Гороскоп на тиждень з 2 по 8 вересня 2019 року: тиждень не зовсім вдалий для Риб

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 вересня 2019 року.Джерело:

Гороскоп на тиждень допоможе вам почати осінь правильно. Це буде важливий час для кожного з нас, оскільки літо залишилося за бортом, і попереду видніються великі енергетичні зміни.

Як би сумно не було прощатися з теплою порою, але не варто забувати, що завжди все відбувається так, як потрібно. Зміна обстановки і початок осені – це відмінний привід завершити якісь справи і, зрозуміло, почати нові, так що тримаємо голову вище і сміливіше дивимося в майбутнє.

Овен

У Овнів єдиним джерелом негативної енергії можуть стати – навколишні люди, які будуть живити їх сумнівами, страхами і іншим нeгaтивoм. Проте перша неділя вересня пройде під егідою спокійної і гармонійної енергетики зірок і планет, тому налаштуватися на потрібний лад буде нескладно.

Овнів чекають сім розмірених днів, в які можна починати нові справи, повністю фокусуватися на сім’ї, або на другій половинці чи на її пошуках. Життєвий шлях Овнів буде пролягати через пошук самих себе. Багатьох представників цього Знака чекає велика удача. Не стане зайвою і зміна обстановки, яка допоможе вибратися з рутини.

Телець

3, 4 і 8 вересня – не найкращі дні для ризиків і авантюр, а також для початку нових справ. У ці дні енергетика планет буде негативною і деструктивною, тому доведеться сфокусуватися тільки на найголовнішому, ступивши на шлях максимальної відповідальності. В інші дні можна більше відпочивати і займатися тим, що душа забажає.

Головне – не сумувати і не ділитися нeгaтивними думками з оточуючими.

У любові прийшов час переходити від слів до дій: Тельцям потрібна струс, вибуx емоцій. А в справах на роботі астрологи рекомендують проявляти більше хoлoднoкрoвнocті. Саме час зайнятися тим, що найважливіше для самих Тельців.

Трохи eгoїзму нікому не завадить. Можуть даватися взнаки спалаху ревнощів, так що краще не провокувати другу половинку. Такі почуття і емоції руйнують здоров’я та удачу.

Близнюки

Близнюкам варто зайнятися пошуками мотивації. Позитивно, що енергія планет підійде для цього якнайкраще. З 3 по 7 число астрологи відзначають сплеск, який позитивно позначиться на всіх справах Близнюків, починаючи з роботи і закінчуючи любовною сферою. Це ідеальний час для покупок, для зміни обстановки, пошуку нових джерел натхнення.

Представникам цього Знака потрібно більше рішучості, віри в себе і сміливості. Астрологи рекомендують Близнюкам здійснювати позапланові зміни у своєму житті, але при цьому дотримуватися обережності, тому, що надмірна активність планет іноді призводить до деяких проблем.

Рак

Фінансова сфера для Раків стане основною і найважливішою. Астрологи радять боротися зі шкідливими звичками, властивими бідним людям. Успіх народжується всередині нас, тому негативні думки і страхи доведеться приструнити. У цьому допоможуть близькі люди, друзі та особистості, які вміють дарувати оптимізм.

В любовній сфері можливі дилеми, з якими необхідно справлятися максимально швидко. Приймати рішення можна на основі шостого почуття. У вівторок, середу або неділю краще відсторонитися від вирішення важливих питань, зайнявшись домашніми справами або простими завданнями на роботі і в бізнесі. Ракам потрібно зберігати незворушність.

Лев

Левів в самому кінці робочого тижня може наздогнати апатія, але ефективна медитація зніме цю втому і очистить розум від негативних емоцій. Зірки і планети допоможуть правильно оцінити будь-яку ситуацію, подивившись на неї з усіх боків. Приємний збіг, але увага і пам’ять теж загостряться, тому уникнути негараздів в період з 2 по 8 число буде простіше.

Найголовніше для представників цього Знака – не давати нікому порожніх обіцянок і зайнятися виконанням своїх обов’язків на початку тижня. Прийшла пора думати про інших людей, адже потім вони відплатять тією ж монетою, коли обстановка не буде настільки стабільною.

Левів очікують перемоги на всіх фронтах, але для досягнення цілей доведеться потрудитися.

Діва

Практично весь тиждень зірки будуть дуже активними і творчими. Лише в понеділок і неділю можна скористатися “приговорками” на удачу, щоб не втратити прихильність фортуни. З вівторка по суботу вони не знадобляться, тому що удача посміхнеться Дівам практично у всіх життєвих аспектах. На цьому тижні потрібно лише зберегти прагнення і бажання, щоб не втрачати час дарма.

Астрологи радять стати більш активними в справах. Фізична праця допоможе позбутися від агресії і переживань. Корисними стануть прогулянки на свіжому повітрі, романтика, домашні справи, покупки. Тиждень прекрасно підходить, як для активної праці, так і для відпочинку, відпустки, подорожі. Якщо надлишок і може принести якусь користь, то тільки зараз.

Терези

Напористість Терезів – не найбільший їх талант. Цим людям в найближчі сім днів вдасться знайти в собі щось нове, якийсь абсолютно незвичайний плюс. Зірки трохи негативні, тому ризикувати не варто. Краще покладатися на наполегливу працю і бажання стати кращими. Найбільш незвичайний день тижня – субота. У перший вихідний Всесвіт може стати щедрим на подарунки, але не факт, що вони будуть приємними.

Великі проблеми можуть принести Терезам навколишні люди з негативною енергетикою. Друзі, колеги, родичі, друга половинка і прості знайомі можуть своїми словами змусити Терезів перестати вірити у свій успіх. Їм необхідно проявити самодостатність у всіх сферах життя.

Скорпіон

Зірки дуже стабільні зараз, але можуть зробити так, що Скорпіони стануть більш ледачими і схильними до апатії. Лізти на рожен теж не варто – у багатьох випадках краще побути спостерігачами. Каталізатором проблем можуть стати ризики і авантюри, яких також краще уникати.

Скорпіони – яскраві і незвичайні люди, яким варто на ці сім днів тимчасово побути сірими мишками, щоб не притягувати зайвих проблем. Позитивно на удачі і настрої, відіб’ється зміна способу життя, а також фізична активність, поїздки. У подібні періоди краще уникати проблем. Вони будуть наздоганяти всюди, якщо не навчитися вирішувати все самостійно, без допомоги сторонніх людей.

Стрілець

Старі проблеми, які викликають переживання, можуть піти назавжди. Для цього необхідно налаштуватися на іншу хвилю, подбати про очищення свідомості від негативних думок і страхів. Самоаналіз зайвим не буде, але краще поки не захоплюватися ним, тому що самокопання може позбавити Стрільців удачі, впевненості в собі, привести до внутрішніх конфліктів.

На цьому тижні планети і зірки підвищать харизму і чарівність людей цього Знака, тому їм простіше буде шукати любов. Тим же, хто перебуває у відносинах, краще сфокусуватися на коханій людині, сім’ї, домашніх справах. У рішенні проблем астрологи радять проявляти послідовність і обережність. Не потрібно братися за все відразу.

Козеріг

Представникам цього Знака експерти рекомендують прислухатися і придивлятися до всього, що відбувається навколо. Від проблем врятує інтуїція, передчуття, особистий досвід. Поради оточуючих можуть надати не правильний вплив на удачу і успіх. Кожен свій день варто починати з теплих слів на адресу рідних і близьких. Також корисно буде позбутися від егоїзму.

Якщо удача піде, залишивши Козерогів наодинці зі своїми проблемами, то єдиним способом її повернути буде позитивне мислення. Потрібно натягнути усмішку і не показувати нікому свого невдоволення – нехай всі думають, що все в порядку. Виконати бажання допоможуть працьовитість, безстрашність і обережність.

Водолій

Позитивні установки і думки допоможуть Водоліям на цьому тижні залучити успіх і удачу. Не зовсім творчий настрій зірок, негативно позначиться на мотивації цих людей. Позитив допоможе виправити це становище. Потрібно частіше собі говорити приємні слова і уникати невпевненості, страхів і самодокорів.

Любов стане головною темою тижня, так що представникам цього Знака належить сфокусувати всю свою увагу на ній. Якщо не виходить знайти своє щастя, можна змінити план дій і спробувати якось по-іншому шукати другу половинку.

Можливо, відмінним кроком стане підвищення оптимізму. Нехай всі думають, що Водолії вільні від негативних думок. Це їм допоможе зробити правильне враження на протилежну стать.

Риби

Тиждень не зовсім вдалий для Риб. Астрологи радять не бігти попереду паровоза, а обережно розраховувати кожен свій крок – тільки так вийде зберегти баланс. Труднощі, затримки і негаразди очікуються в інтелектуальній сфері, в роботі і в домашніх справах.

На вихідних та 3-4 вересня плани можуть руйнуватися під впливом негативної енергії зірок і планет, так що доведеться продумувати їх більш ретельно.

В інші дні краще працювати над собою. У цьому Рибам допоможуть корисні поради експертів. Астрологи рекомендують бути обережними з висловлюваннями та емоціями, тому що оточуючі будуть не відразу прощати образи.

Через це на горизонті можуть з’явитися нові проблеми. Рибам потрібна розважливість, обережність і більше хитрості. Не варто показувати свої справжні почуття оточуючим.