Гороскоп на перший день лютого: він обіціє бути приємним і купу сюрпризів – гроші, кохання і всякі дрібнички

Овен

Перший день лютого дарує Овнам несподіване везіння в матеріальних справах. Можливі великі корисні придбання, заохочення, подарунки, знахідки, реальні перспективи гідного заробітку завдяки професійному статусу чи посади. Щоб не упустити шанс, важливо проявити практичність і раціонально використовувати наявні переваги. Невідповідний момент для авантюр, краще діяти за планом. Джерело

Телець

Для Тельців день хвилюючий і в цілому вдалий. Він обіцяє сюрприз, може стати важливим для кар’єри або асиміляції на чужині. Не варто бути авантюристом, покладатися лише на своє везіння, харизму або друзів. Не соромтеся залучити системну підтримку або іншу міцну опору: свої права, покровителів, професіоналізм, хороше резюме. Тельцям, які починають шлях, не завадить досвідчений наставник поруч.

Близнюки

Близнюкам не варто планувати на цей день важливі ініціативи, оскільки лінію поведінки багато в чому продиктує ситуація. На перший план можуть вийти матеріальні або господарські турботи. Не виключена непередбачувана обставина. Можливо, буде потрібне невелике перезавантаження, зупинка або дозаправляння в дорозі, перегляд системи живлення або фінансування. Корисно переоцінити наявні запаси і резерви.

Рак

Сьогодні Раків гріє погляд у майбутнє. Несподівану щедрість продемонструють, що цікавлять вас, люди, державні чи приватні структури. Підтвердиться потенційна вигода партнерства, дружби або членства в групі. Вселить впевненість перспектива оригінального проекту. Однак, поки що не варто поспішати з конкретними словами або діями: у справу може вступити горезвісний людський фактор.

Лев

Левам день обіцяє прогрес у важливій справі: просуванні незвичайного великого проекту, освоєнні прибуткової професії. Стратегічний прорив може супроводжуватися питаннями, вимагати розмови, оновлень. Вірогідні розбіжності з партнером, начальником, другом. Краще зайнятися фундаментальною стороною планів. Не варто виступати перед аудиторією, знайомитися, вести переговори, неофіційно «наводити мости».

Діва

Дівам не варто упускати удачу — але краще не використовувати шанс прямо зараз, а взяти цінну ідею на замітку. Слід вчинити саме так, якщо мова йде про щось важливе: в даний момент старт не комфортний, перспективні починання можуть супроводжуватися несподіваними побічними ефектами. Зокрема, сьогодні вам не варто вирушати в подорож або починати навчання на системній основі.

Терези

Сьогодні удача посміхнеться Терезам, які зробили серйозні вкладення або зацікавлені у довгостроковому спільному проекті (наприклад, іпотеці). Доля готова запропонувати додатковий відсоток з вкладу, несподіваний бонус або кешбек, нові вигідні умови у сфері кредитування, фінансування, реструктуризації боргів, отримання спадщини, виплати пенсій або аліментів, оплати лікування або дорогих послуг.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто піти назустріч впливовому партнеру, другу, сім’ї чи організації. Заради вигоди у майбутньому можна забути про особисті розбіжності, закрити очі на різницю звичок та смаків. Але довіряти зірки радять лише офіційним солідним пропозиціям. Не варто вступати в авантюрний діалог без надійних гарантій, домовлятися про що-небудь винятково на дружній або спорідненій основі.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні на першому плані практичні справи. Не вдасться пройти повз назрілих системних оновлень. Зірки радять займатися загальними питаннями і не заглиблюватися в деталі, інакше коефіцієнт корисної дії почне прагнути до нуля. Небажано встановлювати на постійній основі нове обладнання і програмні оновлення, стверджувати штат помічників, діагноз, списки обов’язків.

Козоріг

Сьогодні у Козорогів вдалий день, головне — не дати збити себе з власного шляху. Не варто зраджувати своїм принципам, сприймати як сигнал до дії, слова друзів, змінювати план під впливом новин або реклами. Вашими вірними лоцманами повинні залишитися досвід, план, інтуїція та здоровий глузд. Якщо вони шепочуть, що у сформованій ситуації вам найвигідніше вичікування, варто прислухатися до їхнього голосу.

Читайте також: Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 лютого: Тиждень обіцяє купу несподіванок, приємних сюрпризів і змін

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто цілком покладатися на свою логіку, беззастережно вірити словам рідних і близьких. Не найкращий момент для сімейних нарад і дружніх домовленостей, для виступів і переговорів, для оформлення документів, пов’язаних з житлом. Можливі помилки у письменників, програмістів, консультантів. При вимушених маневрах важливо мати «тил», системний захист, шлях до відступу.

Риби

Несподіванки цього дня для Риб — подарунок фортуни. Вчасно зорієнтувавшись в ситуації, ви зробите більше, ніж планували, а втомитеся менше. У складний момент вам підставить плече колега або впливовий друг, який за вас заступиться. Не виключено, що на вашому боці опиниться закон, ціла організація або неформальна група. При цьому неминучі дрібні непорозуміння, наприклад, зі зв’язком або платежами онлайн.