fbpx

Гороскоп на останній день березня: день вдалий для нових знайомств і для того, щоб відпустити проблеми

Овен

Почуття небезпеки або хвилювання змушує Овнів не йти з гри, а підвищувати ставки. День розташовує до авантюрного настрою: розрахунку на щедрість друзів, надії на щасливий випадок і далеке «світле майбутнє». Можлива схильність набирати оберти в критичній матеріальній ситуації — наприклад, гасити старий кредит новим. Важливо мати таємний канал інформації і вміти читати його підказки.

Телець

Тельцям цей день додасть хвилювань. Оточуючі їх люди прагнуть вийти за початкові рамки і схиляють їх до того ж, а поганий приклад, як відомо, заразливий. Зрештою, може набрати обертів професійна конкуренція або інше суперництво. Хвиля подій винесе когось наверх — але удача може посміхнутися не вам, а вашим опонентам, так як в цю добу будь-який успіх залежить від частки везіння.

Близнюки

Близнюкам не варто боятися зайвого клопоту, головне, не шкодити здоров’ю. Близнюки-ентузіасти самі знайдуть собі подвійну ношу, інших мобілізує начальство або нештатна ситуація. Мотив може дати блага мета (наприклад, добра справа), прагнення до зцілення, дослідницький інтерес або таємний честолюбний кар’єрний задум. Багато Близнюків будуть в курсі чуток, можуть самі їх розпускати.

Рак

Секретною зброєю Раків може стати їх проникливість, таємний дослідницький азарт, контакт з минулого, а в критичній ситуації — інстинкт самозбереження. Багато Раків знайдуть потрібні делікатні слова, примудряться обійти заборону, зламати код чужих установок або потужний шаблон колективного розуму, знайдуть кредит, спонсора, інвестора. Але будь-яка перемога зажадає своєї ціни: ризиків, хвилювань.

Лев

Запити Левів можуть зіткнутися з чужими інтересами. Можливий новий виток ідейного протистояння, конфлікт зі звичками домочадців, амбіціями друзів або планами партнерів, суперечка про будинок, спадщину, ресурси, пільги, про розширення території або області впливу. Швидше за все, Левам належить потіснитися або поступитися — але при цьому їм вдасться зберегти найважливіше і зберегти гідність.

Діва

Дів аж до ночі супроводжує таємний дослідницький азарт, змушуючи бути психологами і детективами. Якщо не вдалося до кінця розгадати загадку або пройти весь маршрут, не варто сумувати і ставити собі уявний дизлайк: сьогодні, щоб потрапити в ціль, необхідно мітити трохи вище. Замахнувшись на багато, ви дізнаєтеся рівно те, що потрібно — і це нормально. Непоганий день для приватних переговорів.

Терези

Терезів цей день схиляє до додаткових витрат (особливо, на подорож, страхування будинку або проєкту, навчання дітей). Можливо, доведеться знову вкластися в розвиток творчої ідеї або фрілансерського бізнесу. Уникнути невиправданих витрат допоможе знання фінансових і податкових тонкощів. Важливі деталі, не зазначені у відкритих джерелах: можна дізнатися нове про друзів, інвесторів, кредиторів.

Скорпіон

У цей день Скорпіонам стане складніше контролювати свої апетити і втихомирювати уражену гордість — але ще складніше буде даватися стриманість їх близькому оточенню: колегам, друзям, домочадцям, землякам. Можливе зіткнення ідей, звичок або амбіцій, війна за владу, будинок або територію. Не виключено, що часом всім учасникам подій буде відмовляти почуття міри і інстинкт самозбереження.

Стрілець

Стрільці вразливі і недовірливі, але можуть успішно приховувати цей факт. Небезпечно підживлювати таємні емоції: можна стати жертвою старих надуманих образ, пліток, фантазій або непомірних амбіцій. Небажані ініціативи. Добре піти з головою у відокремлене дослідження, зануритися в приватне листування, в читання книг, перегляд фільмів або вивчення архівів, знайти притулок, виїхати на природу.

Козоріг

Козороги — свідки подій, але не завжди їх прямі активні учасники. Багатьох Козорогів зупинить поганий досвід минулого або чуття на небезпеку. Також, їх виручить таємний канал інформації, завдяки якому вони зможуть зрозуміти завуальовану суть того, що відбувається і зуміють передбачити результат справи. Роблячи внесок в проєкт або вкладення в майбутнє, вони інтуїтивно зрозуміють рівень ризиків і підстрахуються.

Водолій

Ситуації дня спокушають Водоліїв вийти за початкові рамки, зрадити в ім’я якихось благ і пільг власним принципам. Шанс розширити свої права, піднятися по ієрархічних сходах або просунути свої ідеї може бути провокацією, перевіркою або пасткою. Золото загрожує перетворитися на щебінь. Поступившись спокусі і поклику амбіцій, легко зіпсувати кар’єрні перспективи і репутацію, підірвати самоповагу.

Риби

Рибам таємничо і стабільно щастить, поки вони не піддаються бажанню отримати більше, «спритно» обдуривши долю або переступивши закон. Важливо слухати свій внутрішній індикатор міри і безпеки, тримати зв’язок з далекими регіонами, отримувати достатньо їжі для розуму і душі. Не варто діяти за прикладом друзів (у тому числі, зарубіжних і іногородніх): їх методи можуть виявитися для вас пасткою.

You cannot copy content of this page