Гороскоп на перший день лютого: день може здивувати приємними новинами чи випадковими зустрічами

Овен

У першій половині дня Овнам краще зайнятися рутиною: службовими дрібницями, домашніми клопотами. Якщо дошкуляють хвороби, для лікування також варто знайти час вранці. Вечір створить умови для оптимізації особистих і соціальних відносин (особливо, шлюбних, дружніх і професійних). Не бійтеся повернення до давньої теми: такий діалог потрібен для майбутнього, старі теми пора розглянути під новим кутом.

Телець

Для Тельців спокійніша перша половина дня: в цей час в них буде більше можливостей організувати дрібні поточні справи на власний розсуд. Увечері важливо ладити з колегами, помічниками і клієнтами, відразу вибудовуючи з ними гармонійні довгострокові відносини (така ж порада вірна і при контакті з начальством): взаємна симпатія допоможе дипломатично обговорювати найскладніші нагальні питання.

Близнюки

На початку дня у Близнюків мало свободи. Багатьом з них доведеться залишитися вдома, зайнятися нелюбимою службовою рутиною або просто чогось вичікувати (ідеї, сигналу, натхнення). На щастя, у другій половині доби все налагодиться і вечір пройде куди більш гармонійно і багатообіцяюче, ніж ранок. Можливо, ви знову зустрінетеся з авторитетною людиною, далеким знайомим або колишнім об’єктом своїх симпатій.

Рак

У першій половині дня думки багатьох Раків будуть зайняті деталями отриманої інформації. Вона буде надихаючою, але іноді і лякаючою, дещо в ній поки залишиться неясним. Вечір пом’якшить тривоги, бо в ситуації знайдуться моменти не лише, які насторожують, але і приємні. Можливо, у вас з’явиться шанс отримати вигоду або оновити будинок, стане дружелюбнішою ваша нова компанія або близьке оточення.

Лев

Дрібні справи Левам краще перенести на ранок, щоб ввечері вони не відволікали від головного. Обставини дадуть вам шанс соціалізації в новій якості, допоможуть відновити діалог, підкажуть прийнятний образ або баланс у відносинах, як страховку від сюрпризів. Можна успішно виступити в новій ролі перед старими друзями, майбутніми партнерами, шанованими людьми, коханою людиною або широкою публікою.

Діва

Дівам важливо рахуватися зі своїм здоров’ям, але вранці і ввечері до нього потрібен різний підхід. На початку дня краще залишити все як є (наприклад, не міняти ліки), але ввечері не завадить подумати, що можна оптимізувати. Також, буде корисно переглянути колишній підхід до грошей, послуг, вибору покупок, персоналу, службових симпатій. Можлива оригінальна знахідка або вдалий обмін.

Терези

Терезам краще відкласти всі свої ініціативи, включаючи особисті, на вечір: перемоги будуть більш легкими і приємними. Більшість Терезів безпомилково вирахує нову точку балансу у відносинах, вигідну їм самим і іншим людям, у тому числі, старим знайомим. Їх дипломатичність і дружелюбність будуть доповнені хорошими манерами, смаком, чуттям на довгостроковий взаємний інтерес або на подібний світогляд.

Скорпіон

Ранок Скорпіонам варто почати з оцінки активів минулого. Важливо цінувати те, що є, наприклад, соратників, які залишилися. Вечір краще присвятити зміцненню нових симпатій: попри важкий початок, вони можуть перерости в дружбу. Є шанс порозумітися з новим лідером, контролером, господарем, роботодавцем, партнером, сусідом по території. Але така дружба, мир або нова рівноправність зажадають від вас жертв.

Стрілець

Стрільцям не варто розраховувати на великий прорив вранці: ті чи інші перешкоди будуть зводити на їхньому шляху незримі перешкоди. Зате в кінці дня всі Стрільці зможуть зробити плавний і потужний ривок вперед, в’їхавши в майбутнє на комфортному ходу. Можливо, їм допоможуть друзі, родичі, зарубіжні колеги, особисті симпатії, власні нові напрацювання, або їх просто візьме під своє крило примхлива фортуна.

Козоріг

Для Козорогів день почнеться порівняно гармонійно. Важливо не піти на поводу у звички і не почати шукати удачу там, де її вже не буде. Нові реальні можливості чіткіше позначить друга половина дня — і якщо ви зацікавлені в успіху (особливо, професійному та комерційному), зірки радять вам вивчити їх якомога ретельніше. Не виключений приємний сюрприз, наприклад, аванс або завдаток.

Водолій

Водоліям варто почати день з пошуку недоліків і виправлення тих з них, що піддаються корекції. Вечір ідеальний для залучення любові і симпатії безпосередньо до вашої персони. А також (якщо ви особа публічна і наділені повноваженнями) для залучення ресурсів до вашого проєкту, спільноти або ідеї. Вам вдасться викликати довіру, збалансувати інтереси, пом’якшити правову або етичну проблему.

Риби

Рибам краще не робити ставку на старі аргументи і форми діалогу. Можна пустити їх в хід вранці, але без особливого успіху. Нові зв’язки і канали комунікацій краще задіяти ввечері. У цей час складуться умови для практики в оновлених форматах спілкування, для відвідування мережевих майданчиків і спільнот, вивчення нових законів і освоєння нового етикету, вивчення попиту клієнтури і аудиторії.