fbpx

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 грудня: як залучити в життя більше удачі, як стати успішнішим у справах, коханні, а також як підготуватися до Нового року

Цього тижня астрологи насамперед радять побоюватися токсичних людей. Справа в тому, що рік закінчується, тож важливо провести його на позитивній ноті. Намагайтеся і самі не виявляти злості, щоб не відлякати удачу.

Овен

У Овнів очікується досить знервований тиждень. Багато справ можуть зриватися з невідомих чи несподіваних причин, тому удача буде не зайвою. Також корисно матиме про всяк випадок у кишені план “Б”.

Справами астрологи радять займатися без поспіху та без ризиків. Овни зможуть встигнути задумане, якщо правильно розставлять пріоритети. Зірки і планети зміцнять їх здоров’я і дадуть багато сил, тому зараз не час сидіти без діла і просто чекати, поки все вирішиться само собою.

Телець

Тільцям як повітря зараз необхідне творче мислення. Без нього вони не зможуть досягти бажаних результатів на любовній та фінансовій ниві. У будь-яких справах, навіть амурних, людям даного знаку Зодіаку варто зберігати послідовність. Не потрібно поспішати та перескакувати через встановлені нормами етапи.

Наприкінці тижня на перший план вийде працьовитість. Тільці люблять і можуть працювати, але роблять це не просто так. Зараз потрібно пам’ятати про те, що нагорода за працю може прийти лише після настання 2022 року.

Близнюки

У Близнюків очікується спад енергетики та втрата фізичних сил, а також деякі проблеми зі здоров’ям. Також астрологи радять трохи більше відпочивати. Це важливо, оскільки нічні світила не будуть достатньою мірою відновлювати енергію Близнюків. Експансію в роботі та бізнесі поки що варто призупинити. Важливо зайнятися насущними справами, паперовою тяганиною, вирішенням невідкладних завдань.

Рак

Ракам у період з 20 по 26 число варто поберегти свої нерви. Цей тиждень вкрай важливий, тому потрібно до всього ставитись спокійніше, щоб ухвалені рішення були максимально ефективними. Цим людям не варто забивати свою голову зайвими думками.

Безтурботність, порушена суперечками, – це не привід зриватися на всіх поспіль. Мудрі та розумні Раки зможуть обминути будь-які чвари. Це допоможе їм зберегти поряд із собою удачу.

Лев

У Левів може з’явитися багато нових ворогів цього тижня. Старі недоброзичливці теж активізуються. Перше, що варто пам’ятати всім представникам даного знаку, — це необхідність самостійності. Не варто приймати рішення надто швидко і прислухатися до думки оточуючих. Навіть найдобріші та найчистіші люди не зможуть нормально допомогти Левам, оскільки вони просто не знають усієї картини. У середині тижня можна сміливо робити покупки, готуватися до майбутніх свят.

Діва

Настав час згадати справжню причину, через яку вони рухаються вперед, займаються справами та роботою. Якщо це турбота про близьких, значить, потрібно шукати мотивацію в сім’ї та коханні. Якщо це бажання стати багатшим і успішнішим, значить, потрібно поринути в роботу

Загалом цей час для Дів буде універсальним та вдалим. Тому вони можуть займатися тим, до чого їх тягне найсильніше. Не буде жодних обмежень. Головне — ретельно спланувати усі справи.

Терези

Терезам на початку тижня через максимум зіркового потоку Урсіди вдасться зловити стан потоку. Це зробить людей даного знаку Зодіаку продуктивнішими, причому не лише у творчій та інтелектуальній сфері, а й у всіх інших. Ідилія триватиме до суботи. 25 числа Венера другий раз на місяць увійде в негативний аспект із Плутоном, що порушить плани Терезів. На вихідних у спілкуванні з людьми варто виявляти незворушність, особливо якщо хтось спробує вивести їх із себе. Не треба йти на поводу у токсичних людей.

Скорпіон

Скорпіонів очікує дуже продуктивний, яскравий і насичений тиждень, але вони частіше втомлюватимуться. На Скорпіонів може чинитись колосальний тиск з боку колег та начальства клієнтів, близьких. Важливо пам’ятати, що люди це робитимуть не зі зла. Просто перед Новим роком наш світ зануриться у передсвятковий хаос. Скорпіони будуть на висоті та зможуть з усім упоратися.

Стрілець

Стрільці — люди самостійні, мудрі та успішні, але навіть їм часом варто користуватися мудрими підказками, щоб усе в житті складалося на їхню користь. Цього тижня важливо прислухатися до слів оточуючих і бути гранично уважними до всього, що відбувається в цілому.

Стрільці можуть суттєво просунутися у спробах досягти любовного щастя. Якщо в роботі їм потрібна методичність і цілеспрямованість, то в любові можна зробити наголос на непередбачуваність, гумор, позитив. Нічні світила подарують Стрільцям багато удачі.

Козеріг

Перше, чого варто уникати Козерогам у період з 20 по 26 грудня, це агресія, гнів, образи. Важливо тримати себе в руках, навчитися керувати своїми емоціями. Справа в тому, що нічні світила зроблять більшість людей нестабільними, а Козерогів — нестабільними подвійно. Робочі плани можуть валитись, але це не означає, що потрібно терміново змінювати всі інші. Якщо щось піде не так, то краще сприймати це як знак долі. У спілкуванні з людьми Козерогам важлива щирість, якої вони часто уникають. Потрібно показати всім, що вони готові на контакт.

Водолій

Водоліям на цьому тижні необхідно ретельно планувати справи і складати розклад на кожен день з огляду на активність мозку по годинах. Це важливо не лише для тих, хто зайнятий в інтелектуальній чи творчій сфері. Всім без винятку необхідно бути активнішими в той час, коли вони максимально продуктивні.

Не виключено, що цього тижня Водоліям доведеться зіткнутися з деякими перешкодами, які вони раніше не спостерігали. У любовних справах це не так актуально, як у фінансових, але також можливо. Водоліям потрібно бути спритнішим і уважнішим.

Риби

Цього тижня Рибам корисно займатиметься фізичними вправами, процедурами, що омолоджують, зміною стилю, турботою про здоров’я. Астрологи наполегливо радять з 20 по 26 грудня не гнівити долю, оскільки зірки та планети можуть за це надіслати Рибам нові випробування. Вади та помилки треба шукати насамперед у собі самих. Тільки так вдасться стати кращим і успішнішим, завершивши 2021 рік на позитивній хвилі.

You cannot copy content of this page