Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня: комусь неймовірно пощастить, а комусь доведеться попрацювати

Період з 13 по 19 липня буде сприятливим для більшості знаків Зодіаку. Це той самий час, коли варто частіше замислюватися про завтрашній день, а не жити минулим. Медитація на створення успішного майбутнього допоможе сфокусувати думки на те, що має статися, і на своїх бажаннях.

Овен

У Овнів буде дуже вдалий час для примирення з близькими, пошуку компромісів. Позитивний настрій стане найкращим способом впливу на підсвідомість близьких. Чим менше Овни стануть таїти в собі образ, тим частіше їм буде посміхатися удача.

У фінансовій і робочій сферах людей цього Знака очікують великі успіхи. Астрологи зазначають, що енергетика нічних світил буде неймовірно творчою, тому впродовж усього тижня можна здійснювати дорогі покупки. На роботі найбільше пощастить представникам творчих професій і тим, хто націлений на отримання нового досвіду і знань.

Телець

У понеділок у Тельців очікується складний час. Цього дня буде досить, щоб порушити всі плани, проте позитивні афірмації для успішного початку тижня допоможуть людям цього Знака не впасти духом під натиском раптових негараздів і проблем, які приготував для них Всесвіт.

На цьому тижні краще не розслаблятися, тому що успіх буде супроводжувати тільки впевнених в собі і непохитних Тельців. Астрологи радять не забувати про амурні справи після важких буденних проблем. На цьому тижні можна встигнути відразу за двома зайцями, якщо грамотно спланувати справи.

Близнюки

У Близнюків починається час, коли варто повністю сфокусуватися на роботі і фінансовій сфері. Це прекрасний час для пошуку нової роботи, відкриття нового бізнесу, вкладення коштів у власний розвиток. Корисно буде купувати новий одяг, робити нову зачіску. Оновлення стилю означатиме оновлення енергетики.

Найсприятливіші дні тижня – 15, 17 і 18 липня. В цей час астрологи рекомендують займатися роботою і не відволікатися ні на які побічні завдання. Обучение, залучення грошей допоможе підвищити доходи. Коханим і близьким людям можна присвятити вихідні, коли сила зірок і планет піде на спад. Можна буде відпочити вдома, в колі сім’ї.

Рак

Раки – цілеспрямовані люди, які рідко відступають назад, але астрологи не вносять їх в список людей з найсильнішим характером. Проте на цьому тижні Раки можуть наблизитися до цього статусу, пройшовши через випробування, які їм принесе енергетика планет і зірок. Настав час подивитися страхам в очі і взяти ситуацію в свої руки.

Це ідеальний час для боротьби зі шкідливими звичками, зміни обстановки, роботи, захоплень. Можна кардинально змінити своє життя. Головне – не боятися це робити і мати на те вагому причину. Також велика ймовірність того, що самотні Раки зустрінуть другу половинку. Всім, хто вже в стосунках, бажано приділяти більше уваги коханій людині, особливо 13 і 14 липня.

Лев

У Левів цей тиждень буде максимально продуктивним і важливим. Залучати бажане їм допоможе дотримання закону тяжіння. Без віри в себе мало що вийде, тому важливо культивувати в собі впевненість і силу духу. Вороги й недоброзичливці спробують зламати силу волі Левів своїми підступами і неприємними словами. Не можна емоційно реагувати на їх випади.

В любовній сфері важливим буде почуття глибокої поваги. Щоб уникнути розчарування в близьких людях, доведеться відмовитися від ілюзій. Потрібно завжди приймати людей такими, якими вони є, адже ідеальних людей не може бути в природі. Астрологи радять стримувати негативні емоції, але при цьому бути щирими.

Діва

Дівам потрібно боротися з фальшю. Не можна прикидатися кимось іншим – потрібно бути самими собою і просувати свої ідеї та думки, не боячись зустріти на шляху критику і негатив. У колективній роботі Дівам знадобляться навички лідера. У відносинах з близькими людьми краще проявляти більше доброти і великодушності, забувши про самолюбстві.

Також астрологи радять позбутися від блоків і бар’єрів у свідомості. Це буде непростий, але вкрай продуктивний тиждень, після закінчення якого Діви зможуть увійти в нове життя, новий душевний стан. Потрібно лише позбутися зайвого самолюбства, а також знайти дещицю впевненості.

Терези

Настає прекрасна пора для самореалізації. Це вдалий період для творчої діяльності, вираження своєї індивідуальності в роботі і зовнішності. Можна купувати новий одяг, створювати новий образ. Корисним буде спілкування з людьми старших поколінь. Все це допоможе жити повним життям і відчувати себе воістину щасливими.

Корисно буде поспілкуватися з начальством з приводу просування по кар’єрних сходах або збільшення доходів. Астрологи радять позбутися від комплексів і страхів, так як вони гальмують розвиток. Найнебезпечніші дні тижня – п’ятниця і субота, 17 і 18 липня.

Скорпіон

Перший день тижня буде досить небезпечним. Астрологи радять боротися з марнославством, гордістю і зарозумілістю. Якщо цього не робити, то дані риси характеру можуть стати причиною проблем. Не потрібно прагнути до влади над іншими людьми.

На цьому тижні варто зайнятися собою. А точніше, своїми думками, адже в середині тижня на нетривалий час можуть нахлинути глибинні переживання. Будь-які страхи і внутрішні негаразди потрібно буде вирішувати оперативно. У такі хвилини бажано не звертати уваги на критику з боку оточуючих.

Стрілець

У Стрільців настає час, коли потрібно покладатися тільки на самих себе. Це означає, що людям даного Знака знадобиться весь їхній життєвий досвід, а також вся сила їх інтуїції. Думки оточуючих теж краще враховувати, але не приймати за чисту монету.

У любові Стрільців чекають великі злети, особливо тих, хто перебуває в пошуках. Всім сімейним людям цього Знака, а також тим, хто вже в стосунках, бажано піклуватися про дорогих серцю людей. У пріоритеті будуть справи по дому і робота, але спілкування з родичами і другою половинкою повинно мати місце в будь-якому випадку. Це благотворно позначиться на удачі.

Козеріг

У Козерогів на першому місці стоятимуть гроші і робота. У позитивному настрої можна сміливо відправлятися за покупками, здійснювати дорогі придбання, обмін товарів, укладати угоди, оформляти іпотеку і кредити. Цілком ймовірно, що у Козерогів з’являться нові цілі і прагнення.

У любові у цих людей також очікується злет. Зірки можуть запустити в підсвідомості Козерогів приховані позитивні процеси – у цих людей може підвищитися самооцінка, початися період переосмислення. З’являться нові бажання і ентузіазм, що для любовних пригод дуже корисно.

Водолій

На початку тижня Водоліям краще сфокусуватися на сім’ї і домашніх справах. Можна зробити прибирання, перестановку меблів. Вкрай важливо пам’ятати про бажання близьких, про їх проханнях. Всім Водоліям, які знаходяться в пошуках любові, варто частіше покладатися на свою інтуїцію. Це ідеальний час для знайомств, а найкращий вибір підкаже серце.

У фінансовій сфері потрібно змінити мислення в цілому, і тоді гроші потечуть рікою, а успіх здасться на горизонті. Головне на цьому тижні – любити своє життя і цінувати все те, що в ньому відбувається. Потрібно йти вперед, але не забувати про захист. Можна просити підтримки у близьких.

Риби

На цьому тижні не буде небезпечних днів, але енергетика планет і зірок недостатньо сильна для того, щоб просто розслабитися і плисти за течією. Потрібно брати все в свої руки, не перекладаючи відповідальність на інших.

Рибам необхідно побороти в собі примхливість. Це допоможе скоротити ймовірність сильних перепадів в настрої, обсяг депресивних думок і невпевненості. Потрібно навчитися приймати світ таким, яким він є. Те ж саме стосується і людей. Подібний підхід забезпечить Риб удачею в любовній сфері.