fbpx

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 квітня

Овен

Якщо в Овнів все йде наперекосяк, зірки допоможуть їм позбутися чорної смуги. Якщо все йде як по маслу, а проблем мінімальна кількість, Овни повинна зосередитися на найважливіших завданнях. Наразі є реальні шанси стати лідерами в якійсь галузі. Навіть якщо доведеться зіткнутися із потужною опозицією, боротьба за місце під Сонцем, швидше за все, принесе Овнам певні бонуси у вигляді нового досвіду, корисних навичок, нових знайомств. Все зараз грає на руку цим людям.

Телець

Тельцям треба діяти, причому з перших хвилин понеділка. Сидіти без діла і чекати, поки все зміниться на краще — це не те, що потрібно для перемоги у коханні, справах, роботі та бізнесі. Також для Тельців цей період стане часом звільнення від лихих звичок, проблем зі здоров’ям. Життя цих людей може перетворитись на калейдоскоп подій. Потрібно лише знайти сили, щоб утриматися від необдуманих рішень.

Близнюки

Нічні світила допоможуть Близнюкам змінити їхні кармічні сценарії. Щоб успішно змінити життєвий курс, представникам даного знаку астрологи радять перемогти для початку всі внутрішні суперечності. Також експерти наполегливо рекомендують якнайсильніше скоротити перебування у ворожому середовищі. Якщо не подобається компанія людей, краще не з’являтися. В іншому випадку це призведе до серйозних сварок, а це Близнюкам точно зараз не додасть удачі. Корисно йти з головою у роботу, але без фанатизму. Про відпочинок також треба пам’ятати.

Рак

У Раків минулого тижня могло все змінитись у гірший бік, але зараз зірки виправлять стан справ. У роботі та бізнесі настав час для прояву креативності. Можна зайнятися розробкою нових концепцій, просуванням ідей. У цьому процесі краще пам’ятати про обережності. Також астрологи рекомендують Ракам бути чемними з оточуючими — не важливо, якої статі, віку та становища ця людина. З усіма краще говорити шанобливо.

Лев

Левам необхідно стежити за власною енергетикою, підтримуючи внутрішні сили та уникаючи речей, які її виснажують. Особливо актуальним це стане це у вівторок – найнебезпечніший день тижня. Астрологи радять насамперед тверезо оцінювати свої можливості. Якщо бездумно ризикувати і думати, що будь-яке море по коліна, все може завершитися плачевно. У кризових ситуаціях можна звертатись за підтримкою до близьких людей. Не потрібно боятися виглядати слабкими та потребуючими допомоги. Набагато гірше зазнати фіаско і втратити шанси на успіх.

Діва

Дівам потрібно пам’ятати про свої вразливі точки. Особливо це необхідно робити у вівторок, коли Місяць перебуватиме у дуже невдалому становищі. Загалом на тижні представникам даного Знаку вдасться виправити деякі огріхи у своєму характері та стати кращими. Нічні світила цьому сприяють. Також зірки допоможуть Дівам позбутися стереотипного мислення та підвищити впевненість у собі. Це ідеальний час зміни обстановки.

Терези

Терезам необхідно в першу чергу переконатися в тому, що їх підсвідомість працює коректно. Справа в тому, що зараз все працює на те, щоб Терези змогли змінити свою долю на краще. Всесвіт дуже хоче допомогти цим людям. Якщо у справах, роботі та бізнесі Терезам знадобиться ясний розум та інтуїція, то в коханні найкращим помічником буде краса. Великої уваги варто приділяти зовнішності, особливо жінкам цього знаку. Чоловікам варто просто бути тактовнішими, добрими і відкритими. Все грає зараз на руку цим людям.

Скорпіон

Скорпіонам дуже важливо зробити так, щоб їх оточувала приємна аура. По-перше, варто спілкуватися більше з добрими та позитивними людьми. По-друге, вже на початку тижня варто зробити прибирання. З його допомогою будинок Скорпіонів перетвориться на місце сили. У роботі та справах представникам цього знаку знадобиться більше цілеспрямованості. Це дуже важливо зараз, оскільки на обрії можуть з’явитися нові суперники. Найважливіші рішення краще приймати у середу, четвер та п’ятницю – у період максимуму зіркового потоку Ліриди.

Стрілець

Астрологи вважають, що цього тижня Стрільцям вдасться дуже швидко позбутися енергетичних якорів та образи. Свідомість цих людей зміниться, зміцниться і допоможе просунутися у справах, любові. У нових починаннях поспішати не варто, незважаючи на те, що ситуація буде сприятливою. Важливо спочатку промацати ґрунт, а вже потім починати діяти. У коханні експерти рекомендують Стрільцям позбутися ірраціональності та менше ризикувати. Амурні пригоди допоможуть людям цього знаку отримати справжнє задоволення від життя.

Козеріг

Через неполадки в поведінці Місяця у вівторок Козероги можуть відчути деякі проблеми з інформаційним фоном. Цього дня важливо дотримуватися правил інформаційної гігієни, щоб не зашкодити своєму настрою та удачі. Загалом тиждень буде досить стабільним та сприятливим. Козерогам варто боротися з надмірностями – не переїдати, менше витрачати час на шкідливі звички. Ці люди не люблять співпрацювати і працювати в команді, але з 18 по 24 число їм вдасться зробити щось дійсно варте, працюючи пліч-о-пліч з кимось.

Водолій

У період з 18 по 24 квітня успіх піде за впевненими в собі людьми, якими є Водолії. Астрологи вважають, що людям цього Знаку вдасться виконати свої мрії. Перевтома – найстрашніший ворог для Водоліїв. Вона не дозволить діагностувати у людях безчестя, хитрість. В результаті Водолії можуть піти на поводу у тих, хто хоче від них щось отримати, нічого не даючи натомість. Тому краще вчасно відпочивати і не допускати сильної втоми.

Риби

Рибам у вівторок можуть снитися погані сни. Винуватцем цього стане Місяць. Не варто сприймати такі сновидіння як передбачення майбутнього. Віщі сни цього тижня, швидше за все, снитися Рибам не будуть. Найпродуктивнішим днем ​​стане четвер. Про нього легко можна сказати: «Один день весь рік годує». Все, що Риби зроблять у четвер, матиме велике значення у майбутньому. Переоцінити це значення майже неможливо. Люди даного знаку Зодіаку зможуть розширити межі можливого, а також переконатися, що успіх близький.

You cannot copy content of this page