Гороскоп на тиждень з 18 по 24 травня: ловіть удачу і не піддавайтеся на негатив

Щоб стати щасливішим, необхідно в першу чергу попрацювати над своїм власним мисленням. Зірки постараються допомогти вам позбавитися від негативних установок. Прийшла пора змінити все на краще, позбавивши себе від страхів і невпевненості.

Овен

У людей цього Знака найважливішою сферою життя можуть стати робота і фінанси. Більшість думок буде про гроші і про те, як їх більше заробляти, як правильніше витрачати і у що вкладати. Для початку необхідно позбутися від шкідливих звичок, що призводять до бідності. Це буде перший крок до успіху.

Овнам варто частіше думати про довгострокові перспективи. Це стосується і сфери відносин. У любові для представників цього Знака починається досить спокійний період, в який можна переосмислити все, що відбувається, побути на самоті і забути про проблеми. Якщо будні дні будуть напруженими і насиченими, вихідні варто присвятити рідним і друзям.

Телець

Зірки і планети в першій половині тижня будуть енергетично слабкими, що відіб’ється і на Тельцях, які можуть відчути занепад сил. Робити їх варто до четверга включно, а краще – на постійній основі, щоб негативна енергетика зірок менше відбивалася на удачу і настрої.

З п’ятниці по неділю буде ідеальний час для активності в усіх сферах життя. У Тельців буде безліч нових можливостей і повна свобода дій. Астрологи радять в такі періоди займатися якомога частіше новими справами, не боятися ризикувати. Єдине застереження – не варто ділитися планами з оточуючими.

Близнюки

Близнюки зможуть на цьому тижні змінити своє життя на краще. У цьому їм допоможуть духовні практики. Прийшла пора заглянути в свою душу, в глибини своєї свідомості, щоб зрозуміти, які цілі можуть принести справжнє щастя і високу мотивацію. Найголовніше для Близнюків – бути мотивованими і мати мету.

В любовній сфері Близнюки зможуть істотно досягти успіху. Це стосується і тих, хто вже знайшов другу половинку, і тих, хто поки знаходиться в пошуку. Можна знайомитися, переводити відносини на новий рівень. У справах і фінансах успіх також буде поруч. Можна здійснювати дорогі придбання, укладати важливі угоди, працювати в поті чола.

Рак

Ракам в перші кілька днів тижня у фінансовій сфері і на роботі доведеться дивитися в обидва: енергія зірок і планет буде деструктивною. Удача на час може покинути Раків, так що краще скористатися трьома надійними способами її повернення. Всі важливі покупки варто спланувати і перенести на вихідні.

У любові одиноких або тих Раків, хто знаходяться в активному пошуку очікують великі перемоги. Це може бути виражено в доленосних знайомствах, яскравих емоціях. Можливі швидкоплинні приємні романи. Комусь вдасться знайти другу половинку, нового друга. Найголовніше – не боятися більше спілкуватися, бути відкритими і доброзичливими.

Лев

Для Левів починається дуже важливий і відповідальний час. Можливо, їм доведеться зіткнутися з деякими труднощами, але це буде пов’язано з коригуванням їх життєвого шляху зірками: вони направлять Левів по вірному шляху.

У ці сім днів не варто довіряти всім підряд. Астрологи рекомендують помічати дрібниці, бути більш відповідальними і самодостатніми. Будь-які зміни в любові і в справах варто сприймати як можливість змінити життя на краще. Також астрологи радять не забувати про відпочинок. Перевтоми можуть погано позначитися на удачі.

Діва

Найвдаліші дні для Дів на цьому тижні – понеділок, середа і четвер. В цей час продуктивність буде підвищеною. Можна сміливо розраховувати на допомогу інтуїції. В інші дні Дів очікують деякий спад енергії і втрата сил, тому краще не затримуватися на роботі і не мучити своє тіло фізичними навантаженнями.

Найважливіше для Дів буде позбутися від негативних думок. Астрологи радять їм залишити в минулому свої образи, перестати ставитися до людей з недовірою. На вихідних експерти рекомендують Дівам зайнятися своїм здоров’ям: можна почати цикл фізичних вправ, позбутися шкідливих звичок.

Терези

Сфера любові для Терезів в даний період буде найважливішою і вдалою. Дуже пощастить тим, хто намагається позбутися від самотності і знайти щастя з другою половинкою. У довгострокових відносинах також буде можливість стати щасливішим.

Що стосується роботи, то тут теж хороші новини: зірки і планети творчі, тому ніяких непередбачених проблем не очікується. Більшість негараздів буде вирішуватися швидко. Найголовніше для Терезів – не панікувати, якщо раптом щось піде на так, як було заплановано раніше.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні варто нести добро і любов, дарувати оточуючим людям тільки позитивні емоції. Не варто критикувати, робити зауваження і ревнувати. Якщо вести себе правильно, люди почнуть відповідати взаємністю. В кінці тижня Скорпіонам варто відвідати батьків і приділити час коханій людині, дітям.

З п’ятниці по неділю Скорпіони можуть втратити багато сил і енергії через дисонанс зірок і планет. Доведеться шукати способи підвищення життєвого тонусу. Астрологи зазначають, що зараз не час для того, щоб здаватися або брати позапланову відпустку. Необхідно кинути всі свої сили на вирішення проблем.

Стрілець

Стрільцям варто бути обережнішими в період з 19 по 22 травня. З вівторка по п’ятницю планети і зірки будуть знаходитися в несприятливому становищі, тому і дні можуть бути дуже небезпечними і непередбачуваними. Це буде виражатися в поведінці людей і у випадкових подіях. Мантра для залучення благополуччя частково може виправити таке становище.

Фінансова сфера стане найважливішою для Стрільців, але витрачати гроші краще в понеділок або на вихідних 23 та 24 травня. Астрологи радять робити це через інтернет. Успіх і удача можуть очікувати Стрільців і в рішенні юридичних проблем. У ці дні корисно буде займатися майновими питаннями, платити іпотеку, робити ремонт.

Козеріг

Козерогів на цьому тижні можуть оточувати люди, які сповнені сумнівів і страхів. Їх слова і думки будуть вкрай заразними, тому краще не сприймати їх всерйоз. Налаштувати себе на успіх і виконання всіх бажань Козерогам допоможе сила самонавіювання. Єдина людина, до якої цим людям варто прислухатися, – це вони самі.

Зірки і планети можуть трохи відкрити двері, що ведуть до таємниць і секретів. Козероги можуть дізнатися щось дуже важливе, що поки варто зберегти в таємниці. Також в секреті поки краще тримати свої амбітні плани. Цей тиждень – ідеальний час для здійснення покупок, придбання подарунків близьким і собі коханим.

Водолій

Настає ідеальний час для укладання важливих угод, вирішення юридичних проблем, шопінгу, а також для любовної активності. Єдине, про що варто пам’ятати Водоліям, – за двома зайцями їм зараз не наздогнати, тому доведеться делегувати деякі завдання іншим людям, а основними проблемами займатися самим.

У другій половині тижня на Водоліїв може напасти невпевненість, що призведе до зниження продуктивності, чарівності і харизми. Особливу увагу варто звернути на створення нових зв’язків, адже потреба в спілкуванні стане однією з головних і найбільш гострих.

Риби

На цьому тижні варто бути більш відповідальним і уважними до правил. Не варто порушувати приписів, норм моралі, правил дорожнього руху. За це, можливо, доведеться розплачуватися не тільки штрафами, але й настроєм або навіть здоров’ям.

Проблема не в тому, що удачі буде занадто мало, а в тому, що вона буде непередбачуваною. У зв’язку з цим Рибам варто користуватися трьома способами її швидкого залучення в будь-якій ситуації. Також варто приймати пропозиції про допомогу з боку близьких людей, товаришів, друзів. На будь-яку підтримку варто відповідати добротою. Часом досить щирого «спасибі».