Гороскоп на тиждень з 14 по 20 лютого

Гороскоп на цей тиждень допоможе вам дізнатися, як треба чинити для того, щоб збільшити ймовірність зустрічі приємних людей та подій на своєму шляху. Дотримуйтесь найпростіших рекомендацій астрологів, щоб стати щасливішими.

У понеділок, 14 числа, Меркурій перейде у Знак Водолія. Це поставить жирну крапку у боротьбі між доброю творчою енергією та негативною, а також допоможе всім нам показати світові свої найкращі риси. Радість і успіх будуть керувати безроздільно, проте все одно потрібно бути уважними, щоб не порушити своїх планів і не спровокувати появу негативних вібрацій.

Овен

Нічні світила допоможуть Овнам позбутися шкідливих енергетичних прив’язок. Астрологи вважають, що люди цього Знаку зможуть забути про негативне минуле, про неприємні зустрічі та про гіркі розставання. Все тому, що зірки подарують їм щось нове та допоможуть відкрити двері у приємне майбутнє.

Очікується, що з перших хвилин понеділка та до останніх хвилин неділі Овни будуть максимально продуктивними, щасливими та готовими змінити своє життя. Єдиний проблемний день — 16 лютого, але ці люди можуть навіть не помітити змін у потоках енергії.

Телець

Тельцям треба більше спілкуватися. Меркурій загострить рух потоків Повітряної енергії, тому Тельцям захочеться багато взаємодіяти з людьми. Є шанс знайти кохання, зміцнити стосунки з родичами та друзями. Дуже важливо, щоб ностальгія минулого не заважала зараз руху вперед. Це не означає, що минуле зовсім не треба згадувати. Іноді корисно вдатися до спогадів, але тільки приємних. Не треба йти з головою у негатив. У ностальгічні хвилини потрібно змінювати обстановку та розважатися.

Близнюки

У Близнюків буде багато успіху, але побічною дією енергії планет стане невелике занепокоєння. Можливо, Близнюки часто думатимуть про те, що рано чи пізно сприятливий період закінчиться. Так і є, але це не привід засмучуватися. Замінити такі думки можна впевненістю в тому, що будь-який час можна зробити яскравим та сприятливим. Головне — не сумувати, бачити свої цілі та йти до них маленькими кроками, не поспішаючи, не ризикуючи та слухаючи голос серця.

Рак

Людям даного знаку важливо пропускати повз себе образливі слова і не реагувати на спроби заздрісників і ворогів якось їх зачепити. Ризик і спокуса зробити помилку та відповісти агресією на агресію завжди є, але краще цього не робити. Цей тиждень дуже хороший для того, щоб затьмарювати його проблемами. Важливо залишатися спокійними, умиротвореними.

Лев

Для Лева починається час, коли можна братися за нові справи у будь-якій сфері. На цих людей наприкінці тижня може чекати вкрай приємний візит, зустріч. Це може бути стара знайома, колишня друга половинка або просто цікава людина. Левам вдасться стати центром уваги. Вони закохають у себе багатьох і справлять незабутнє враження на нових партнерів, клієнтів.

Діва

Дівам дуже важливо навчитися прощати і відпускати минуле. Ця навичка корисна абсолютно завжди, але зараз вона актуальна подвійно. Якщо це не зробити, нічні світила можуть відвернутися від цих людей. Астрологи відзначають, що Діви зможуть також знайти новий приклад для наслідування — людини, яка на їхню думку ідеальна у всьому і на яку потрібно рівнятися. Це сприятливий час для пошуку нових захоплень, зміни роботи, відкриття нового бізнесу, а також для фінансової активності. Корисно буде дарувати подарунки з приводу другої половинки, дітям, батькам.

Терези

Терези мають дуже багато нових можливостей у всіх сферах. У середині тижня негативний аспект Меркурія та Плутона може трохи загальмувати рух до цілей та погіршити настрій. Потрібно залишатися залученими до всього, що відбувається навколо. Не треба ховати голову в пісок і чекати, доки проблеми не зникнуть автоматично, адже цього може і не статися. Настає час самостійності. Експерти радять розраховувати лише на себе та свій досвід.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується дуже бурхливий та цікавий тиждень. Ці люди зможуть багато чого навчитися, а їх неухильний рух до мети обов’язково окупиться. Можна витрачати гроші на дорогі, але дуже важливі речі, а ось спонтанний шопінг краще відкласти, адже він може сильно вдарити по гаманцю, не давши жодної користі. Скорпіонам потрібно бути сміливішими, особливо у питаннях, що стосуються роботи та бізнесу. Можливо, настав найкращий час для розмови із начальством про підвищення.

Стрілець

Стрільцям варто більше працювати, але при цьому не забувати про своєчасний відпочинок, який дозволить їм відновити біополе. Життя цих людей сильно зміниться, причому на краще. Астрологи вважають, що Всесвіт внесе корективи у життя Стрільців. Це будуть приємні зміни, які спочатку можуть такими не здатися. Стрільцям треба веселитися, посміхатися і не сприймати все близько до серця. Люди потягнуться до них і зроблять щасливими.

Козеріг

Козерогам важливо якнайшвидше позбутися звичок, що руйнують життя. Цього тижня потрібно бути максимально відповідальними, продуктивними та готовими до праці та оборони у будь-який момент. Вміння швидко реагувати на будь-які зміни врятує Козерогів від фіаско. Зірки та планети, зокрема Меркурій у Водолії, дадуть цим людям свіжий погляд на життя, що неймовірно актуально та важливо наприкінці зими та перед початком весни. Шанси на успіх неймовірно великі, тому гріх у такий час пускати щось на самоплив.

Водолій

Водоліям зірки обіцяють суцільну удачу, але за умови, що ці люди не звертатимуться за підтримкою до оточуючих. Водолії мають бути самостійними, оскільки в них з’явиться багато заздрісників та недоброзичливців. Цей тиждень чудово підходить для ремонту, переїзду, покупки житла, генерального прибирання. Астрологи радять сховати свою сентиментальність і не прив’язуватися до речей та місць, людей та подій. Потрібно йти вперед і не думати про минуле.

Риби

Рибам зараз важливо максимально активізувати свою енергетику. Також корисно буде більше пити чисту воду, дотримуватись режиму та спілкуватися з надихаючими та добрими людьми. Астрологи радять не ігнорувати прохання про допомогу з боку друзів та колег. Потрібно надавати підтримку, особливо тим, хто її надавав Рибам раніше. У будь-якій важливій справі потрібна методичність, уважність та відповідальність. Без цих компонентів йти до успіху буде набагато складніше.