Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня: Січень 2021 року – відмінний період, щоб слідувати до мрії на всіх вітрилах і виконувати свої бажання

Гороскопи на тиждень допоможуть планувати кожен новий день, залучати везіння і програмувати себе на удачу.

Щоб перший після новорічних канікул тиждень минув успішно, можна слідувати за покликом інтуїції і частіше згадувати про афірмації на кожен день. Більше впевненості у погляді: Бик, покровитель року, що наступив, любить рішучих і стійких.

Овен

Час перебрати гардероб – позбутися від старих речей і купити нові. Це ідеальний час для створення нового яскравого образу на початку 2021 року. Також дуже благотворно на енергетиці Овнів позначиться перестановка меблів вдома, генеральне прибирання, наведення порядку, позбавлення від зайвого мотлоху. Краще все це зробити заздалегідь – на початку тижня, а не на вихідних.

Телець

11 і 12 січня – ідеальні дні для роботи, любові і навчання. У цей сприятливий час Тельцям вдасться досягти успіху відразу у всіх справах. Потрібно лише трохи терпіння і план на день. Понеділок і вівторок підходять для фізичної роботи і подорожей, відряджень. На цьому тижні краще зайнятися роздачею боргів.

Близнюки

Зірки дадуть Близнюкам можливість досягти успіху в нових справах, зробити покупки. Велика удача чекає представників творчих професій. В голову будуть раз у раз йти різні ідеї – деякі будуть геніальні, а інші ні, але кожна з них може виявитися корисною.

Рак

Тиждень з 11 по 17 січня не про перемоги і поразки, а про задоволення. Для Раків дуже важливо отримувати радість від життя і знаходити нові сили для руху вперед. Потрібно більше відпочивати, розважатися, але не забувати про найважливіші обов’язки вдома і на роботі. Потрібно підтримувати чистоту в рідних стінах.

Лев

Леви зможуть стати центром Всесвіту – їм буде посміхатися удача в любові, в роботі і бізнесі. Це істотно підніме настрій на початку нового року. Людей цього Знака очікують сюрпризи, але не завжди приємні. Секрет збереження успіху в умінні ставитися до новин спокійно, без зайвого гніву і обурення.

Діва

У любові Дів чекає велика удача, але тільки в період з вівторка по п’ятницю. В інші дні енергетика зірок і планет буде досить негативною, тому романтичні зустрічі краще на них не намічати. Всім сімейним представникам Знака варто якомога більше часу проводити з близькими. Не виключено, що хтось попросить Дів про допомогу.

Терези

Терези зможуть досягти успіху у всіх сферах життя. Їм буде посміхатися удача буквально у всьому, до чого вони докладуть свою руку. Найголовніше зараз – не зазнатися і не подумати, що все дається легко і без зусиль. Потрібно продовжити старанну роботу. Скромність приверне увагу протилежної статі.

Скорпіон

Якщо доведеться робити вибір про те, що економити – гроші або час, то краще вибрати перше. Час поки що набагато важливіше фінансових коштів. Вільну хвилину краще присвятити домашнім справам і спілкуванню з близькими, пошукам другої половинки. Також астрологи радять Скорпіонам не впадати в крайності.

Стрілець

На даному етапі Стрільців можуть очікувати дуже важливі і навіть доленосні знайомства ділового та особистого характеру. Не можна переходити дорогу небезпечним людям і наживати собі ворогів. Це може звести весь досягнутий прогрес до нуля. Дуже важливі гранична обережність, передбачливість і вміння працювати в поодинці.

Козеріг

Згідно з прогнозами експертів, з четверга почнеться енергетичний спад, який призведе до сильної втоми. Козерогам потрібно буде чітко розмежувати роботу і будинок, відпочинок і працю. Навіть невеликі перевтоми будуть сильно бити по впевненості і самопочуттю. Все повинно перебувати в балансі.

Водолій

Початок і кінець тижня Водоліям краще присвятити домашнім справам, прибиранню та відпочинку після свят. Дуже корисно буде купувати нові рослини, заводити домашніх вихованців. На роботі важливо не обходити стороною безлад. Потрібно розібрати документацію, почистити робочий стіл комп’ютера від непотрібних файлів.

Риби

Риб чекає ідеальний час для вирішення юридичних проблем. З 12 січня настане період, відповідний для шопінгу, грошових витрат і роботи. Потрібно повністю присвятити себе справам. Цілком можливо, що Рибам вдасться вирішити проблеми, які раніше вирішити не виходило з якихось вагомих причин.

Фото спеціально для Особлива