fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня: зараз планети і зірки налаштовані на сьогодення і майбутнє. Вони хочуть, щоб ми не фокусувалися на проблемах, які тягнуть нас вниз. Це час легкості, добра, думок про те, що тільки належить зробити, а не про те, що зроблено

Овен

Овнам нічні світила відкриють безліч цікавих таємниць й істин. Настав час для самопізнання і пізнання світу, самоаналізу і пошуку нових духовних цілей. Це прекрасний час для навчання, зміни місця роботи, пошуків нових друзів. Навколишні люди будуть чекати від Овнів максимального залучення в спільні проблеми, але це не зовсім те, що потрібно самим представникам даного Знака. Їм варто займатися тим, чого хоче їх душа.

Телець

У Тельців буде досить напружений і динамічний тиждень, тому їм постійно потрібна буде удача, та побільше. Головна порада на цей період – не потрібно братися за все відразу. Послідовність і обережність допоможуть залишитися на плаву, якщо кількість справ буде зашкалювати. У період з 19 по 25 липня можна вирушати у відрядження, братися за нові проекти.

Близнюки

Близнюків очікує продуктивний тиждень. Ці люди будуть більш успішними в плані творчості та інтелектуальної роботи. Прийняття рішень відбуватиметься значно швидше, ніж звичайно. Досягти щастя буде досить просто. Зірки і планети зроблять Близнюків більш привабливими, тому вони зможуть заводити нові знайомства, шукати любов. У стосунках з родичами і другою половинкою бажано уникати публічних сварок – сміття з хати виносити не варто.

Рак

Раки зможуть змінити своє життя найбільш кардинальним чином, але для цього доведеться потрудитися. Вода, як то кажуть, під лежачий камінь не тече, тому важливо діяти і прислухатися до інтуїції. Цей тиждень чудово підходить для спільної роботи. Необхідно йти назустріч тим, хто бажає співпрацювати і отримувати взаємну вигоду. Багатьом Ракам доведеться вийти з зони комфорту, тому що в іншому випадку їм не вдасться стати краще і досягти поставлених завдань.

Лев

Найсприятливіший день цього тижня для Левів – 25 липня. Меркурій виявиться в протистоянні з Плутоном, тому на великий успіх можуть розраховувати на ті Леви, які в недільний день будуть змушені працювати. У теорії це не найкращий день для бізнесу, ділових зустрічей і монотонної інтелектуальної праці, але це дійсно сприятливий час для будь-яких починань. В цілому тиждень буде насиченим. Знадобиться багато сил для самореалізації.

Діва

На цьому тижні нічні світила в ідеальному положенні для того, щоб Діви змогли відчути прилив сил і бадьорості. Це той самий час, коли потрібно діяти і пускати енергію і час на те, що вам подобається найбільше. Липневі зірки і планети в цілому схильні до того, щоб дарувати Дівам нові можливості. Зараз це буде відчуватися в рази сильніше, особливо на вихідних. Астрологи радять не лінуватися.

Терези

У Терезів найяскравішим і сприятливим днем цього тижня стане 22 липня. Головний їхній покровитель, Венера, перейде в Знак Діви і виявиться в опозиції з Юпітером, що дуже добре позначиться на їх настрої, удачі. Терезам в цей день і в кілька наступних вдасться втілити в життя свої найсміливіші мрії. Важливо пам’ятати, що успіх народжується всередині нас, а вже потім знаходить форму. Не потрібно шукати в усьому що відбувається прихований сенс і підводні камені.

Скорпіон

Скорпіонам дуже потрібна буде життєва енергія і вміння її зберігати, не витрачаючи на непотрібні справи. Не варто залишатися в самій гущі подій. Потрібно стояти осторонь і проявляти обережність, обережно вибираючи оточення і завдання, якими доведеться займатися. Також астрологи рекомендують людям цього Знака не пасувати перед важкими завданнями, якими б нездійсненними вони не здавалися.

Стрілець

Це дуже важливий тиждень для Стрільців. Зірки і планети допоможуть їм вирішити безліч проблем і завдань в самих різних сферах. Зараз важливо пам’ятати про те, що плани потрібно тримати в секреті. Не потрібно розповідати про свої бажання. Навколишні можуть використовувати це проти Стрільців. Всесвіт внесе позитивні корективи в особисте життя цих людей. Самотні Стрільці зможуть познайомитися з кимось, хто їх зацікавить і кого зацікавлять вони самі. Тиждень буде яскравим і багатим на важливі події.

Козеріг

Нічні світила в дуже сприятливому положенні для Козерогів. Життя цих людей може змінитися на краще, причому вже в першій половині тижня. Астрологи вважають, що люди цього Знака зможуть знайти свіжий погляд на життя, змінити своє мислення, поставити нові цілі, завдання. У той час як у більшості людей шанси на успіх 50 на 50, у Козерогів вони набагато більше. Імовірність здійснення мрії дуже велика. Потрібно лише продовжувати йти до неї.

Водолій

Водоліям астрологи радять остерігатися токсичних людей і маніпуляторів. У роботі краще діяти самостійно, не спираючись на допомогу оточуючих. У любові потрібно бути гранично обережними і стежити за словами і вчинками. Не виключено, що деякі невдачі обернуться тріумфом, перемогою, але не варто сподіватися на удачу. Потрібно бути розсудливим, обережними і бути добрішими до близьких.

Риби

У Риб за цей тиждень може з’явитися безліч неприємних думок, які будуть їх тягнути за собою на дно. Астрологи вважають, що Рибам варто перестати спілкуватися з негативними людьми, які в них не вірять. Потрібно оточувати себе тільки тими, хто готовий підтримати, зрозуміти і підбадьорити в тяжку хвилину. У житті Риб з’явиться нова змінна – це буде якийсь важливий чоловік: друг чи друга половинка. Вихідні – найсприятливіший час тижня. Їх краще присвятити відпочинку.

You cannot copy content of this page