fbpx

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 червня: цей час буде дуже важливим, оскільки Всесвіт дуже хоче, щоб усі ми стали на шлях добра і світла

Овен

Овнам можна спробувати змінити своє життя та своє ставлення до нього. Спочатку їм потрібно зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй, щоб гармонізувати обстановку в рідних стінах. Так буде легше приймати доленосні рішення, а приймати їх, швидше за все, доведеться.

Незважаючи на вроджену відсутність скромності, Овни повинні трохи згладити гострі кути свого характеру, ставши більш м’якими. Навколишнім людям треба показати свою дружелюбність та вміння йти назустріч. Інакше з’явиться багато ворогів та проблем.

Телець

Тельці зможуть досить швидко відновлювати свою ауру та біополе через гарне положення планет, особливо Венери. Це означає, що можна братися за будь-які справи, у тому числі найскладніші. Людям цього знаку суворо протипоказано бездіяльність та очікування удачі. Вони самі зможуть збудувати все те, що мріяли. У це треба лише повірити. На це будуть усі можливі ресурси. Що стосується сімейних справ, то Всесвіт змусить серця Тельців та їхніх других половинок битися в унісон. Імовірно, що всі образи та недомовки залишаться в минулому.

Близнюки

У Близнюків настає період, коли може статися багато важливого. Астрологи наполегливо рекомендують стежити за тим, що відбувається, дивитися в обидва і виявляти кмітливість там, де це доречно. Творче мислення представників цього знаку значно зміцниться, а це означає, що вони зможуть приймати такі рішення, які принесуть їм багато нових можливостей. Якщо будуть якісь проблеми з настроєм, можна почати вести щоденник, адже це сприятливо впливає на енергетику та допомагає прийняти минуле, змінити майбутнє.

Рак

Ракам доведеться цього тижня багато спілкуватися і знайомитися. Відлюдькуватий спосіб життя не дуже корисний для енергетики, так що краще виходити із зони комфорту. Можна поміняти роботу, відкрити новий бізнес, і навіть можна влаштовувати ділові переговори.

Якщо доведеться працювати пліч-о-пліч з новими людьми, краще якнайшвидше перевірити з ними ділову сумісність. Це допоможе згладити гострі кути. Використання на практиці цих порад допоможе зменшити ймовірність фіаско у справах. У коханні зараз теж краще не ризикувати даремно.

Лев

Левам у період з 13 по 19 червня необхідно буде якнайшвидше усвідомити той факт, що щастя — це більше духовний процес, ніж матеріальний. Новий будинок чи машина – це добре, але зрештою це нічого не змінить. Щоб усвідомити це повною мірою, Левам варто ознайомитися з сімома постулатами щасливого життя. У роботі та справах на цих людей чекають великі перемоги. Проекти, на які Леви покладають великі надії, мають втілитись у життя, причому досить швидко. Діяти зараз потрібно рішуче, але не ризиковано.

Діва

У Дів вічною проблемою, що не дає досягти того, чого вони хочуть, є відсутність оптимізму. Цього тижня представники цього Знаку зможуть перемогти у цій боротьбі. Свідомість цих людей відкрита, тому вона буде гнучкою і готовою до будь-яких змін. Це дуже важливий час, коли зірки і планети намагатимуться запустити програму нового життя для людей, народжених під цими зірками. Дівам варто прислухатися частіше до своєї інтуїції і бути дуже обачними.

Терези

Зірки і планети, будуть у повній гармонії, допоможуть Терезам позбутися їх найгірших звичок, стати краще як особистість, вийти на новий рівень у любовних відносинах. Також зірки загострять їхню увагу, пам’ять, дадуть потяг до знань. Інтуїція стане для Терезів не просто помічником у важких ситуаціях, а ідеальним провідником, який допоможе знайти істину у глибокому океані брехні. Повернення Меркурія на знак Близнюків цього понеділка надихне Терезів і підштовхне їх до підкорення нових висот у коханні, справах, роботі.

Скорпіон

Скорпіонам зірки відкриють завісу таємниці над майбутнім. Люди даного знаку зможуть дізнатися, що чекає на них попереду. Також можна прислухатися до порад близьких людей. Сильні та творчі планети допоможуть налаштуватися на одну хвилю із силами Всесвіту. Скорпіони відчують радість, стануть оптимістичнішими, добрішими, чуйнішими. Це час, коли Всесвіт намагатиметься допомогти цим людям виправити помилки минулого. Скорпіонам не треба боятися вибачатися у тих, кого вони колись образили.

Стрілець

Стрільцям астрологи рекомендують бути обережнішими у спілкуванні з емоційними вампірами. Точніше, краще зовсім уникати контактів із такими людьми. У спілкуванні з добрими та приємними людьми краще демонструвати лише чуйність. Не можна відштовхувати від себе тих, хто намагатиметься допомогти. Потрібно навчитися відповідати таким людям взаємністю. Так Стрільці знайдуть нових друзів, кохання.

Козеріг

У Козерогів очікується непростий тиждень, і навіть сильний Меркурій, який переходить у знак Близнюків, не врятує ситуацію. Наприкінці тижня зірки залишаться без роботи, тому у Козерогів з’явиться повна свобода того, як і що вони можуть робити. Вони зможуть займатися улюбленими справами і значною мірою досягти успіху в роботі. Якщо зайвий час, його краще витратити на своїх близьких.

Водолій

Водоліям активний Меркурій у понеділок допоможе позбавитися негативних думок, але Супермісяць 14 червня знову породить тривожність у душі цих людей. Астрологи радять скористатися ними, щоб зробити цей тиждень вдалим та яскравим. Також Водоліям потрібно віддавати перевагу практичному та простому одягу, щоб не привертати більше негативної уваги з боку оточуючих. Нічні світила дають зелене світло для подорожей та зміни обстановки, нових знайомств.

Риби

Зірки та планети допоможуть Рибам винести важливі уроки з усього, що відбувалося минулого тижня. Якщо Риби припускалися якихось серйозних помилок. Вони зрозуміють, що стало каталізатором у тих непростих ситуаціях. Щодо поточного часу, то найнебезпечнішим днем ​​стане вівторок 14 червня. Причиною стане незвичайний і небезпечний повний Місяць у Стрільці. Одна з найкорисніших життєвих навичок цього тижня вміння швидко забувати все погане.

You cannot copy content of this page