Гороскоп на січень 2022: відома астрологиня розповіла, як розпочати рік вдало і перегорнути нову сторінку життя

У січні 2022 року багато хто починає життя з чистого листа.. Рекомендації, відображені в гороскопі на перший місяць 2022 року, допоможуть зібратися з силами, правильно розставити пріоритети і досягти нових успіхів.

Овен

Січень принесе Овнам багато подій. Молодий Місяць 2 січня в 10 секторі кар’єри, статусу та досягнень вказує на перспективні можливості. Овнам варто зібратися з силами, щоби закласти фундамент майбутніх перемог. Енергетика простору в січні допоможе виконати безліч завдань та здобути успіх.

Телець

Січень розпочнеться з Молодика в 9 секторі гороскопу, який відповідає за духовний розвиток та розширення горизонтів. Тільці повинні бути готові до доленосних зустрічей, роз’їздів та отримання нових знань. Перший місяць 2022 року буде стартовим майданчиком, коли важливо вкласти сили в те, що в майбутньому приноситиме дохід і задоволення.

Близнюки

Близнюків чекає Молодий місяць у 2 секторі фінансів. Це означає, що гроші приходитимуть із сторонніх джерел: отримання спадщини, інвестори, виплати за страховками. Сектор чужих грошей вказує на отримання великих сум, які допоможуть Близнюкам реалізувати свої ідеї та придбати необхідне для щасливого життя.

Рак

Молодий місяць 2 січня пройде в 7 секторі гороскопу, який відповідає за стосунки, любов і шлюб. На Раків чекають приємні зміни в особистому житті, набуття корисних зв’язків, а також звільнення від токсичних стосунків. Почати 2022 рік астролог рекомендує з позитивних думок і уваги до деталей: вони допоможуть не прогаяти вісників любові, що наближається.

Лев

У Левів молодий Місяць у 6 секторі роботи вказує на можливість досягти успіху у справах, а також зайнятися питаннями, пов’язаними зі здоров’ям. Місяць хороший для проведення оздоровчих процедур, активної роботи для того, щоб закласти фундамент майбутніх перемог. Лев матиме нові ідеї, які принесуть хороший дохід.

Діва

Січень починається з Молодика. 2 січня новий Місяць буде у п’ятому секторі гороскопу кохання, дітей та спілкування. Це означає, що Дів чекають приємні звістки, можливість знайти гармонію у взаєминах. Астролог рекомендує більше часу приділяти близьким, щоб розпочати рік із позитиву.

Терези

Молодий Місяць 2 січня пройде в четвертому секторі гороскопу, який відповідає за сім’ю та нерухомість. Це означає, що Терезам потрібно буде звернути увагу на питання, пов’язані з житлом, ремонтом або переїздом, а також отримувати важливі звістки про сім’ю. Не виключено поповнення або розширення сім’ї, наприклад, одруження близьких родичів.

Скорпіон

Січень почнеться з Молодика, який пройде у 3 секторі гороскопу. Він відповідає за спілкування, і на початку місяця Скорпіонам доведеться знайомитись з новими людьми, отримувати важливу інформацію. Астролог рекомендує реалізовувати сміливі ідеї, а також отримувати нові знання, які допоможуть досягти успіху.

Стрілець

2 січня буде молодий Місяць, який пройде у 2 секторі гороскопу. Це означає, що вже на початку року Стрільцям варто звернути увагу на сферу фінансів. Розвиток буде стрімким, якщо не зволікати з активними діями, але при цьому усвідомлювати, щоб не помилитися з вибором шляху.

Козеріг

Січень розпочнеться з Молодика в 1 секторі гороскопу. Це означає, що Козероги зможуть почати щось нове, залишивши за спиною минуле. Впоратися з поставленими завданнями буде простіше, якщо повірити у свої сили, адже новий цикл життя починається вже зараз, і зволікати більше не має сенсу.

Водолій

2 числа новий Місяць буде у 12 секторі гороскопу, який вказує на період спокою та навіть ізоляції. У Водоліїв буде час для відпочинку та відновлення запасу енергії. Для цього варто відправитися в подорож чи відвідати оздоровчий центр. Перший місяць зими буде відмінним періодом для турботи про себе та своє самопочуття.

Риби

Новий Місяць пройде у 11 секторі гороскопу, який відповідає за майбутнє, надасть Рибам нові можливості . Це будуть корисні зв’язки, набуття нових друзів, можливість вирішити розбіжності, а також просунутися у бізнесі.