fbpx

Гороскоп на Січень 2023: зміниться доля Тельця, а когось наздожене “чорна смуга”, Рибам Всесвіт подарує неочікувані подарунки

Овен

Перша половина  січня  буде дуже неспокійною. Це період добрих порад: ви їх даєте та отримуєте. Угоди, укладені першій половині дня, принесуть прибуток. Якщо хтось із друзів несподівано запросить вас зустрітися за філіжанкою кави, не відмовляйтеся

Телець

Сприятливий місяць, пов’язаний із отриманням інформації, яка буде корисною. Місяць підходить для вирішення професійних та фінансових питань, не виключено отримання привабливих ділових пропозицій. Не відмовляйтеся від участі у проєкті, який наразі не обіцяє значних фінансових надходжень: завдяки відомості, яку він вам принесе, ви заробите набагато більше у Січні. У вас є всі можливості змінити долю свою.

Близнюки

Цей місяць складається вдало. День підходить для спілкування зі старшими родичами; навіть якщо раніше у вас були серйозні розбіжності, сьогодні вдасться порозумітися.

Рак

Зараз можна дозволити собі розслабитися, забути про розпочаті справи і просто отримувати задоволення від того, що відбувається.

Лев

Виявіть розумну обережність – і день пройде вдало.  Ви енергійні, діяльні рішучі та можете допомогти багатьом.

Досвід та знання допоможуть досягти мети, тому варто їх використовувати.

Діва

Відносини, що раніше розвивалися в дружньому ключі, набудуть романтичного характеру, якщо ви цього захочете.

Терези

З ділового погляду цей день дуже вдалий. Зірки на вашому боці, ви укладаєте вигідні угоди, долає труднощі, з якими інші не змогли впоратися.

Скорпіон

День пов’язаний із приємними сімейними подіями, можливе отримання добрих звісток від далеких родичів.

Стрілець

Можуть виникнути серйозні розбіжності зі старшими родичами, помиритися вдасться далеко не відразу. Вас чекатиме “чорна смуга”. Вмійте правильно з неї вийти.

Козеріг

Місяць починається не найкращим чином. Щоб день виявився успішним, його необхідно прожити в максимально швидкому темпі.

Водолій

Плідний, цікавий, а для деяких представників знаку просто дуже вдалий місяць.

Риби

Нові враження будуть приємними. Не відкладайте на другу половину року серйозні розмови з партнером, з’ясовуйте те, що вас хвилює. Вам Всесвіт подарує неочікувані подарунки.

You cannot copy content of this page