fbpx

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: друга половина серпня – період перетворень. Головною проблемою цього тижня стане ретроградний Уран, який почне свій зворотний рух 20 числа

Овен

У Овнів очікується непростий тиждень, причому труднощі можуть початися ще до зміни руху Урана. Крім іншого, це ще й дуже динамічний тиждень. Події можуть змінювати одна одну немов в калейдоскопі. Астрологи радять Овнам бути завжди напоготові і не втрачати віру в краще. В любовній сфері варто побоюватися службових романів. Відносини на роботі завадять бізнесу і справах.

Телець

Тельцям варто пам’ятати про те, що в різний час доби у них буде різна продуктивність. На цьому тижні все вказує на те, що Тельці зможуть стати більш активними у першій половині дня. Це означає, що потрібно перевести будильник на деякий час назад. У фінансовій і в любовній сферах експерти радять людям даного Знака зайняти вичікувальну позицію. Не потрібно ризикувати і робити те, про що можна пошкодувати в майбутньому. Обережність – запорука успіху, як і спостережливість.

Близнюки

У любовних справах ці люди будуть на висоті, тому єдиним порадою стане банальна фраза «треба бути собою». У ній укладено дуже важливий сенс: не потрібно змінювати своїм принципам, особливо перед лицем проблем. В кінці тижня Уран може покарати за це Близнюків проблемами і зривами планів. Також в кінці тижня Близнюків можуть очікувати несподівані витрати. Вільний час краще проводити поруч з близькими людьми і родичами.

Рак

Ракам в першу чергу необхідно зайнятися своїм здоров’ям. Зірки на їхньому боці, і вони допоможуть їм у вирішенні проблем. Удача чекає тих Раків, які зважаться на зміну способу життя в цілому, захочуть знайти легкість і стати вільними від шкідливих звичок. Це дуже сприятливий час для здійснення покупок, обміну валюти, пошуків любові, але все це другорядне. Головне – зміцнення здоров’я. Для цього можна виїхати на природу.

Лев

У Левів досить складною будуть перша половина кожного дня цього тижня. В цілому на тижні варто побоюватися чуток, пліток, а також людей, які можуть їх поширювати. Ні в якому разі не можна нікому розповідати про свої плани та амбіції. Багато людей покажуть своє справжнє обличчя. Необачність в спілкуванні стане для Лева головним каменем спотикання.

Діва

У Дів на цьому тижні загостриться шосте відчуття, тому важливо зробити його ще більш потужним. Варто прислухатися до внутрішнього голосу, тому що він не раз врятує Дів від фіаско. В цілому Дів чекає час, коли діям варто привласнити якусь раціональність. Не потрібно робити те, що зараз не має ніякого значення і потреби. Згідно з прогнозами, така поведінка Дів може позбавити їх удачі і привести до негараздів в будь-який з життєвих сфер.

Терези

У Терезів головною сферою стануть фінанси і робота. Саме тут вони зможуть проявити себе найкращим чином, скориставшись своїми найважливішими вродженими і набутими талантами. Астрологи радять позбавлятися від бар’єрів свідомості, які заважають розбагатіти. Джерело удачі – це свідомість Терезів. Поради малознайомих людей краще обходити стороною. Також потрібно остерігатися авантюр і ризиків. У любові найбільшим ворогом щастя стануть самовдоволення, надмірно висока самооцінка і егоїзм.

Скорпіон

Настав час змінити своє життя, але зробити це потрібно спочатку всередині своєї свідомості. У спілкуванні з оточуючими людьми Скорпіонам варто уникати імпульсивності, особливо 19 серпня, коли Меркурій і Марс зіллються в негативном і небезпечному аспекті. Астрологи радять не переходити дорогу небезпечним людям і в цілому бути спокійніше, адже сила дії завжди дорівнює силі протидії. Скорпіонам можуть дати відсіч, якого вони не очікують.

Стрілець

У Стрільців починається ідеальний час для творчої діяльності, навчання, інтелектуальної роботи. В реаліях цього тижня їм обов’язково знадобиться хороша пам’ять. В любовній сфері варто частіше думати про близьку людину, а не про себе самих. Всім, хто шукає другу половинку, потрібно бути добрішими і чуйними. У фінансових справах Стрільці можуть зіткнутися з потужною опозицією, так що краще поки не виходити за рамки звичного.

Козеріг

Зірки і планети зможуть підвищити енергетичні вібрації Козерогів. Це призведе до того, що люди цього Знака стануть набагато успішнішими, щасливими, ефективними в справах і в роботі. Це буде час звільнення від поганих звичок і неприємних спогадів. Все зайве потрібно скинути. Це допоможе Козерогам рухатися по життю без нічого, без негативних емоцій і жалю. В кінці тижня Уран може породити в свідомості представників даного Знака деякі внутрішні суперечності і страхи.

Водолій

Водоліям варто сфокусуватися на грошах і роботі. Розбагатіти нам всім найчастіше заважають негативні установки, але на цьому тижні зірки допоможуть Водоліям позбудеться від них. Астрологи радять не витрачати гроші на дрібнички, бути чемними з оточуючими, а також ретельніше планувати справи. Самотні Водолії зможуть з 16 по 22 серпня знайти людину, яка зробить їх щасливими. У любові найкращим помічником стане інтуїція. Внутрішній голос навряд чи обдурить Водоліїв, адже зірки зараз на їхньому боці.

Риби

Рибам в роботі і в бізнесі можна сміливо переходити до розробки принципово нових ідей. Цілком можливо, що зірки допоможуть їм стати продуктивніше в цьому плані. Щоб бути привабливішим для оточуючих людей, Рибам варто позбавлятися від образ і негативу. Прощати варто не тільки оточуючих, але і себе самих. Якщо в минулому у Риб були якісь негаразди, прийшов час забути про них. Доброта і чистота розуму підвищать харизму цих людей.

You cannot copy content of this page