Гороскоп на перший день листопада

Овен

Овнам зірки підказують, що сьогодні добре наводити порядок, робити закупівлі, поповнювати запаси, займатися інспекцією ресурсів і матеріалів. День допоможе економніше вести господарство і ранжувати потреби, додасть організованості, об’єктивності, практичності, відповідальності в матеріальних питаннях. Добре зайнятися оцінкою зроблених робіт і витрат, врегулюванням фінансових розбіжностей.

Телець

Зірки дають Тельцям можливість щось прояснити, відновити і заново налагодити. Варто користуватися своїм законним правом врегулювати давнє нагальне питання, так як часу зробити це стає менше. Незабаром ви будете позбавлені тих пільг, на які все ще робите ставку за інерцією. Особливо, при зміні громадянства, статусу, посади, при звільненні або виході на роботу після навчання.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам зробити своєю метою зміцнення побутових і фінансових тилів. Стабільність в цей день важливіша прогресу. Не варто поспішати з руйнуванням матеріальних основ. Не завадить переконатися в тому, що все цінне збережено і вітер змін не розвіє в пил плоди колишніх старань. Важливо мати резерв на перехідний період, особливо, якщо планується подорож або йде лікування.

Рак

Ракам важлива стабільна картина майбутнього. Саме заради неї багато Раків підтримуватимуть відносини з друзями, партнерами або інстанціями за старою звичною схемою. Зірки заохочують такий прагматизм, але також радять проявити далекоглядність і врахувати зміни, що йдуть: можливо, частина однодумців незабаром покине вас, колишній проєкт буде закритий або реорганізований, а співтовариство розпущене.

Лев

Для Левів в пріоритеті професіоналізм, прагматизм, організованість, повага до правил і традицій. Зірки нагадують, що прогресивні цілі і плани не означають повного скасування старих принципів. Наприклад, якщо ви хочете змін в кар’єрі, не варто йти радикальним шляхом і стартувати з нуля — краще пошукати нове поле для застосування колишнього досвіду або завдання під сформовану команду.

Діва

Сама доля веде девіз безпечним шляхом, дає матеріальну, професійну і моральну підтримку. Ви зможете зайвий раз утвердитися в своїх правах в чужій країні або у впливовому середовищі — але лише в рамках старих планів і проєктів, час яких закінчується. Старими привілеями, пільгами, заступництвом краще користуватися прямо зараз: їх користь для майбутнього під питанням.

Терези

У цей день Терезам краще діяти з оглядкою на закони, порядки і традиції, не відключати системи безпеки. Не варто сподіватися на прогрес: нові правила не завжди скасовують старі і не всі нововведення увійшли в повну силу. Потрібна помірність у витрачанні загальних ресурсів, сімейних, позикових і довірених коштів. Не завадить стриманість в особистих апетитах і амбіціях, в побутових і інтимних запитах.

Скорпіон

Баланс інтересів Скорпіонам допоможе утримувати перевірена схема. Це може бути давній регламент, баланс переконань, що склався, або матеріальних інтересів. Люди і інстанції, дружбою з якими ви дорожите, самі будуть зацікавлені в контакті з вами або у використанні ваших ресурсів. Не варто форсувати в цей день укладення принципово нових союзів і радикальні реформи в старих.

Стрілець

Стрільцям належить підтримувати звичний порядок в повсякденних справах, особливо, в їх матеріально-практичній частині. Не варто радикально міняти звичну схему лікування, постачання, грошових розрахунків або рутинної роботи. Цей день закликає вас до хазяйновитості. Не варто скнарити, але гроші бажано витрачати з толком. Кошти на поточні витрати доведеться черпати зі старих запасів.

Козоріг

Багато що йде за планом Козорогів (або непогано узгоджується з ним, незважаючи на несподіванку того, що відбувається). Багато Козорогів не без підстав угледять в цьому благословення небес і підтвердження своєї правоти. Зірки нагадують, що всі удачі цього дня засновані на логіці минулого, і не радять вам застосовувати її, плануючи своє майбутнє: спроба повторити успіх обіцяє неминуче розчарування.

Водолій

Події дня змусять Водоліїв рахуватися з минулим, поважати правила і традиції, навіть вдома чинити практично і з оглядкою. Ви можете зіткнутися з кордонами, інерцією, консерватизмом, старим упередженням. Також, вас може стримати здоровий глузд і сумний досвід. Доведеться зміцнювати тили, перевіряти надійність охорони або міцність фундаменту, обачніше вибирати житло, банк, паркінг, хостера.

Риби

Риби легко вийдуть з будь-якої сумнівної ситуації, або біди обійдуть їх стороною. Зовнішні нововведення не підуть врозріз з їх головними планами. У такому везінні не варто шукати магічне підґрунтя. Роль щита або “шапки-невидимки” може зіграти зароблений вами в минулому авторитет або вчасно отриманий статус. Вас може врятувати повага, яку відчуває до вас ваш наставник, колега або друг.