Гороскоп на п’ятницю, 13 листопада: зосередьтеся на головних завданнях, день буде вдалим

Овен

Оточенню Овнів бракує скромності і почуття міри. Можливі бурхливі прояви емоцій з боку партнера. Виконанню договору можуть заважати завищені амбіції, надмірні претензії. Не варто сперечатися і намагатися кого-небудь напоумити: це зроблять обставини. Вечірні новини (у тому числі, від друзів) торкнуться інтимної критичної теми, можуть містити в собі елемент спокуси і провокації.

Телець

Основну частину дня Тельцям доведеться присвятити завершенню необхідних справ. Варто бути пунктуальними, пам’ятати про договір, дедлайни, про професійні та етичні норми. За новий фронт робіт краще не братися. Увечері вас зачеплять за живе чужі слова. Можлива безстороння розмова з другом. Критичніше приймайте оригінальні компліменти і пропозиції: вони звернені до «темної» сторони вашої натури.

Близнюки

Життя знову вкаже Близнюкам їх межу, змусить змиритися з невдачею у коханні або професії, зі своїм або чужим недоліком. На щастя, це стосується лише вашого минулого. Будуючи плани на майбутнє, ви більш вільні, можете забути про цензуру і ліміти, рости самі і покращувати якість свого оточення. Вечір нагадає про якусь нестандартну уразливість в зв’язку з харчуванням, грошима або здоров’ям.

Рак

Ракам вдасться розслабитися лише в кінці дня. Саме ввечері ви зможете дати волю своїм почуттям, змінити фокус уваги, обговорити новину з друзями. У ранкові та денні години вашу свободу обмежать знайомі рамки, старі домовленості, закономірні неминучі наслідки загального розвитку подій або вашого власного свідомого вибору. Можлива зовнішня або внутрішня самотність.

Лев

Левам слід заздалегідь уточнювати всі маршрути і домовленості, слідувати плану, етикету, розкладу. Інакше їм доведеться знову і знову натрапляти на знайомі прикрі бар’єри і перешкоди, частіше проходити перевірку, потрапляти в ситуації цейтноту, недовіри, відмови. Вечір торкнеться неприємних для вас тем, зате допоможе мислити нестандартно. Можлива розмова з друзями, домочадцями або начальством.

Діва

Діви зіткнуться з фінансовим лімітом, з юридичним або етичним бар’єром. Можливі відмови, перевірки, претензії щодо якості товарів або послуг, страждання через невідповідність реальних пропозицій ідеалу. Це не найкращий день для покупки, продажу, вибору. Вечірні новини направлять вашу увагу в нове вдале русло. Вельми до речі прийде оригінальне повідомлення або привіт від далекого друга.

Терези

Терези сьогодні не проти претендувати на більше, але свідомо обмежені в своїх бажаннях, можуть виявитися заручниками домашніх традицій, застарілих поглядів, професійних правил, власних звичок або інших обставин. Не час піднімати планку запитів, поки не усунені старі перешкоди або не введений в дію потрібний вам закон, не виконаний до кінця борг або не розчищена територія.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам не брати на себе без потреби чужі турботи, а реалізацію і навіть обдумування своїх особистих планів відкласти на вечір. Денні починання обіцяють неприємності, осічки і залежність від інших людей. До ночі не буде проблемою нестандартна розмова на ваших умовах. Це вдалий момент для бесіди з другом, неформального діалогу з новою аудиторією або примхливим співрозмовником.

Стрілець

Стрільцям не варто обговорювати стратегічні плани. Не найкращий момент для спроби зібрати команду або підняти в ній свій рейтинг. Повній довірі завадить загальний стереотип або спірна деталь вашої особистої біографії. Увечері ваші позиції стануть слабшими. “Друзі” з минулого будуть не проти попліткувати про ваші помилки і приховані слабкості. Можуть нагадати про себе проблеми з харчуванням і здоров’ям.

Козоріг

Для Козорогів це невдалий день. Поряд з проблемами минулого і сьогодення, великий ризик стратегічного прорахунку на майбутнє. Вас може підвести інерція: вірність старим переконанням, шкідлива звичка, незжитий психологічний комплекс. Легко знизити свій авторитет або знецінити частину досягнень. Новий продуктивний погляд на ситуацію можливий не раніше вечора. Вам може допомогти розмова з другом.

Водолій

Водоліям цей день вкаже на перешкоди, що залишилися в їхньому житті. Якщо ви вирішили свої внутрішні проблеми, зовнішні обмеження вас не торкнуться. Ускладнення покажуть, що вам ще є над чим працювати. Увечері вас може позбавити душевної рівноваги несподівана розмова або звістка, в спілкуванні краще тримати безпечну психологічну дистанцію. Не варто приймати без серйозної оцінки нові пропозиції.

Риби

Рибам аж до вечора краще утримуватися від ризикованих дій. Якщо ви в складному становищі, має сенс відмовитися від будь-якої зайвої активності, інакше ситуація з неважливої стане критичною. В кінці дня можна зняти або послабити запобіжні заходи. Це час оригінальних несподіваних ідей, корисних підказок і щасливих міні-осяянь. Може допомогти новина здалеку, порада друга або вчителя.