fbpx

Гороскоп на травень: місяць буде непростим, але уникнути неприємностей можливо

Овен

Овнам потрібно якнайбільше робити добрих вчинків, допомагати оточуючим і бути в цілому ввічливими та добродушними з усіма. Якщо у травні відповідати негативом на негатив, можна спровокувати такий потужний конфлікт, що його наслідки будуть відчутні протягом декількох місяців. На даному етапі не можна дозволяти собі мститися за образи та провокувати оточуючих на негативні емоції. Ще астрологи радять поки що не вирушати у далекі поїздки.

Телець

Енергетика представників цього знаку Зодіаку дуже тісно пов’язана з їхнім будинком. Нічні світила можуть посилити енергетичну обстановку в рідних стінах, тому якомога раніше необхідно чистку від чорної енергетики та негативних впливів ззовні. Це зробить будинок сприятливим місцем, де можна буде ефективно відпочивати від проблем і забувати про негаразди в житті.

Експерти пропонують Тельцям ступити на шлях саморозвитку. У травні можна і навіть потрібно вивчати щось нове, набувати нових навичок, спілкуватися з мудрими людьми.

Близнюки

Близнюкам краще не давати нікому порожніх обіцянок у травні місяці. Якщо ж ці люди щось комусь пообіцяють, треба якнайшвидше переходити від слів до дій. Інакше можна спровокувати шквал проблем.

Взагалі, чесність та відкритість стануть найпотужнішою зброєю для збереження стабільності та покращення стосунків з ким завгодно. Також Близнюків чекають деякі негаразди у сфері роботи та грошей.

Рак

У травні Ракам варто бути обережними у спілкуванні з людьми, особливо з незнайомими або малознайомими. Справа в тому, що нічні світила спровокують зростання маніпуляцій і можуть навіть зробити Раків магнітами для токсичних особистостей. Не виключено також, що Ракам доведеться працювати більше. У разі сильної втоми, цим людям знадобиться деякий струс — наприклад, зміна обстановки, новий зовнішній вигляд, незвичайна розвага.

Лев

Перше, що треба зробити Левам у травні – розлучитися з непотрібними речами. Вони виконують роль сильного енергетичного та емоційного якоря. Якщо вони нагадують про негативний досвід із минулого, їх потрібно викинути чи віддати. Це має істотно полегшити життя і навіть прискорити виконання бажань. Ще астрологи нагадують Левам про те, що сила дії завжди дорівнює силі протидії, особливо зараз. Якщо Леви захочуть розпочати якусь нову справу або змінити курс, їм доведеться зустрітись із труднощами, що цілком нормально.

Діва

Дів у травні місяці чекають різкі зміни в настрої. Особливо це стосується другої половини місяця. Поліпшити енергетику та стабілізувати обстановку навколо себе частково допоможе одяг, підібраний під колір очей. Це гармонізує свідомість і допоможе Діва менше відволікатися на плітки, неприємні слова, негатив. Загалом травень можна назвати часом сюрпризів як хороших, так і не дуже. Головне – сприймати все якнайпростіше.

Терези

Терезам у травні треба діяти, незважаючи на проблеми, сумніви та страхи. Також страх піде під час спілкування з правильними людьми. З першої спроби добиватися хорошого результату в нових справах буде складно, тому доведеться також запастись терпінням та пам’ятати про своєчасний відпочинок. Не можна відмовлятися від мрії, якщо щось стане на шляху до неї. Астрологи радять частіше звертати увагу на дрібниці і не сумувати. Успіх може ховатися в незвіданих досі місцях.

Скорпіон

У Скорпіонів у травні буде більше удачі, ніж у будь-кого, тому їм можна залишатися активними у всіх сферах. У коханні варто бути трохи обережнішим при виборі нового партнера. Спочатку необхідно перевіряти сумісність, а вже потім діяти, а не навпаки. У роботі та фінансових справах можна також діяти. Потрібно спрямувати енергію в те русло, в яке давно хотілося. На тлі чужих невдач Скорпіони можуть стати ще успішнішими. адже там, де всі зазнаватимуть поразки, вони зможуть здобути перемогу.

Стрілець

Нічні світила у травні можуть зробити актуальними всі найуразливіші точки Стрільців. Тим не менш, енергії та сил цим людям вистачить, щоб упоратися з будь-якими перешкодами на шляху до мети. Якщо раптом все піде навперейми, можна просто перечекати бурю. Не потрібно форсувати події, якщо успіх буде не на їхньому боці. Іноді складно заздалегідь визначити причину невдач, але у травні це взагалі буде практично неможливо. Стрільцям не треба думати про те, як і де щось пішло за планом. Їм варто продовжувати думати про майбутнє і щось хороше.

Козеріг

Козерогів може залишити бажання працювати та займатися справами. Їм можна звернутися за допомогою до близьких друзів, що надихають фільми та книги. Прогнози пророкують людям даного знаку невеликі затримки у фінансових надходженнях та проблеми на любовному фронті. Вони можуть з усім впоратися, а також навчитися чогось корисного. Якщо з’явиться бажання відгородитися від усіх, не потрібно буде цього робити. Допомога близьких людей буде дуже важливою.

Водолій

Це нелегкий, але важливий час стане відправною точкою у нове життя. Водолії зможуть стати кращими і змінити своє майбутнє. Особливо швидко і ефективно це вдасться робити у тих, хто пам’ятатиме про закони світобудови, за якими працює все у Всесвіті. Також потрібно буде прислухатися до порад і придивлятися до дрібниць. У жодному разі не можна шукати у травні місяці винних у своїх проколах. Потрібно відповідати за свої вчинки на своїх власних плечах. Інакше можна викликати лихо.

Риби

Риб можуть очікувати на деякі проблеми з настроєм, а також здоров’ям. Астрологи радять не ставити себе в жорсткі рамки і пам’ятати про те, що найкращий вихід із ситуації завжди лежить на поверхні. Рибам потрібно дослухатися інтуїції, не забуваючи про те, що деякі корисні поради можуть давати близькі люди. Якщо ці люди хочуть змінити своє життя, їм доведеться діяти активніше. Під лежачий камінь вода, на жаль, не потече.

You cannot copy content of this page