоб нарешті почати заробляти більше. Не будьте занадто скромними та непоказними, не ховайтеся, а навпаки, показуйте всі свої конкурентні переваги.

Терези

Життя видаватиметься доволі монотонним, хоча звичним та стабільним, без особливих сюрпризів, як приємних, так і не дуже. Діяльність приносить гроші та певне задоволення від того, що ви почуваєтесь на своєму місці.

Скорпіон

Постає вибір: чи і далі йти старими надійними шляхами, чи наважитися на сміливий крок і піти у новому напрямку. Зрештою, можете ризикнути і спробувати щось нове. А якщо не сподобатися, то повернутися до звичних занять.

Стрілець

В передостанній тиждень ви будете довго входити у звичний ритм, не надто поспішати, а от в останні дні квітня у Стрільців розпочнеться справжня гонитва за успіхом, маєте прискорюватись, але намагатися все ж якісно виконувати всі справи.

Козеріг

Новини, які ви отримуєте наступного тижня, розкривають вам очі і ви подивитесь на складну ситуацію зовсім під іншим кутом зору. Насправді, ця інформація, може перевернути ваше уявлення про деяких людей настільки, що ви здатні будете розірвати стосунки.

Водолій

Буде багато творчості та спілкування, зустрічей та контактів з позитивними людьми, з якими у вас можуть намалюватися подальші перспективні проекти.

В останній тиждень другого місяця весни ви тільки розпочинаєте перші кроки у цьому новому напрямку.

Риби

Рибам останні два тижні квітня принесуть багато любові, світла та добра, навіть попри те, що траплятимуться різні ситуації, навіть дуже прикрі, але пануватиме загалом позитивний настрій, ви успішно справитесь зі всіма складностями.

Фото, Олександри, 2023 р.

You cannot copy content of this page