fbpx
Гороскоп

Гороскоп на перший день серпня: день буде насиченим та успішним

Овен

Овнам цього дня не гарантований успіх, зате забезпечений стрес. Висока ціна помилок минулого. Плата буде тим вища, чим більше за вами боргів, професійних помилок, дисциплінарних та інших порушень. Вам доведеться з боєм захищати свої ділові, житлові або сімейні інтереси. Високий ризик травми, скандалу, краху кар’єри, сутички з сильним противником. Допоможе цілеспрямованість, нашкодить запальність.

Телець

В перший день серпня зірки заздалегідь благословляють Тельців на активність, а якщо потрібно, то й на цільову авантюру. Незважаючи на хвилювання, незвичайність моменту і наявність досить гострих підводних рифів, можна з вірою і надією пускатися в будь-яке плавання — але лише в знайомій сфері і (краще) заради важливої благої мети. Ваш нестандартний ранковий імпульс буде вірним, а пригоди незабаром окупляться блискучим результатом.

Близнюки

Близнюкам цього дня важливо мати захист і слідувати старим правилам безпеки. Критичний момент у фінансово-податковій сфері торкнеться ваших активів, включаючи закордонні. За компенсації та інші блага доведеться боротися. Може вимагатися перевірка, перерахунок. День розкриє накопичені порушення та заборгованості. Якщо ви перевищили ліміти і не врахували ризик, на вас ляже відповідальність, можливе стягнення.

Рак

Раків чекає критичний момент в старій суперечці або в кар’єрі. Небезпечно провокувати супротивника, але в важливій справі краще проявити силу духу і не відступати. Вигідніше захист, але якщо ви загнані в кут, останнім аргументом може стати напад. Втрата рівноваги загрожує зіткненням. Умова успіху — повага до закону, договору позиції опонента. Не варто перебувати без потреби в неблагополучному середовищі.

Лев

У Левів або їх підлеглих великий фронт робіт. По мірі докладання зусиль, число проблем і супутніх ризиків зростатиме, обсяг завдань перевищить початковий ентузіазм. У якийсь момент опустяться руки. Зірки нагадують, що список завдань все ж закінчиться, а багато елементів роботи вже знайомі. Слідуючи правилу «справа майстра боїться», ви зможете в найближчому часі вирішити будь-яку проблему.

Діва

Зірки радять Дівам вірити в удачу, але не покладатися виключно на неї. Допомогу небес бажано доповнити знаннями, досвідом та інтуїцією. Піковий відповідальний момент можливий в творчості, грі, професійній роботі, при вихованні дітей, у справах з нерухомістю і великими активами. Не завадять заходи перестраховки і безпеки на відпочинку, при заняттях спортом і здійсненні угод.

Терези

Увага Терезів прикута до життєво важливої і опорної для них сфери — наприклад, до будинку, батьківщини, сім’ї, національних засад, професійного або цивільного статусу. Масштаб подій змусить похвилюватися навіть тих Терезів, які були в стороні від епіцентру подій і сподівалися “відсидітися в окопі”. Наберуть обертів розбіжності з приводу власності, території, володінь, ієрархії влади.

Скорпіон

Яким би шляхом не йшли сьогодні Скорпіони, самі події підуть за схемою «чим далі в ліс, тим більше дров». Ваш азарт зросте пропорційно небезпекам, а ваші послуги будуть затребувані у фатальний момент. Роль рятівника або швидкої допомоги виявиться клопіткою: на додачу до досвіду професіонала чи бувалого мандрівника, може знадобитися техніка, транспорт, зв’язок, важіль або особливий інструмент.

Стрілець

Фатальні події дня для Стрільців багато в чому обумовлені, як і загальний план дій — сумою їх колишніх рішень в професійній, моральній чи фінансовій сфері. Будучи пов’язані в стратегії, ви можете щось зробити на рівні тактики. Ситуація допускає креативний хід, але змушує пам’ятати про високу ціну гарячковості, азарту і ризику. Граючись з вогнем, можна втратити цінні плоди довгих праць.

Козоріг

Козорогам життєво важливо контролювати свій темперамент і вибирати для своїх дій масштаб, адекватний ситуації. Це день стресу, ризику, хвилювань, випробувань і великих ставок. Легко «викликати вогонь на себе» морально і фізично, нашкодити своєму майну, тілу або справі. Будьте готові захистити свій будинок, цінності, гідність чи віру, знову довести своє право на особливі привілеї.

Водолій

Водолії борються зі своїми таємними ворогами і ллють «невидимі світові сльози». Справжнє загострення їх пристрастей не видно з боку. Великий ризик ускладнень при будь-яких роботах і процедурах. Зростає вразливість, може страждати справа або здоров’я. Драматизм ситуації залежить від масштабу накопичених проблем і ступеня їх занедбаності. Можлива термінова віддача боргу з відсотками, розплата за гріхи і помилки.

Риби

Цей день вилікує Риб від зайвого ідеалізму, але несподівано відродить частину їх колишніх надій. Багато Риб довіряться своїй інтуїції, як звичного способу передбачення майбутнього. Якщо її мало, ніщо не заважає вам додати до своїх відчуттів контакт з авторитетними друзями, вивчення офіційних новин і частку об’єктивної аналітики: завдяки такій комбінації, ви будете невразливі внутрішньо і зовні.

You cannot copy content of this page