Гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня: для більшості з нас вsy виявиться вельми спокійним і розміреним. Це означає, що настав час для духовного зростання, прийняття нових істин

Овен

Овни в середині липня будуть вкрай щасливі, але зірки не дадуть їм щось важливе – можливість швидко і ефективно відновлювати сили і енергію. Втома і апатія перестануть бути частим гостем для цих людей, тому вони зможуть більше встигати і здійснювати більше за день. Це не тільки підвищить їх ефективність, але і допоможе зберігати сили для любовної сфери. Кращим магнітом для протилежної статі будуть скромність, спокій і вміння тримати себе в руках.

Телець

У Тельців буде дуже вдалий тиждень. Особливо це стосується тих, хто буде спостережливий і обережний. Потрібно стежити за знаками Всесвіту, що попереджають про небезпеку. Інтуїція Тельців і їх обачність будуть творити чудеса. Також астрологи радять пам’ятати про те, що в період з 12 по 18 число всидіти на двох стільцях не вийде. Доведеться сфокусуватися або на справах і роботі, або на любові і відпочинку. Успіх буде супроводжувати не рівномірно, а надмірності. Необхідно повністю віддавати себе тому, чого хоче серце.

Близнюки

У Близнюків з’явиться дуже сильне бажання змінити щось у своєму житті або життя в цілому. Прийшов час подолати консервативні погляди і налаштуватися на позитивну хвилю. Потрібно мислити нестандартно, що Близнюки вміють і практикують. Не бажано ставити ультиматуми близьким людям і колегам. Потрібно вміти домовлятися, шукати компроміси, особливо 13 липня – в найбільш несприятливий день тижня.

Рак

Ракам в середині місяця доведеться часто зустрічатися з негативними і токсичними особистостями. Якщо все-таки така зустріч відбудеться, знизити негативний ефект від неї допоможе спокій. Нервове напруження може вивести Раків з себе, а в такому стані легко наробити помилок. Саме тому астрологи рекомендують залишатися спокійними. Раки – ті ще скандалісти, але серед їх рис характеру є вміння тримати себе в руках. Ним і варто скористатися.

Лев

Левам в період з 12 по 18 липня варто боротися з найгіршим почуттям – виною. Зірки і планети зараз в такому положенні, при якому представники даного Знака можуть стати відомими або депресивними через провини. Його вплив на Левів буде в два рази сильніший. Також експерти пару слів сказали про дозвілля цих людей. Вільний час краще проводити поруч з близькими і друзями. Кінець тижня підійде для домашніх справ. Вони допоможуть переключити думки з поганих на хороші.

Діва

Зірки допоможуть Дівам позбутися шкідливих звичок. Наприклад, вони допоможуть їм перестати думати негативно. Не виключено, що в самий розпал липня Дівам доведеться поставити собі якісь обмеження. Це буде необхідно для підвищення настрою, залучення удачі. В любовній сфері їх чекає тиша й гладь, а ось у фінансовій краще бути обережніше. Необхідно перестати витрачати гроші, особливо в понеділок, вівторок і на вихідних.

Терези

Все, що необхідно зробити Терезам, – це перестати думати негативно. При наявності негативних думок навколо аури цих людей буде акумулюватися небезпечна деструктивна енергія, яка позбавить їх удачі і хорошого настрою. Оптимістичні і добрі Терези зможуть справити найкраще враження на оточуючих людей. Також астрологи радять не перекладати відповідальність за свої провали на інших людей. Так можна втратити повагу.

Скорпіон

Дуже часто не зірки і планети, а ми самі є причиною своїх невдач. В даний відрізок часу ці люди будуть вільними від впливу планет, тому будь-які їх перемоги і програші опиняться на їх совісті. До негараздів астрологи радять ставитися філософськи – потрібно пам’ятати, що будь-яка проблема – це хороший привід навчитися чомусь новому або стати мудрішими. На вихідних можна з головою зануритися в домашні справи, а в будні дні краще працювати, не покладаючи рук.

Стрілець

Стрільцям зірки і планети допоможуть побачити майбутнє або відчути його. Важливо довіряти інтуїції, яка підкаже вірний шлях до вирішення проблем і підкаже, в чому можуть бути причини негараздів. Цей тиждень чудово підходить для отримання нових знань, навчання. Стрільцям можна сміливо вирушати в далеку дорогу, міняти обстановку. Також умови прекрасно підходять для зміни роботи, пошуків нових джерел доходу, покупок і продажу непотрібних речей.

Козеріг

Козероги будуть вкрай щасливі в сфері любові і спілкування. Вони стануть більш проникливими і харизматичними. У них є всі шанси стати прикладом для наслідування для своїх дітей і друзів. Хтось точно зможе розгледіти в Козерогах мудрість і силу духу. Очікується, що цей тиждень подарує людям даного Знака багато удачі і хорошого настрою. Козероги стануть більш продуктивними і харизматичними. Варто остерігатися заздрісників і недоброзичливців.

Водолій

Початок тижня буде непростим і досить стресовим. Починаючи з середи все зміниться в кращу сторону. Водолії зможуть повністю розкрити свій потенціал у творчості, фінансових справах, любові. Найголовніший ворог для них зараз – ностальгія. Не варто потопати в думках про минуле. Краще спрямувати вектор думок в майбутнє, думаючи про завтрашній день, про нові можливості і шанси змінити сьогодення. В такому випадку удача буде на боці Водоліїв.

Риби

Рибам варто подолати образу і перестати згадувати про щось погане. Потрібно навчитися прощати і просити прощення у тих, що оточують. Астрологи рекомендують поки тимчасово призупинити дорогі покупки. Буде чималий ризик зробити помилку в процесі шопінгу. Риби можуть наштовхнутися на недобросовісних людей. Зате в любові удача буде повністю на їхньому боці. Можна займатися пошуками або проводити більше часу з коханою людиною.