fbpx

Гороскоп на тиждень. 7 – 13 травня 2018 року. Здоров’я, любов чи гроші. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

На цьому тижні посилиться сміливість, енергійність і прагнення досягненню своїх цілей найкоротшим і дуже прямим шляхом. Діяти рішуче і енергійно ви, звичайно, можете, але чи будуть ці дії розумні й ефективні, немає ніякої гарантії. Найімовірніше, почавши щось на хвилі піднесення, ви зустрінетесь із дратівливими випадковостями. У першій половині тижня можна наводити порядок в старих справах, миритися з людьми, відновлювати спілкування. У другій половині тижня можна ризикувати, вносити зміни в своє життя, робити важку і відповідальну роботу, здійснювати сміливі вчинки.

Овен

У цей час добре підійде діяльність, пов’язана з навчанням в області електроніки, комп’ютерної техніки, космонавтики, астрології. Література траплятиметься оригінальна, ви можете отримати цінну інформацію. Сходіть в бібліотеку, почніть вести свій особистий щоденник. Можливі успіхи в колекціонуванні. Є ймовірність тимчасового зниження заробітної плати на нинішньому робочому місці. При цьому можливе приємне відрядження за кордон.

Тілець

Ви будете націлені на спілкування, нові знайомства, але знайомства в першій половині тижня можуть привести до розчарувань, а часом і до небезпек. Одружуватися або починати спільне життя в цей час теж небажано. У шлюбі хтось може відчути втому від спілкування, потребу в самоті, а можливо і прагнення до таємних любовних зв’язків. Проте з грошима таланитиме. Можливі вигідні контракти.

Близнюки

Тиждень сприяє самостійній роботі, яку краще здійснювати наодинці. Непогано піде справа, пов’язана з сільським господарством, продажем домашніх тварин або посівного матеріалу. Здача в оренду приміщень може принести дохід у другій половині тижня. В першу половину краще не укладати договорів, що стосуються нерухомості. На любовному фронті зараз на вас чекає тимчасове затишшя. Нові знайомства не матимуть перспективи.

Рaк

Читайте також: Цi імeна з вaжкою долею! Як нe вaрто називати дітей!

Бережіть серцево-судинну систему, уникайте фізичних і психічних перевантажень. Тривала перевтома може призвести до прояви хронічних захворювань. Але і занадто зациклюватися на дрібних нездужаннях не варто, багато з них можуть бути результатом підвищеної працездатності. В цілому цей тиждень сприятливий для вас і не несе серйозних небезпек. З грошима, правда. Не очікується особливих находжень. А от у стосунках із близькою людиною пануватиме мир і злагода.

Лев

У цей період доведеться докласти масу зусиль для того, щоб якось виділитися з натовпу, отримати визнання своїх заслуг. Вам може здаватися, що вас недооцінюють, особливо це стосується професійної діяльності в першій половині тижня. В цей час в ваших справах не виключені прикрі перешкоди, вимушена бездіяльність може чергуватися з авралами, які сприяють збільшенню кількості помилок. Це невідповідний час для зміни роботи. Друга половина тижня дасть більше можливостей, прискорить виконання задуманого. Із партнером можливі конфлікти. Намагайтеся вирішувати їх без крику і зайвого галасу.

Діва

З одного боку, на вас чекають серйозні випробування, де важливо зробити вибір на користь своїх інтересів, з іншого – буде можливість отримати користь із ситуації, що склалася. Не виключені фінансові труднощі, якщо ви продовжите витрачати гроші на незаплановані покупки. Друга половина тижня – вдалий час для робочого співробітництва з протилежною статтю. Також в цей час вдала діяльність, пов’язана зі спортом. Можливі нові цікаві знайомства, навіть дуже перспективні.

Терези

Це тиждень любові для багатьох представників знаку Терези. Зараз планети дають можливість користуватися успіхом у протилежної статі і ставити свої умови в любовних стосунках. Головне не допускати занадто грубого диктату або надмірної легковажності, інакше проблеми неминучі. Для сімейних людей – найкращий час, щоб налагодити довірчі відносини з дітьми і створити гармонію в будинку.

Скорпіон

Сильна матеріальна заклопотаність на цьому тижні змусить активніше діяти, особливо якщо діяльність пов’язана з торгівлею, а дохід сильно залежить від продажів. Непоганий час і для творчих і педагогічних професій, але отримання професійного визнання і слави не завжди веде до підвищення доходів. У першій половині тижня треба діяти обережніше, багаторазово перевіряти роботу і документи. У сфері кохання таланитиме, охочих добитися вашої прихильності, як завжди, буде багато.

Стрілець

Тиждень дуже вдалий для того, щоб нарешті зайнятися своїм здоров’ям, лікуванням і профілактикою вже виявлених захворювань. Медична діагностика в першій половині тижня не надто надійна, можливо, вам доведеться проходити її повторно трохи пізніше. Для хірyргічних опeрацій теж не найкращий час, якщо вони не термінові і немає небезпеки для життя, операцію краще перенести на другу половину тижня. Але у фінансових справах на вас чекає чудовий бонус. Вдасться добре заробити. Та й додадуть приємного настрою цікаві знайомства з протилежною статтю.

Козеріг

Доведеться частіше шукати підтримки в інших людях. Хоч ви і намагаєтеся приховати, але ваша душевна рівновага виведена з ладу. Більше довіряйте оточуючим. Вони хочуть чути від вас не лише повчання, а й похвалу, багато хто готовий допомогти не лише словом, але й конкретними справами. Перша половина тижня несприятлива для налагодження контактів, планети замикають багатьох людей на собі, на власних думках і турботах, їм не до вас. Але ймовірно, що відновлення раніше перерваних стосунків, зустрічі з тими, з ким ви давно не спілкувалися, будуть дуже корисними для вас.

Водолій

Постарайтеся обмежити кількість виконуваних справ, інакше багато з них виявляться незавершеними. У роботі можливі складнощі через непорозуміння з жіночою половиною колективу. Участь у груповій діяльності, колективній роботі допоможе краще зрозуміти ваші особисті завдання і цілі. Однак можуть виникнути спірні ситуації з друзями, розбіжності з дітьми внаслідок вашого напруженого робочого графіку. Із фінансами поки що період затишшя, але невдовзі все налагодиться.

Риби

Цей тиждень налаштовує на пошук задоволень і любовних пригод. Сімейні Риби будуть стурбовані вихованням і розвитком своїх дітей, захочуть більше часу проводити з ними. Що стосується подружнього життя, то воно може бути не безхмарним, особливо в першій половині тижня. Ви з партнером будете зайняті різними справами, і у вас не завжди буде час приділяти увагу один одному. Зате можуть поновитися стосунки між розлученим подружжям, не обов’язково любовні, просто можуть виникнути спільні теми для обговорення.

Джерело.

You cannot copy content of this page