fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня: це буде сприятливий час, коли багатьом з нас вдасться зробити своє життя кращим

Зірки та планети вітають нас у новому тижні січня. Це буде сприятливий час, коли багатьом з нас вдасться зробити своє життя кращим. Астрологи дали поради кожному Знаку, щоб нам було простіше долати труднощі.

Перша, найважливіша та універсальна порада для всіх Знаків Зодіаку – прагніть до оптимістичного мислення. У період царювання сильного Урана, який вже у вівторок позбавиться ретроградності, це дуже важливо. Також важливо не поспішати та не змінювати плани в останню секунду.

Овен

Для Овнів тиждень пройде під девізом «Дій, інакше програєш». Важливо виявляти активність у всіх сферах життя. Це ідеальний час для праці, кохання, занять спортом, подорожей. Навіть якщо немає якогось чіткого плану, можна діяти з натхнення. Зірки та планети вибачать Овнам ризик. Втілити мрію у реальність Овнам допоможе сила думки. Важливо вірити в позитивний результат і оминати людей, які постійно в чомусь сумніваються, тягнуть на дно своїми неприємними думками, безпідставними переживаннями.

Телець

Вплив космосу в період з 17 по 23 січня буде дуже сприятливим для домашніх справ і турбот, тому Тельцям можна буде як слід прибрати в будинку, упорядкувати робоче місце і позбутися непотрібних речей, що блокують позитивну енергетику. Відпочивати Тельцям астрологи радять у суворо відведений час. Також під час роботи варто не заходити до соціальних мереж, не відволікатися на другорядні завдання.

Близнюки

Поки Уран сильний на початку свого правильного шляху, Близнюкам варто запозичити корисні звички, що підвищують енергетику. Це їхній час, їхня можливість вийти на сцену та диктувати всім свої правила гри. Дуже важливо не сумувати та не боятися брати на себе відповідальність за своє майбутнє. Амбітні представники цього Повітряного Знаку вирвуться вперед і зможуть заробити більше грошей, ніж зазвичай. Близнюкам варто побоюватися хвороб та надмірної втоми. Це їхні єдині вороги, які можуть порушити всі плани.

Рак

Ракам варто рідше слухати поради незнайомих людей та тих, кому вони не довіряють. Рекомендації родичів та другої половинки можна взяти на озброєння. Інтуїція допоможе людям цього знаку визначити, яка порада є найкориснішою. Слухати серце рекомендується і у сфері кохання. Воно підкаже найкоротший шлях гармонії. Якщо тиждень буде важким, на вихідних можна скористатися практикою очищення від негативу. Вплив оточуючих на Раків буде сильним, але зрештою все обернеться на краще.

Лев

Левів у другій половині тижня можливий початок періоду невдачі. Астрологи вважають, що з 17 по 23 січня Левам доведеться поступитися деякими своїми принципами. Представникам цього вогняного знаку доведеться стати дисциплінованішими, пунктуальнішими. Це буде корисним як у любовній, так і у діловій сферах. Важливо виконувати свої обіцянки та боротися зі своєю імпульсивністю. Це стане чудовою підмогою до вирішення проблем та побудови правильних відносин з оточуючими.

Діва

Втілити всі бажання життя Дівам допоможе сила самопереконання. Думки мають потужну енергію, особливо коли вони виходять із самого серця і коли людина в них не сумнівається. Впевненим у собі Дівам цей тиждень обіцяє безліч приємних сюрпризів – зустрічей, подій. Астрологи рекомендують сфокусуватися насамперед на справах, які вимагають термінового завершення. Тільки після цього можна розважатися та витрачати час на відпочинок, свої захоплення та хобі. Тиждень обіцяє бути вкрай продуктивним.

Терези

На початку тижня можуть виникнути тривожні думки. Саме вони стануть головним каталізатором проблем у всіх сферах життя. Уран, що позбувся ретроградності, допомагатиме Терезам, але тривога і легка апатія стануть побічними ефектами такого впливу. Приблизно з середи все піде як по маслу, а ось у неділю настрій знову може бути зіпсований, але вже негативним аспектом Сонця та Меркурія.

Скорпіон

У людей даного знаку в період з 17 по 23 число можуть швидко закінчуватися сили. Цього тижня корисно буде розмірковувати про перспективи, майбутнє, про нові плани, займатися покупками, вирушати в подорожі. Можна виявити трохи егоїзму, приділяючи більше часу собі. Звичайно, можуть виникнути ситуації, коли близьким насправді знадобиться підтримка. У такому разі важливо не залишатися осторонь.

Стрілець

На цьому тижні Уран позбавиться ретроградності, що позитивно позначиться на житті Стрільців. Планета допоможе їм очистити карму. Найголовніше – не відчувати себе на міцність. Стрільцям краще побути вдома, позбутися ризиків і якнайрідше провокувати оточуючих людей на негативні емоції. Можна нарватися на когось мстивого та безкомпромісного. Також у людей цього знаку може виникнути потреба у розумінні та душевному теплі. Їм потрібно частіше спілкуватися з тими, кого вони цінують.

Козеріг

Люди цього Знаку вирвуться вперед у роботі та бізнесі. На них чекає дуже продуктивний тиждень, на якому можна сміливо братися за творчі справи та завдання. На цьому ґрунті у Козерогів може з’явитися багато нових недоброзичливців, адже багато людей заздрісні. Варто більше часу спілкуватися з тими, хто позбавлений заздрості та негативних емоцій. Вони зможуть об’єктивно оцінити працю Козерогів і навіть допомогти їм у досягненні цілей. У понеділок астрологи радять позбавити будинок від мотлоху. Це зміцнить енергетику та здоров’я.

Водолій

У Водоліїв очікується динамічний та цікавий, а також продуктивний тиждень. Можливо, доведеться багато часу приділити спілкуванню, спільній роботі з людьми. Можливі нові знайомства у діловій та любовній сферах. У таких умовах корисно навчитися розбиратися в людях. Головна вразливість Водоліїв — їхня імпульсивність. У період з 17 по 23 січня потрібно якнайретельніше продумувати справи і в жодному разі не ризикувати. Нав’язлива думка оточуючих краще оминати стороною, як і будь-які спроби вплутатися у фінансові чи інші авантюри.

Риби

Для Риб найважливішою умовою щастя стане емоційне здоров’я. Рибам варто зробити ставку на швидкий розвиток, стрімкість та підвищену самовіддачу. Чим більше ці люди працюватимуть, тим більше лаврів отримають. Будь-які негативні зміни у житті вони зможуть повернути собі на користь. У цьому їм допоможуть зірки та планети, особливо Уран. Загалом тиждень буде дуже яскравим і незабутнім.

You cannot copy content of this page