fbpx

Гороскоп на травень: астрологи розповіли, як і чим завершиться цей час року, якими будуть перспективи кожного зі знаків Зодіаку і чому нам усім варто бути обачнішими

У травні почнеться непередбачуваний і навіть негативний період. В цілому цей час можна назвати часом змін. Незвичайна енергетика нічних світил створить ідеальні умови для ворожінь на майбутнє. Це буде дуже цікаво для тих, хто з нетерпінням чекає чогось нового.

Овен

Овнам в травні доведеться несолодко, особливо в кінці місяця. Астрологи рекомендують налаштовувати себе тільки на краще. Так, планети і зірки в дисонансі, але це зовсім не означає, що потрібно йти в песимізм. Найголовніше в травні – якомога швидше врегулювати всі розбіжності з близькими, другою половинкою і, звичайно ж, на роботі. Не варто збирати в собі злість і образу.

Телець

Місяць яскравий, але досить не простий. На Тельців може чинитися сильний тиск з боку начальства, клієнтів, та й вдома теж можуть бути деякі негаразди. У спілкуванні з людьми краще проявляти максимум щирості. Всім, хто знаходиться в пошуках відносин, варто користуватися поголоски на любов. Разом з відкритістю це дасть дуже позитивний ефект. Перша половина місяця буде досить тривожною. У Тельців можуть виникати дуже неприємні думки і сумніви з приводу прийнятих раніше рішень і подій.

Близнюки

Найскладніший час весни складно назвати негативним. У травні відбудуться несприятливі події на зразок затемнення або початок ретроградності планет, але в цілому місяць буде цілком рядовим, особливо для Близнюків. Тільки після 25 числа можуть бути якісь серйозні негаразди. Також Близнюкам бажано користуватися допомогою близьких людей. У травні один в полі не воїн. Зірки і планети наділять людей цього Знака могутньою інтуїцією, яка не раз врятує їх від фіаско.

Рак

У Раків на перше місце вийде сфера любові. Особливо важливим травень стане для тих, хто перебуває в пошуках. Астрологи радять цим людям постаратися стати найкращою версією себе. Потрібно подолати деякі страхи, позбутися шкідливих звичок і виробити нові, позитивні. Зробити це буде не так вже й складно. Важливо лише правильно налаштуватися і перестати спілкуватися з людьми, які ні на що не придатні, крім сумнівів.

Лев

Астрологи повідомляють, що травень для Левів виявиться часом глобальних, але не найпомітніших змін. Також в цей період варто побоюватися токсичних людей. Левам варто поставити на себе енергетичний захист. В іншому випадку підвищиться ймовірність неприємних зустрічей і розмов, наслідки яких можуть негативно позначитися на впевненості Левів і на їх успіхи в справах. У перших двох декадах місяця експерти радять представникам даного Знака займатися тим, що вони довго відкладали. Краще не лінуватися.

Діва

Дівам варто почати місяць з прибирання. Будинок потрібно привести в порядок, щоб енергетичні потоки циркулювали максимально гармонійно. На даному етапі неможливо виділити найголовнішу сферу життя. Дівам доведеться діяти за натхненням і по ситуації. Не виключено, що в травні цим людям посміхнеться удача, але в чому конкретно, сказати неможливо. Цим людям краще бути спритнішим і сміливішими. Не варто відсиджуватися в зоні комфорту і чекати, поки з неба почнуть падати зірки.

Терези

У Терезів у травні буде дуже багато справ, роботи, турбот. Можливо, що все це звалиться на них максимально різко. Як би інтенсивно не навалювалися проблеми, вирішувати їх краще послідовно. Астрологи не радять людям цього Знака братися за все підряд без розбору. Потрібно залишатися в тонусі, а для цього знадобиться відпочинок і відмова від багатозадачності. Також не варто гнівити долю негативними висловлюваннями на кшталт «мені вічно не щастить», «я невдаха» і так далі. Слова і думки мають властивість збуватися, так що Терезам краще не ризикувати.

Скорпіон

Настав час взяти під контроль все, що відбувається. Скорпіонам потрібно відокремити важливе від удаваного. Керувати долею їм допоможе сила розуму і підсвідомості. Важливий правильний настрій, стан душі. У любові Скорпіонам може знадобитися романтичний відпочинок з другою половинкою. Це дуже важливо, оскільки так можна буде згладити всі гострі кути. Одиноким Скорпіонам можна знайомитися, але краще це робити в соціальних мережах і на сайтах знайомств. Також експерти радять не квапити події. Це загрожує невдачами.

Стрілець
Стрільцям можна покладатися на візуалізацію. У травні зірки і планети на їхньому боці, тому потрібно якомога більше часу думати про щось хороше. Також астрологи нагадують, що удача не посміхається двічі. Якщо відкриються якісь двері, вони довго відкритими залишатися не будуть. Важливо брати те, що потрібно, якщо Всесвіт це запропонує. В любовній сфері потрібно приготуватися до несподіваних змін: друга половинка може раптово і ненадовго втратити інтерес.

Козеріг

Перше, про що варто пам’ятати всім Козерогам без винятку, – це необхідність тримати в секреті свої амбіції і плани. Магія закритого рота допоможе досягти успіху в кожній із сфер і утримати успіх поруч на довгий термін. Також в травні не варто брехати, домагатися свого обманом. Взаємодіяти з людьми потрібно обережно, що Козероги вміють досить добре. Тримати на дистанції друзів і близьких не варто. Це може образити їх, а подібні проблеми зараз ні до чого доброго не приведуть.

Водолій

Травень стане часом розквіту енергетичних вампірів, тому що позитивна енергія зірок буде в дефіциті і почне приходити порційно, нерівномірно розподіляючись серед нас. Водоліям не варто піддаватися спокусам. Астрологи радять не гнатися за легкою наживою і не ризикувати даремно. Покупки краще робити в другій декаді травня. В останні 5-6 днів весни варто дивитися в обидва і не братися за нові проекти.

Риби

Фінансова сфера стане для Риб основною і найсприятливішою в травні. П’ять секретів успішних людей допоможуть Рибам навчитися залучати в своє життя більше грошей. Здоров’я може трохи погіршитися, а любовна удача кане прірву частково або повністю. Це означає, що в спілкуванні з близькими необхідно бути гранично обережними. Зайве слово може спровокувати конфлікт. Всім, хто в пошуках любові, бажано позбуватися від сумнівів і скептицизму. У вже існуючих стосункахх подібне правило теж актуальне. Якщо здасться, що людина не підходить, значить, так воно і є.

You cannot copy content of this page