Гороскоп на останній тиждень 2021 року, з 27 грудня по 2 січня: кого чекають подарунки долі, а кого випробування

Овен

Тиждень буде заплутаним. Питання, що стосуються вашої основної діяльності, завдадуть вам багато незручностей. На роботі чекає повна плутанина, тому будьте готові використовувати свої найкращі риси, щоб у всьому розібратися. На початку тижня можливі конфлікти з оточуючими. Зберігайте холоднокровність, щоб не погіршити ситуацію.

Телець

Цього тижня зірки сприяють вашим зв’язкам. Зробіть все можливе, щоб не чинити зайвого тиску на людей навколо, і не відкладайте справи на потім. Наприкінці тижня звільніть свій розклад, щоб приділити трохи часу сім’ї та друзям.

Близнюки

Ваші партнерські відносини пройдуть через складний етап, повний боротьби та тривог. Зберігайте спокій і слідкуйте за тим, щоб оточуючі поводилися таким же чином. Цього тижня ви зможете досягти однієї зі своїх цілей за умови, що ви зробите для цього організовані дії.

Рак

На цьому тижні ви в основному будете зосереджені на своїй роботі. Зміни, що відбуваються на робочому місці, захоплять вашу увагу. Зірки обіцяють вам гармонію, спокій, а також кілька радісних хвилин у колі друзів та сім’ї. Це змусить вас поглянути на багато речей з позитивної точки зору.

Лев

Зосередьтеся на своїх засобах та на тому, як ви з ними поводитеся. Вам слід бути обережними з людьми, які можуть спробувати використовувати вас у своїх цілях або обдурити. Віра в нові плани та мрії — це чудово, проте слідкуйте за тим, щоб ваші ідеї не привели вас у якісь неприйнятні напрямки.

Діва

У членів вашої сім’ї виникатимуть різні проблеми, і вам слід приділити достатньо часу, щоб допомогти їм. Фінансові питання можуть призвести до зіткнень та напруги в сім’ї. Ваша проникливість допоможе вам ефективно справлятися з повсякденним та професійним життям.

Терези

Ви зосередитеся на фінансових питаннях і якійсь незавершеній справі. Раніше вам було складно зібратися і вирішити деякі проблеми, але тепер ви нарешті готові це зробити. Ви здійсните задумане і, нарешті, втілить у життя свої фантазії.

Скорпіон

Цей тиждень може засмутити вас, особливо якщо ви намагаєтеся щось змінити або почати з чистого аркуша. Іноді ви відчуватимете невпевненість, здивування та розчарування. Будьте терплячі, і все вдасться.

Стрілець

На цьому тижні зірки додадуть вам впевненості, яка допоможе вам розкритися у всіх сферах життя. Ви оціните нових однодумців та зустрінете людей, які допоможуть вам у нових справах та починаннях. Будьте скоординовані та цілеспрямовані.

Козеріг

Ви відчуєте себе виключно унікальною людиною та зробите вибір, який принесе вам задоволення. Зірки допоможуть вам сконцентруватися на своїх цілях та докласти максимум зусиль для їх досягнення. Проте наприкінці тижня вам слід обережніше контролювати свої витрати.

Водолій

Будьте впевнені у своїх силах. У вас з’явилася можливість здійснити плани, які ви тривалий час відкладали. Прийміть цей дзвінок. Цей тиждень буде наповнений приємними емоціями та радістю від спільних занять із друзями. Коло ваших друзів може розширитися і вам не варто чинити опір цьому.

Риби

Цей тиждень несе у собі приголомшливий потенціал. Ви відчуєте небувалу впевненість у собі. Завдяки цьому ви блискуче впораєтеся з майбутніми зобов’язаннями та забезпечите своє майбутнє. Наприкінці тижня вас може здолати почуття безпорадності та тривоги, але не дозволяйте собі опускати руки.