Гороскоп на тиждень з 20 по 26 вересня: зірки і планети на нашому боці

Вересень самому розпалі. Найскладніший місяць року триває. У ці сім днів ви можете позбутися від страхів, комплексів і невпевненості. Зірки і планети на нашому боці. Небезпечним буде лише один день – вівторок. В цей день буде повний Місяць. В інші дні нічні світила допомагатимуть нам в усвідомленні свого місця в цьому світі.

Овен

Овнам краще звертатися за допомогою тільки до самих себе. Навколишні, ймовірно, не зможуть нічим допомогти, оскільки у кожного будуть свої проблеми. Овнам варто скористатися цим часом для того, щоб спланувати справи на майбутнє і взяти новий курс. Можна сміливо займатися важливими справами по дому, наприклад, ремонтом. Сильно стримувати темпи розвитку будуть сентиментальність, егоїзм, а також лінь. Неробство зараз рівноцінно програшу.

Телець

Тельцям почати тиждень варто з прибирання та позбавлення від зайвих речей. Це потрібно зробити вже в понеділок, щоб пережити небезпечний повний Місяць без наслідків. У роботі і бізнесі астрологи радять не ігнорувати прохання про допомогу від колег. Дуже важливо допомагати людям. Таким чином Тельці зможуть очистити свою карму і залучити багато удачі. Зірки і планети хочуть бачити людей цього знаку великодушними, добрими і повними ентузіазму.

Близнюки

Близнюкам початок тижня може принести багато негативу. Якщо хтось захоче перейти Близнюкам дорогу, не варто відповідати агресією на агресію. Це може спровокувати лише ще більший конфлікт. На цьому тижні корисно займатися прибиранням будинку, території, квартири. В роботі важлива методичність, уважність і відповідальність. В любовній сфері астрологи радять Близнюкам також не поспішати з рішеннями.

Рак

На цьому тижні зірки і планети посприяють очищенню свідомості цих людей від усього поганого. Раки відчують сильний приплив оптимізму. Якщо будуть з’являтися різні дрібниці, які вибивають з колії, до них варто ставитися простіше. Можна звертатися за допомогою до родичів і другої половинки. Всім самотнім Ракам варто проявляти більше рішучості. У питаннях любові боягузтво не окупається, особливо зараз.

Лев

Це час Левів. Починається період, коли представники даного знаку зможуть втілити мрії в реальність силою думки. Астрологи радять записати свої мрії та цілі на папері або повторювати їх про себе якомога частіше. Не потрібно боятися мріяти, думати про майбутнє. Якщо зануритися в спогади, можна закінчити місяць на мінорній ноті, а це негативно позначиться на продуктивності Левів. Також астрологи не радять братися за все відразу. Левам варто бути послідовними і слідувати розкладом.

Діва

Дівам потрібно частіше говорити собі «я зможу», «у мене вийде», «удача зі мною» і так далі. Ніхто не повірить в Дів так сильно, як вони самі. Розраховувати на підтримку ззовні їм не варто. Це прекрасний час для нових починань, пошуку нових джерел натхнення. Вихідні астрологи радять провести в незвичній обстановці. Не варто відсиджуватися вдома, тому що це може привести Дів до смутку і апатії. В будні в будь-який день, крім 21 вересня можна відправитися за покупками.

Тереза

У Терезів на цьому тижні очікується невеликий спад енергії, наслідками якого можуть стати апатія, зневіра. Важливо пам’ятати, що тільки ми самі можемо пробудити в собі відчуття легкості та позитиву. Терезам не слід очікувати допомоги від близьких і друзів. Це ідеальний період для того, щоб оптимізувати свою працю і свої справи, правильно розподіливши час між роботою і відпочинком. В такому випадку поганий настрій не зашкодить продуктивності.

Скорпіон

Скорпіонам варто скористатися силою позитивного мислення. Якщо з позитивної точки зору оцінювати все, що відбувається, жити стане набагато простіше. Подібне ставлення до проблем допоможе продовжити боротьбу за місце під сонцем. Скорпіонам зараз не можна все кидати і здаватися. Успіх близький як ніколи. Якщо відмовитися від мрії, це може спровокувати початок регресу в усіх сферах відразу, і всі плани зваляться, як картковий будиночок. Саме тому важливо продовжувати боротися за все те, що надихає Терезів і змушує їх прокидатися вранці з посмішкою.

Стрілець

Зірки і планети в кінці тижня можуть зробити Стрільців млявими. Змови від ліні допоможуть залишитися в строю і продовжити роботу без негативних думок і сумнівів. Астрологи радять підтримувати близьких, колег і друзів. Зірки хочуть побачити в Стрільцах благородство і щедрість, адже доброта повернеться сторицею. Також експерти радять представникам даного знаку Зодіаку запастися терпінням. Результати роботи будуть видні, але не зараз, а трохи пізніше.

Козеріг

Козерогам можна сподіватися на свої щасливі числа-талісмани. Зараз числа грають в житті цих людей величезну роль. Найбільше буде везти тим, хто працює з ними: викладачам точних наук, бухгалтерам, касирам. Також можна спостерігати за наявністю щасливих чисел навколо. Вони можуть вказати вірний шлях у житті. Якщо позитивний результат в роботі або любові вже був досягнутий раніше, Козероги з 20 по 26 число зможуть закріпити його.

Водолій

У Водоліїв тиждень буде непростий і досить динамічним. Наздогнати удачу буде вкрай непросто. Підвищити продуктивність цим людям допоможе впевненість в собі і чітке розуміння поточних цілей і завдань. Якщо рухатися по хвилях життя без чіткої мети, можна залишитися в програші. Цілком можливо, що в деяких сферах Водоліям варто тимчасово побути простими спостерігачами. Потрібно збирати інформацію і чекати зручного моменту.

Риби

У Риб на початку тижня очікується спад енергії. Про цей тиждень можна сміливо сказати, що він один цілий рік годує. Всі успіхи і досягнення цього часу позитивно позначаться на майбутньому Риб. Це прекрасний час для отримання нових знань, адже зірки поліпшать пам’ять людей даного знаку.