Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: ретроградний Юпітер почне розкривати свій шкідливий потенціал, але з 4 серпня його затьмарить сила потужного та творчого Меркурія

Овен

У Овнів очікується динамічний тиждень, де висока ймовірність зустріти своєму шляху труднощі. Овни зможуть пережити всі негаразди, але не виключено, що на це можуть піти майже всі життєві сили. Кожен новий день у такому разі буде дуже сприятливим та продуктивним. Ще для Овнів буде вкрай актуальним правило трьох «С» – «станьте самими собою». Наразі потрібно слухати не поради оточуючих, а власний внутрішній голос.

Телець

Тельцям варто розпочати тиждень із очищення будинку від негативної енергії. Особливо важливо це буде для тих, чиї вихідні перед тижнем із 1 по 7 серпня пройшли невдало. Домашня обстановка буде цілющою і вкрай творчою, проте, це підтримання чистоти та порядку допоможе їй залишатися завжди. Планети не зможуть врятувати Тельців від усіх негараздів, тому доведеться бути уважними та обережними. Мрійливість, яка властива багатьом Тельцям, має відійти на другий план. Зараз краще фокусуватися на найскладніших та найнагальніших проблемах.

Близнюки

Близнюки на початку серпня можуть задуматися про майбутнє, а також про сенс життя, найвище призначення. Настав час проаналізувати своє життя та стати найкращою версією себе. Це ідеальний момент для змін у житті, причому змін будь-якого рівня. Для максимально швидкої реалізації планів Близнюкам доведеться швидко адаптуватися до нових умов і намагатися не виходити за межі дозволеного. Порушення правил спричинить проблеми.

Рак

Ракам цього тижня бажано в першу чергу звернутися за допомогою до свого числа-талісмана. Це буде дуже мудрим рішенням, оскільки їхнє число-покровитель буде досить сильним у цей період часу. Воно дуже добре поєднуватиметься з впливом Венери та енергетикою Меркурія з 4 числа. Астрологи не рекомендують Ракам приймати бажане за дійсне. З 1 по 7 серпня це може порушити всі плани та призвести до появи фатальних подій. Потрібно об’єктивно оцінювати все, що відбувається.

Лев

Левам варто максимально активізуватися у справах та роботі з 4 числа. Наприкінці тижня важливо також пам’ятати про те, коли наш мозок працює швидше, щоб правильно планувати справи на день. Найгірше з того, що можуть зробити Леви в цей період, — це все кинути і здатися. Зараз не можна сумувати, оскільки успіх як ніколи близький. Експерти в галузі астрології радять Левам не поспішати з початком нових справ. Спочатку потрібно закинути вудку, проаналізувати обстановку, а вже потім із головою йти у якісь важливі проекти.

Діва

Дівам цього тижня доведеться займатися тими справами, якими вони не хочуть. Це може спровокувати у тому свідомості поява потужного негативного потоку. Саме тому експерти радять Дівам користуватися техніками позбавлення негативних думок. З їх допомогою можна буде залишатися позитивними довше, ніж звичайно. Традиційно вважається, що Діви люблять порядок та ідилію, але зараз усе може змінитися. Не виключено, що люди цього Знаку захочуть пожити у невеликому хаосі. В цьому немає нічого поганого.

Терези

Початок тижня буде непростим для Терезів, незважаючи на те, що Венера дуже сильна. У вільний час корисно займатиметься здобуттям нових знань, вивченням мов. Цей тиждень чудово підходить для підвищення професійних навичок, а також для подорожей, зміни обстановки. У спілкуванні з неприємними та токсичними людьми краще виявити стриманість, щоб не затьмарювати своє життя сварками та нікому не потрібними конфліктами.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час, коли життя поверне до нового русла. Планети і зірки запустять безліч нових процесів різної важливості та призначення. Не виключено, що світобудова поставить людей цього Зодіаку перед важливим вибором. Доля стріляє рідко, але влучно. У період з 1 по 7 серпня на Скорпіонів може очікувати дуже приємний сюрприз, так що краще не налаштовуватися на негативну хвилю. Потрібно чекати дива та приємних змін.

Стрілець

Стрільці будуть на коні. З 1 по 7 серпня все слідуватиме закону творення. Справа в тому, що думки почнуть матеріалізуватися з новою швидкістю та інтенсивністю. На початку тижня через ретро-Юпітер очікується повторення гіркого досвіду з минулого. Стрільці можуть припустити прикру помилку, але з легкістю вийдуть переможцями, якщо не пускатимуть усе на самоплив.

Козеріг

Нічні світила у відносно сприятливому положенні для Козерогів, але це не означає, що цього тижня не буде жодних проблем. Астрологи відзначають, що настає час для боротьби з негативними емоціями, джерел яких може стати значно більше. Нічні світила зроблять так, що стануть актуальними найголовніші вразливі точки Козерогів. Доведеться боротися зі своїми внутрішніми демонами, щоби залишитися на плаву. Експерти радять Козерогам постаратися не закінчувати тиждень на мінорній ноті, оскільки з 1 по 7 число запустяться важливі життєві процеси.

Водолій

Водолії можуть зустрітися з досить рідкісною проблемою – втратою мотивації. Всіх тих, навколо кого акумулюватиметься негативна енергія, краще оминати. В іншому випадку Водолії стануть на порядок нервовішими, а це знизить у свою чергу концентрацію. Це перспективний час для фінансової активності та для завершення важливих справ. Нові проекти краще поки не розпочинати, інакше можна швидко перегоріти.

Риби

Рибам рекомендується обходити стороною злих і токсичних людей. Також астрологи радять не змінювати плани в останню мить. Це загрожує великими негараздами. У любовних відносинах можливі зради, зради та обман, але бажано не приховувати образи на тих, хто любить Риби всім серцем. Іноді люди можуть помилятися. У фінансовій сфері успіх супроводжуватиме не поміркованість, а надмірність. Потрібно більше працювати, вливати кошти у розвиток бізнесу та власний розвиток.