Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня: це ідеальний час для духовного зростання, для пошуків нових життєвих цілей і подолання перешкод на своєму шляху

Овен

Для Овнів цей тиждень буде стільки ж небезпечним, як вдалим і позитивним. Чим більших успіхів ці люди зможуть досягти на діловому і фінансовому терені, тим більше у них з’явиться ворогів і недоброзичливців. Багато з них будуть прихованими, але їх недобрі думки і заздрість можуть стати причиною проблем. Знизити ймовірність появи проблем допоможе вміння тримати язик за зубами. Краще мовчати про свої досягнення, тримаючи їх в секреті. Це буде вірним рішенням.

Телець

Поки зірки і планети знаходяться в такому прекрасному стані, як зараз, Тельцям варто спробувати позбутися від скарг, адже вони перебудовують свідомість на негатив. Минулі невдачі і проблем повинні залишитися в минулому. Думки про них будуть виконувати лише роль якоря. Меркурій і Юпітер повернуть Тельцям все, втрачене раніше. Якщо хтось позбавив цих людей щастя в одній сфері, воно може повернутися успіхом в чомусь іншому. Не потрібно боятися взаємодіяти з людьми – серед нових знайомих може виявитися майбутня друга половинка Тельців.

Близнюки

Астрологи радять Близнюкам вже в понеділок вранці зробити інформаційну чистку: позбутися від спаму, непотрібних контактів, невдалих фотографій і так далі. Цифрове сміття вкрай негативно впливає на енергетику, а також блокує благотворний вплив Меркурія, одного з головних покровителів всіх Близнюків. У середу астрологи радять не піддаватися спокусам. У цей повний Місяць Близнюкам варто бути обережнішими. В інші дні тижня цих людей чекає багато удачі, яскравих емоцій, цікавих подій.

Рак

Раки будуть знаходитися під надійним протекцією зірок і планет, але їх необережні дії все одно можуть призвести до появи чорної смуги. Щоб цього не сталося, важливо правильно оцінювати свої можливості і не бігти попереду паровоза. Потрібно бути розважливими і обережними. Уміння чекати і залишатися уважними до деталей допоможе Ракам розгледіти в оточуючих їх події щось приємне. Не варто проявляти зайву наполегливість, особливо в питаннях любовного характеру. Це відлякає представників протилежної статі.

Лев

Левам варто почати тиждень з прибирання за правилами фен-шуй. Це допоможе їм створити навколо себе ауру успіху і позитиву. Також в період з 18 по 24 число вкрай корисно буде відправлятися в далеку дорогу, займатися отриманням нових знань. Найгірший ворог для Левів – сумніви. Їм не варто займатися тим, у чому вони не впевнені на сто відсотків. Навіть невелика дещиця невпевненості може зіграти з ними злий жарт. Відмінним варіантом для відпочинку стане шопінг. Обновки піднімуть настрій, повернуть Левам впевненість в собі.

Діва

Дівам необхідно на цьому тижні стежити за тим, що і як вони говорять. Тиждень можна назвати сприятливим часом для фінансового зростання. Меркурій, знову набравшись сили, допоможе Дівам як слід досягти успіху в сфері бізнесу і в роботі. Можна буде шукати нові джерела доходу, нову роботу, вирушати у відрядження. Любов і стосунки стануть другорядною сферою, так що важливо сфокусуватися саме на справах.

Терези

Терезів в ці сім днів чекає великий потік емоцій і почуттів самого різного калібру і відтінків. Не виключено, що в житті цих людей буде багато негативної енергії, але не потрібно впадати у відчай, адже її завжди можна перетворити в позитивну. Астрологи рекомендують Терезам якомога простіше ставитися до проблем і негараздів, а також виявляти свою найголовнішу рису – щире життєлюбність. Потрібно вміти ділитися цим з іншими людьми. Найбільше значення з 18 по 24 число грають не події, а те, як Терези до них ставляться.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно ретельніше продумувати плани, щоб вони якомога рідше зривалися. Також потрібно вміти швидко заспокоюватися в складних ситуаціях. Якщо станеться щось непередбачене, варто продовжувати слідувати звичним розкладом. Це буде дуже вдалий час для знайомств і романтики, проведення часу в оточенні близьких людей. Також астрологи радять Скорпіонам бути обережніше за кермом. Агресивний стиль водіння може привести до аварій.

Стрілець

Стрільцям в першу чергу експерти радять сфокусуватися на своєму здоров’ї, причому не тільки фізичному, але і емоційному. Позитивні установки на кожен день залучать в їхнє життя щастя і радість, успіх і нові можливості. Один з найбільш корисних життєвих навичок на цьому тижні – вміння підлаштовуватися під зміни. З 18 по 24 жовтня важливо знаходити баланс між роботою і відпочинком. Стрільцям у всьому потрібна золота середина. Надмірності не приведуть ні до чого хорошого, особливо якщо мова йде про шкідливі звички.

Козеріг

Козерогів чекає дуже вдалий тиждень – сприятливі події вдома і на роботі. Найголовніше зараз для них – навчитися керувати своїми емоціями. Якщо станеться щось непередбачене, Козерогам потрібно зберігати спокій. Також астрологи не радять відповідати агресією на агресію. До добра це точно не доведе. Також дуже важливо продовжувати слідувати своїм життєвим принципам в будь-якій життєвій ситуації. Зміна курсу зараз також може призвести до зриву планів, неприємних змін і негараздів.

Водолій

У Водоліїв настає дуже сприятливий час для постановки і досягнення нових цілей. Прискорити рух в бік цих нових цілей їм допоможуть дещиця впевненості в собі, допомога близьких людей. Ні в якому разі не можна йти на зради заради успіху. Навіть невелика і на перший погляд невинна брехня може в підсумку стати величезною проблемою. Астрологи радять Водоліям не відлякувати від себе людей. Навпаки, краще десь пожертвувати своїм часом заради друзів або колег, щоб не втратити їхню повагу.

Риби

На цьому тижні Риб чекають сприятливі зміни, але серед різноманіття позитивних днів буде і один небезпечний – повний Місяць 20 жовтня. У цей день Рибам можуть снитися погані сни, у них можуть з’явитися нові комплекси, страхи. Підняти собі настрій в період з 18 по 24 число самотні Риби зможуть спонтанним службовим романом або спілкуванням з друзями. Всім тим, хто перебуває у стосунках, астрологи радять якомога більше часу приділяти сім’ї і другій половинці. На вихідних можна сміливо займатися шопінгом, відвідувати нові місця.